Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(patranka @ 2012 03 14, 21:29)
..labai prastas schmoll.gif

....ir dar...nesuprantu,kas ten stringa UK terpininkėm...na kiek kartų užsisakinėju,niekas,niekada iš niekur....


Tai gal ir gerai, kad nepirkau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2012 03 14, 21:29)
..labai prastas schmoll.gif

....ir dar...nesuprantu,kas ten stringa UK terpininkėm...na kiek kartų užsisakinėju,niekas,niekada iš niekur....

Del urminio pirkimo smile.gif turbut suprato, kad lietuvaiciai uzdirbineja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2012 03 19, 15:14)
Pabandziau siandien uzsisakyti pora prekiu, gavau i el pasta confirmation laiska, o kas toliau? pinigu nuo korteles nenuskaite, tik 1 svara rezervavo  ax.gif


nenoriu prikarkset, bet negausit unsure.gif man kelis kartus taip buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Emile. @ 2012 03 19, 23:55)
Del urminio pirkimo  smile.gif turbut suprato, kad lietuvaiciai uzdirbineja  lotuliukas.gif


Ir ne tik iš šios stringa. Manau greitu laiku nebeturėsim galimybės shop'intis USA, UK... Beliks tik išvykų į užsienius metu apsipirkinėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2012 03 20, 09:46)
Ir ne tik iš šios stringa. Manau greitu laiku nebeturėsim galimybės shop'intis USA, UK... Beliks tik išvykų į užsienius metu apsipirkinėti  biggrin.gif

Ir USA?? unsure.gif unsure.gif tai reikia apsipirkt normaliai nors dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile.: 20 kovo 2012 - 10:24
QUOTE(Emile. @ 2012 03 20, 10:23)
Ir USA??   unsure.gif unsure.gif tai reikia apsipirkt normaliai nors dabar  lotuliukas.gif


Juk jau dabar TH nebegalima, Aberio taip pat. VS irgi ax.gif Yra ir daugiau parduotuvių, kurios įsivedinėja privatumo politiką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 20 kovo 2012 - 10:46
QUOTE(avilnius @ 2012 03 20, 09:00)
nenoriu prikarkset, bet negausit  unsure.gif man kelis kartus taip buvo  verysad.gif

Na lyg ir ok viskas, snd nuskaite visus pinigus, ir parase i pasta, kad issiunte siuntini ax.gif Uzsisakinejau i normalu adresa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 20 kovo 2012 - 18:11
QUOTE(biscuit @ 2012 03 20, 11:46)
Juk jau dabar TH nebegalima, Aberio taip pat. VS irgi  ax.gif Yra ir daugiau parduotuvių, kurios įsivedinėja privatumo politiką smile.gif

Tai kad perka gi VS tarpininkes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 20, 21:13)
Tai kad perka gi VS tarpininkes  ax.gif


A ir B dydžius tik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2012 03 20, 21:23)
A ir B dydžius tik  doh.gif

Minna perka turbut viska ax.gif
Atsakyti
SND buvau HM naujoj pavasario kolekcijoj, kokios spalvos, kokios prekes , na super
labai patiko, buvau suwalkuose plaza:)
nusipirkau viena grazu daikta is sios pardes, o daruge kelnes labai superines:) melynas rasalo spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2012 03 20, 19:08)
Na lyg ir ok viskas, snd nuskaite visus pinigus, ir parase i pasta, kad issiunte siuntini  ax.gif Uzsisakinejau i normalu adresa  smile.gif


džiugu... jums labiau pasisekė, nei man mirksiukas.gif
Atsakyti