Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(ssanta @ 2013 01 30, 01:52)
Suknele grazi, matavausi, bet medziaga man nepatiko, sintetika ir liks sintetika. Na bet jei jums, tai nesvarbu, tai turesit grazia suknyte  smile.gif

O plona labai ar ne? Kokiam ugiui tinkama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 01 30, 18:42)
O plona labai ar ne? Kokiam ugiui tinkama?  g.gif

Plona, bet ir medziaga tokia, kad susilus su ja bus labai nemalonu, nes sintetine (na bent jau man taip), mano ugis 1.70 man jinai kazkur iki keliu, siaip tikrai grazi suknele.
Atsakyti
Sveikutės, gal turit kuri turit šias arba panašias balerinas? kokį dydį imti nešiojant 39 dydį? ir švis kur rasti jų batų dydžių lentelę?
http://www.hm.com/gb...sactional_Merch
Atsakyti
Reikia paguodos lotuliukas.gif

Užsakiau visą spintą naujų drabužių h&m iš uk ir de.
Ir tiiiik tadaaaa pradėjau nerimauti, ar ne perlenkiau su dydžiais g.gif Pirmąkart.

Tad sakykite, nešiojančios 36 dydį (visame kame), ar iš uk švarkeliams ir kelnėms 8 dydžio užtenka?

O iš de suknelei (kur 3 proc. elastano) 36 blink.gif

Nu-ra-min-ki-te biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2013 02 13, 22:19)
Reikia paguodos  lotuliukas.gif

Užsakiau visą spintą naujų drabužių h&m iš uk ir de.
Ir tiiiik tadaaaa pradėjau nerimauti, ar ne perlenkiau su dydžiais  g.gif Pirmąkart.

Tad sakykite, nešiojančios 36 dydį (visame kame), ar iš uk švarkeliams ir kelnėms 8 dydžio užtenka?

O iš de suknelei (kur 3 proc. elastano) 36  blink.gif

Nu-ra-min-ki-te  biggrin.gif


NUSIRAMINK smile.gif VISKAS BUS OK.
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2013 02 13, 23:34)
NUSIRAMINK smile.gif VISKAS BUS OK.

Nusiraminau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2013 02 13, 23:49)
Nusiraminau  biggrin.gif


tobulai atitiko dydziai
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2013 02 13, 23:50)

tobulai atitiko dydziai

Abejoju, nes uk 8 prie xs, o de 36 prie S (ir skaičiukus lyginau). O namie tik trumpa matavimo juosta (63 cm), tai ir išsimatuoti negaliu. Na nieko, po 2 sav. gausiu pirkinukus (išskyrus de suknią), tai pasisakysiu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2013 02 14, 01:23)
Abejoju, nes uk 8 prie xs, o de 36 prie S (ir skaičiukus lyginau). O namie tik trumpa matavimo juosta (63 cm), tai ir išsimatuoti negaliu. Na nieko, po 2 sav. gausiu pirkinukus (išskyrus de suknią), tai pasisakysiu..  4u.gif

as ir deviu 36 dydi ir tikrai ne didesni, bet svarkelis 8 pasirode mazokas. visi kiti drabuziai man tinka 8, bet tokie "ant ribos" kai kurie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 14, 00:36)
as ir deviu 36 dydi ir tikrai ne didesni, bet svarkelis 8 pasirode mazokas.  visi kiti drabuziai man tinka 8, bet tokie "ant ribos" kai kurie  biggrin.gif


Tai va, tai mane nuo susinaikinimo gelbėja mintis, kad bent dalis prekių turi kažkiek elastano rolleyes.gif O jau nuo kvailumo niekas negelbėja - iš pradžių užsisakyti, o paskui klausinėti biggrin.gif
Bet iš DE suknelę jau ėmiau 10 dydžio, nes ji man 200 lt kainuos bendrai, tai jau geriau siuvėja susiaurins, nei netilpsiu. Juolab, kad ją gausiu balandį (nes kovo pab. bus tik išsiųsta) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūros Deivė: 14 vasario 2013 - 08:56
QUOTE(DdoviliuxX @ 2013 02 13, 08:14)
Sveikutės, gal turit kuri turit šias arba panašias balerinas? kokį dydį imti nešiojant 39 dydį? ir švis kur rasti jų batų dydžių lentelę?
http://www.hm.com/gb...sactional_Merch



Paprastai tai 6 UK dydis. Turejau vienas H&M balerinas irgi guminiu padu, tai jei ne ant kilimo vaikstant, tai greit nusidrozia tas padas. Daugiau nepirkciau.
Atsakyti
Sakykit, o kaip jūs užsakinėjat? Jie lyg į LT nesiunčia... g.gif
Atsakyti