Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(Jolaida @ 2013 03 19, 18:22)
Lygtais treciadieniais anksti ryte g.gif

Paaiškinkite man, kas ten trečiazdienio rytais būna? Sale skiltį papildo? Jeigu taip - tai prieštarausiu, nes kasdien atsiranda (ir sėkmingai dingsta akies mirksniu) naujų drabužių. O atrodo, kad nepildo todėl, kad nepaklausios prekės akis bado. O štai tikrai gražių prekių nespėju niekaip savo dydį pagauti (ne visada bet..), kol įsidedu į krepšį ir toliau dar pažioplinėju truputėlį, ir dingsta mano dydis. Ką jau besakyti - kol persiųstum tarpininkei... Vaje biggrin.gif
Atsakyti
Taip, sale papildo, bet tik pas vokiecius. Ir kasdien pas vokiecius rytasi papidymas buna, bet treciadieniais rimciausias. UK puslapyje, tai kaip ir pacioj UK - nesuprasi kas, kada ir kur biggrin.gif Kad pagaut sunku, tai taip, sutinku smile.gif
Mergaites, brukstelkit i AZ pas ka HM is UK uzsakinejat (mano tarpininke isejo atostogu verysad.gif )
Atsakyti
Sveikos merginos,
prasau pagalbos 4u.gif

Noreciau nusipirkti keleta rubeliu is HM, bet nesuprantu kaip jus tai darote ?
Kaip suprantu HM i LT nesiuncia, ar as neteisi?
Ar Jus siunciates kur nors i pvz UK ( draugai, pazystami ar pan. ) ir tada Jums persiuncia? Ar ieskote cia LT kas uz mokesti patalkintu?

Padekit susigaudyt, as sioj srity naujoke visiska blush2.gif

Aciu
Atsakyti
Sveikos merginos,
prasau pagalbos 4u.gif

Noreciau nusipirkti keleta rubeliu is HM, bet nesuprantu kaip jus tai darote ?
Kaip suprantu HM i LT nesiuncia, ar as neteisi?
Ar Jus siunciates kur nors i pvz UK ( draugai, pazystami ar pan. ) ir tada Jums persiuncia? Ar ieskote cia LT kas uz mokesti patalkintu?

Padekit susigaudyt, as sioj srity naujoke visiska blush2.gif

Aciu

jei turite draugu, giminiu Uk, tai galite ju adresu prkti, ir paskui prasyti,kad persiustu jums. Arba einate i tarpininkiu temas:
http://www.supermama...p?showforum=139
pasirenkate jums labiausiai tinkancia tarpininke, ir per ja perkate.

Galite ir uz SM ribu pasiieskoti tarpininkiu perkanciu is sios parduotuves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rufalija: 21 kovo 2013 - 13:43
Apsisprendziat is UK ar is DE norit pirkt (UK pigiau, DE greiciau), einat va cia. Issirenkat tarpininke, atitinkamai, kuri perka is UK ar is DE. Pasiskaitot jos temos pirmam psl. salygas ir siunciat jai uzsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2013 03 20, 12:52)
Tikrai nesutinku su kokybė, ji labai prasta, eiliniai skudurai, niekada nežinai ar padidinti ar pamažinti, audiniai prasti, siūlės kabo ir kreivos  doh.gif  tik skirtumas tas, kad iš HM per nuolaidas už skudurus šiek tiek mažiau sumokoma nei apsiperkant mūsų PC skudurynuose  cool.gif  Turguje tenka kur kas geresnės kokybės megztuku nusipirkti pigiai  4u.gif

Na nezinau, kiek teko ir uzsisakyti ir pirkti uzsienyje, man tiko ir patiko, kokybe nesiskundziu kaip uz tokias kainas ... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jūros Deivė @ 2013 03 20, 15:08)
Paaiškinkite man, kas ten trečiazdienio rytais būna? Sale skiltį papildo? Jeigu taip - tai prieštarausiu, nes kasdien atsiranda (ir sėkmingai dingsta akies mirksniu) naujų drabužių. O atrodo, kad nepildo todėl, kad nepaklausios prekės akis bado. O štai tikrai gražių prekių nespėju niekaip savo dydį pagauti (ne visada bet..), kol įsidedu į krepšį ir toliau dar pažioplinėju truputėlį, ir dingsta mano dydis. Ką jau besakyti - kol persiųstum tarpininkei... Vaje  biggrin.gif

