Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(augustiele @ 2012 09 15, 17:35)
Sveikos, mergaitės, gal kuri nors turite šį švarkelį?
http://www.hm.com/gb...article=98799-B
Kaip medžiaga, kaip nešiojasi? Ar atitinka dydis? 4u.gif



Aš turiu tokį wink.gif Man tai visai gerai, bet jis ganėtinai trumpas, ėmiau dydį 8, rūbus nešioju xs arba s, nu kaip papuola. Nėra toks ryškus
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 09 15, 23:44)
Merginos, reikia nuomoniu, gal kas turit ar bent ciupinejot  ax.gif

http://www.hm.com/gb...amp;variant=003

http://www.hm.com/gb...amp;variant=034


Siose nuorodose pirma esu ciupinejus - kasmet jie HM'e buna, tik vis spalvas kitas daro. Man nepatinka vaizdas ant pakabos, tai pati niekad ne nesimatavus, nors teke ant zmoniu matyt, tai visai nieko. Na kaip kam tinka. O kas del siulo, tai akrilas - nera geriausias varaintas, bet nera ir bjaurus liesti.

Na o antrojo neteko matyt ir ciupinet, bet is sudeties ir vaizdo foto itariu, kad gali but kaip dauguma HM'o vilneles, t.y. kandantis....
Atsakyti
O man, priesingai, visai patinka akriliniai megztiniai. Ir ne del to kad pigus, bet paprasciausiai esu super jautri vilnai. O va akrilas toks kaip medvilne prie kuno malonus. Aisku nera su juo silta prie didelio minuso, bet siek tiek atsalus orams man geriau eiti su tokiu pasivilkus maikute po apacia nei plona vilnos megztuka detis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2012 09 16, 11:11)
man irgi idomu apie si megztuka!!;)
http://www.hm.com/gb...article=00533-K


Kaiptik ciupinejau sita siandien,atrodo neblogai,bet nera jis toks svelnus kaip atrodo,nepatiko.

Aistules tik 3 variantas patiko,norejau pirkti,bet dydzio nebuvo,paprastutis,bet mielas. Kiti realybeje tai tokie tysaliukai ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Zajza @ 2012 09 16, 21:53)
Kaiptik ciupinejau sita siandien,atrodo neblogai,bet nera jis toks svelnus kaip atrodo,nepatiko.

Aistules tik 3 variantas patiko,norejau pirkti,bet dydzio nebuvo,paprastutis,bet mielas. Kiti realybeje tai tokie tysaliukai ir tiek.

o kodel butent nepatiko? blush2.gif kas jam negerai, medziaga, pasiuvimas.. raset,kad atrodo neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2012 09 16, 21:28)
o kodel butent nepatiko? blush2.gif  kas jam negerai, medziaga, pasiuvimas.. raset,kad atrodo neblogai  bigsmile.gif


Va tas ir nepatiko,kad atrodo minkstutis svelnutis,o toks nera biggrin.gif
isvis norejau siandien nusipirkti koki megztuka,bet nei vienas neitiko,arba pasiuvimas nekoks,arba siurkstus tokie,arba tysalai,arba trumpuciai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajza @ 2012 09 17, 00:33)
Va tas ir nepatiko,kad atrodo minkstutis svelnutis,o toks nera  biggrin.gif
isvis norejau siandien nusipirkti koki megztuka,bet nei vienas neitiko,arba pasiuvimas nekoks,arba siurkstus tokie,arba tysalai,arba trumpuciai  rolleyes.gif

na va.. o tikejaus tokio minkstucio,svelnaus.. na,gal visviena pabandysiu kokia mint spalvyte paimt smile.gif
Atsakyti
Aistule, ta antra (tavo idetuose 4-a nuoroda) paciupinejau vakar, bet tik ant greicio pagirebiau, tai pasirode truputi kandantis..... Bet siaip visai mielai atrode.

