Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

merginos o kaip tokiso kelnes? http://www.hm.com/gb...article=01789-G

cia jegginsai turbut ?
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 13, 16:38)
merginos o kaip tokiso kelnes? http://www.hm.com/gb...article=01789-G

cia jegginsai turbut ?


Atrodo kaip velvetinės g.gif
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 03 13, 16:49)
Atrodo kaip velvetinės  g.gif

Jos ir yra velvetinės, parašyta corduroy trousers - velvetinės kelnės.
Atsakyti
gal kuri vilniete perka is h&M , prisijungciau smile.gif
Atsakyti
Oho kiek nuomoniu del tu kelniu biggrin.gif Aciu, merginos aciuks.gif susilaikysiu as dar nuo ju.
O kaip jums tokios arba tokios? Noriu kazkokiu margu g.gif Poliesterio nesibaidau schmoll.gif tik suprantu, kad kelnes poliesterines siaurejancio modelio turetu but ne visai skystos. Gal tos antros su elastanu visai nieko? Patarkit kas matet ir ciupinejot 4u.gif
Siandien gavau marskinukus melynus ir leopardinius. Man patiko visai. Su krutine 93 cm ir platesniais peciais emiau 14 dydi ir tinka puikiai. Tiesa, melyni vos vos atrodo plonesni nei leopardiniai, bet neskysti nei vieni, nei kiti. Tikrai bus nesiojami. Va pernai per ispardavima nusipirkau melynus su kisenem prieki irgi poliesterinius, tai va ten tai tragedija, o ne medziaga doh.gif
Dar gavau maikute, jei taip galima pavadint smile.gif Laaabai faina man, tokios standesnes medvilnes, su metalinem sagutem ant rankoviu ir vieno peties. Emiau 14-16 dydi, tai atrodo taip kaip ant manekenes. Jauciu reiks dar viena spalva pasiimt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 03 13, 15:39)
Oho kiek nuomoniu del tu kelniu biggrin.gif Aciu, merginos aciuks.gif susilaikysiu as dar nuo ju.
O kaip jums tokios arba tokios? Noriu kazkokiu margu g.gif Poliesterio nesibaidau schmoll.gif


pirmąsias čiupinėjau, kokius du kartus nešiausi į persirengimo kambarį matuotis, bet vis pilna būdavo, tai nelaukdavau tiek, tai ir nepasimatavau doh.gif biggrin.gif bet jos tokios ne skystos, tvirtos medvilnės, visai nieko tokios pačiupinėjus.
Atsakyti
Jolaida man tai kelnes tokios pizamines, nepatiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 03 13, 18:23)
Jolaida man tai kelnes tokios pizamines, nepatiko  ax.gif


Kaip tik norėjau tą patį sakyt biggrin.gif Jeigu medvilninės, tai dar nieko, bet tokio tipo poliesterio mačiau Zaroj ir Mango, tai kaip pižaminės atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Padekite su kelniu dydziu... ziurinejuosi dzinsus, jei eur. nesioju 34-36 koki dydi is HM reiktu imti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2013 03 14, 21:52)
Padekite su kelniu dydziu... ziurinejuosi dzinsus, jei eur. nesioju 34-36 koki dydi is HM reiktu imti? smile.gif

toki pat mirksiukas.gif as irgi 34-36 nesioju tai imu arba s arba xs, priklauso nuo modelio...
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2013 03 15, 00:03)
toki pat mirksiukas.gif  as irgi 34-36 nesioju tai imu arba s arba xs, priklauso nuo modelio...

o tais kitais dydziais, 26,27,28,30? smile.gif turbut 28 ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2013 03 15, 00:03)
toki pat mirksiukas.gif  as irgi 34-36 nesioju tai imu arba s arba xs, priklauso nuo modelio...

O aš 36 labiau į 38, tai per klaidą pasiėmiau UK 8 (XS), viskas tiko (tik norėjau švarkelyje laisvumo, o juodai baltos kelnės 34 galėtų būti ir mažesnis mano 36), išskyrus mint kelnes - per šlaunis netiko.
Nors turiu ir kitų kelnių 34 HM dydį, jos man be diržo smunka unsure.gif

Reziumuojant, su 36 dydžiu UK kitąkart imsiu 10, o DE 36. O geriausia - reik žiūrėti išmatavimų lenteles, susimatuoti viską dar kartą netyčia lotuliukas.gif Kad nebūtų kaip man - rinkausi ne pagal dydžius, o išmatavimus. Tik kai užsisakiau ir pradėjau matuoti savo gabaritus, lotuliukas.gif padidėjo verysad.gif Nu bet visvien 36 tongue.gif Bet ir sudėtis daug ką pasako - jei tempiasi drabužis, tai vienaip, jeigu ne - kitaip dydį pavarijuoji. Bet kartai pravartu ir pasiklausti forume, gal kas pirko ir gali patarti.
Atsakyti