Va va, man taspats! Nespeju pagauti prekiu biggrin.gif o jeigu i krepseli ideti, bet dar nespeji nusiusti tarpininkei, tai prekes vis tiek nera rezervuojamos, kol nera apmokamos taip ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2013 03 21, 20:51)
o jeigu i krepseli ideti, bet dar nespeji nusiusti tarpininkei, tai prekes vis tiek nera rezervuojamos, kol nera apmokamos taip ?  g.gif

Aš visada ir dedu į krepšelį, kad dar pažiūrinėčiau. Bet dingsta ir iš pirkinių krepšelio, nerezervuojamos.

Kol laukiau vieno švarkelio, nesiunčiau kitų prekyčių, tai jau kiek gerų daiktų esu dėl jo praganiusi (kurie taip ir neatirado paskui). Bet užtat vakar pagavau švarkelį thumbup.gif Jį vieną išsiunčiau tarpininkei DE. Kadangi ji man užsakė jį kelioliko min. nuo užsakymo pateikimo bėgyje, tai jau turėsiu bigsmile.gif Bet tuo pačiu paklausiau jos - ar galiu papildomai užsakinėti prekes vėliau (su ta mintim, kad kol negausiu (ir neapmokėsiu po pristatymo pas tarpininkę) siuntinuko šio (vieno švarko), gal visai užsakymų negalėsiu daryti...) Bet ji ne taip suprato ir man atskleidė gerą dalyką, kad galėsiu užsakymą papildyti iki dienos pabaigos, nes paskui jau prekės skaitosi iškeliavusios ir reikia atskirai mokėti už siuntimą. Tad jeigu nepiktnaudžiausite, labai super duper gaudomą daiktą galite užsisakyti vieną (kad visa kito bet ko nerinkti), o paskui dienos bėgyje papildyti. Bet tada perpėkite tarpininke.

Vakar papildžiau užsakymą suknele ir super-puper batais, tai pusvalandžio bėgyje, kai tarpininkė jau užsakinėjo man prekytes, batukai pabėgo ax.gif Tad tokia rizika. Bet kai labai labai nori, tai turi thumbup.gif

P.S. Jau nebeperku iš UK, nes laukti reikia ilgėliau. O visai nesinori... Žiūrėk, ir prabėgs šiltasis sezonas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūros Deivė: 22 kovo 2013 - 08:25
Nebutinai ta pacia diena uzsakyti reikia, galima papildyti uzsakyma ir kita diena, svarbu, kad prekes nebutu dar issiustos. Bet cia jau labiau tiems kas pats uzsakyneja 4u.gif
As pvz. darau uzsakyma ir bent viena preke pasiimu kur veliau bus siunciama, taip galiu kelias dienas dar vis papildyti uzsakyma biggrin.gif
Nei karto dar neuzsakynejau patalynes ir ranksluosciu, ar geros kokybes? paemiau siandien siuos vaikam: http://www.hm.com/gb...A#shopOrigin=SA
http://www.hm.com/gb...amp;variant=009
Atsakyti
QUOTE(In_pace @ 2013 03 22, 14:12)
Nei karto dar neuzsakynejau patalynes ir ranksluosciu, ar geros kokybes?

Turis tris patalynes komplektus, superine kokybe.
Atsakyti
Aš turiu parsisiuntus rankšluostukus mažus tokius, dar nenaudoju, nežinau kaip bus, bet pirmas įspūdis labai geras.
Atsakyti
Kas žinot kuom skiriasi Organic cotton nuo cotton? g.gif
Atsakyti
Tai gal organic mazdaug ekologiska, maziau chemijos ar pan. g.gif
Atsakyti