Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(Jolaida @ 2013 03 04, 14:43)
Koki dydi sportbatuku ppirkot?


39 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 03 04, 13:57)


gal galit pamatoti kiek cm viduj? ax.gif
Atsakyti
Kaip zadejau ciobreliui, foto zalsvu marskinuku.. tokie pasilamde, bet kaip parduotuvej atrode,taip ir gavosi.. Siaip jie is poliesterio, tai tas poliesteris toks per vidury sakyciau,nei labai siurkstus kaip kad buna,nei svelnus.Zaroj ziemos kolekcijoj tikrai buvo ziauresniu poliesteriniu bliuskiu uz dvigubai,trigubai didesne kaina nei siu marskinuku. Man ju modelis ir spalva labai patinka, bet butent del medziagos ir suabejoju g.gif

user posted image
Medziagyte is arciau:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauleleee_: 04 kovo 2013 - 20:48
Man jie realiai labai fainuoliski, spalva skani smile.gif siaip tai atitinka realia foto sakyciau 100 proc biggrin.gif
Atsakyti
internetinej foto tai zymiai ryskesni atrodo

beje, gal kas pirkot is paaugliu skyriaus? pasiemiau 14+ dydzio megztuka, idomu ar tiks xs blush2.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 04 kovo 2013 - 21:20
drinks_cheers.gif realiai norėtųsi daugiau ryškumo.. O jie labai ilgi? Int. foto manekenė susikišus į džinsus juos, išeitų realiai susikišti?


QUOTE(Kelsey @ 2013 03 04, 22:19)
internetinej foto tai zymiai ryskesni atrodo

beje, gal kas pirkot is paaugliu skyriaus?  pasiemiau 14+ dydzio megztuka, idomu ar tiks xs  blush2.gif  g.gif


Labai įdomu ar tiks megztukas, pati esu kelis kartus dvejojus ar tiktų su suaugusių xs jų vaikiško skyriaus 14+, parašykit paskui čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 03 04, 17:20)
gal galit pamatoti kiek cm viduj? ax.gif


Parašysiu vakare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 03 05, 05:20)
O jie labai ilgi? Int. foto manekenė susikišus į džinsus juos, išeitų realiai susikišti?

manau ne tik kad iseitu susikisti juos, bet ir reiktu, nes jie tikrai ilgi ax.gif nesukisus negraziai ziuretusi gal net, nes patys tokie platesni siek tiek, ne slim fit tipo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2013 03 05, 10:18)
manau ne tik kad iseitu susikisti juos, bet ir reiktu, nes jie tikrai ilgi  ax.gif nesukisus negraziai ziuretusi gal net, nes patys tokie platesni siek tiek, ne slim fit tipo.  ax.gif


Bet jei skinny džinsiukai, ar susikiš patogiau, kai jie ilgesni g.gif
Atsakyti
net nezinau g.gif turetu viskas gerai but. As vakar HM prigriebiau snood`a ir pirstinaites ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauleleee_: 05 kovo 2013 - 09:51
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 03 05, 07:20)
drinks_cheers.gif  realiai norėtųsi daugiau ryškumo.. O jie labai ilgi? Int. foto manekenė susikišus į džinsus juos, išeitų realiai susikišti?
Labai įdomu ar tiks megztukas, pati esu kelis kartus dvejojus ar tiktų su suaugusių xs jų vaikiško skyriaus 14+, parašykit paskui čia  4u.gif

ok, parasysiu, kai gausiu mirksiukas.gif

sauleleee_, grazus rinkinukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 05 kovo 2013 - 09:48
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 03 05, 08:20)
drinks_cheers.gif  realiai norėtųsi daugiau ryškumo.. O jie labai ilgi? Int. foto manekenė susikišus į džinsus juos, išeitų realiai susikišti?
Labai įdomu ar tiks megztukas, pati esu kelis kartus dvejojus ar tiktų su suaugusių xs jų vaikiško skyriaus 14+, parašykit paskui čia  4u.gif


Turetu tikti, nors nzn, koks megztukas 4u.gif Esu pirkusi 14+ ir nesioju M, tai rankoves siaurokos buvo, bet siaip tai dar is bedos nesiot galima. Tai 14+ XS dydziui turetu buti idealiai, net gal i didesne puse 4u.gif
Atsakyti