QUOTE(Gailiute @ 2012 09 16, 22:27)
O man, priesingai, visai patinka akriliniai megztiniai. Ir ne del to kad pigus, bet paprasciausiai esu super jautri vilnai. O va akrilas toks kaip medvilne prie kuno malonus. Aisku nera su juo silta prie didelio minuso, bet siek tiek atsalus orams man geriau eiti su tokiu pasivilkus maikute po apacia nei plona vilnos megztuka detis ax.gif


Vilnos as nemegstu, bet kasmyro megztinuka turiu, tai pradzioj lyg kuteno, o paskui uzsidejau ir labai patiko, jokiu nemaloniu jausmu, megztukas plonytis, o salciausia ziema su juo silta thumbup.gif

Na o akrilo nemegstu, nes man yra ir kitokios sudeties, kad prie kuno svelnus - akrilas tikrai ne visada svelniausias (bet cia priklauso nuo rubo, nes kartais net nepagalvotum, kad akrilas sudetyje). O ir labiau jis linkes burbuliuotis, devetis...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 09 17, 14:18)
Aistule, ta antra (tavo idetuose 4-a nuoroda) paciupinejau vakar, bet tik ant greicio pagirebiau, tai pasirode truputi kandantis..... Bet siaip visai mielai atrode.
Vilnos as nemegstu, bet kasmyro megztinuka turiu, tai pradzioj lyg kuteno, o paskui uzsidejau ir labai patiko, jokiu nemaloniu jausmu, megztukas plonytis, o salciausia ziema su juo silta  thumbup.gif

Na o akrilo nemegstu, nes man yra ir kitokios sudeties, kad prie kuno svelnus - akrilas tikrai ne visada svelniausias (bet cia priklauso nuo rubo, nes kartais net nepagalvotum, kad akrilas sudetyje). O ir labiau jis linkes burbuliuotis, devetis...


Neseniai pati isigyjau kasmyrini megztuka, irgi labai patenkinta likau. Vis tiek kazkiek kanda, bet tikrai neprilygsta paprastai vilnai thumbup.gif Dar galiu toleruoti megztuka su siek tiek angoros vilnos ar merino. Merino cia naujausias atradimas mano biggrin.gif tik kad labai ploni jie.
O akrilini megztini as kai perku tai ir nesitikiu nesioti 5 metus. Dazniausiai perku vienam sezonui ar max dviems. Manau kaina atspindi kokybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gailiute @ 2012 09 17, 16:46)
Neseniai pati isigyjau kasmyrini megztuka, irgi labai patenkinta likau. Vis tiek kazkiek kanda, bet tikrai neprilygsta paprastai vilnai thumbup.gif Dar galiu toleruoti megztuka su siek tiek angoros vilnos ar merino. Merino cia naujausias atradimas mano biggrin.gif tik kad labai ploni jie.


Man irgi lengvai kando kasmyras, bet tik pora kartu - dabar labai mielas prie kuno thumbup.gif O angoros ir merino negaliu nesiot, man per daug kanda... O jie visi ploni, bet juk tokie silti, kad atstoja stora paprasta megztuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 09 15, 23:44)


As antra matavausi, labai malonus prie kuno thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2012 09 17, 17:31)
As antra matavausi, labai malonus prie kuno  thumbup.gif

bet truputi tysaliukas... paciupinejau ir kazkaip atsoko fantazija matuotisa smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Linulee @ 2012 09 16, 13:11)
man irgi idomu apie si megztuka!!;)
atrodo tks mielas,su pukeliu, imciau 2ju spalvu,jei butu geri atsiliepimai ;D

http://www.hm.com/gb...article=00533-K


o man kaip tik jis toks svelnutis pasirode kai ciupinejau smile.gif audziu minti nulekt ir nusipirkt, nes toks ploniukas ir siltas, bus pats gazas prie kelniu ir plono paltuko smile.gif Nemegstu daug prisiredyt smile.gif

http://www.hm.com/no...article=04601-A
Labai faini sitie su blizguciu, tikrai ziurisi neblogai, bent jau ant pakabos tai tikrai... Neziurejau i juos atidziau nes su blizguciu jau turiu viena smile.gif
Atsakyti