Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(aistuliaa @ 2012 08 28, 17:24)
Galiu kelis rubelius gautus pakomentuot, gal kam naudinga bus wink.gif


Sijonuko nuorodos neatidaro.

Pirma palaidine esu matavusis, bet nelabai tas platumas man, kazkaip sunkiai sugalvojau ka su ja daryciau. Nors to pacio rasto palaidine be saguciu labai patiko (teko viena panele matyt persirengimo kabinoj i juodas ofisines kelnes susikisusia ja, vaizdas super atrode), bet tiek sita, tiek ta antra orandzine palaidine (ir nuolat jie sito modelio kitokiu spalvu/rastu turi) man per pecius nepatogi. doh.gif Jei savo dydi imu, tai visur gerai, o peciai nepatogiai jauciasi, neina laisvai ranku judint, o tiksliau bijau staigiai rankas i prieki istiest ir pan, nes ramiai bunant tai viskas ok. O didesnis dydis, tai jau per visur nesiziuri.... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 28 rugpjūčio 2012 - 17:15
QUOTE(shopingas @ 2012 08 28, 18:15)
Sijonuko nuorodos neatidaro.

Pirma palaidine esu matavusis, bet nelabai tas platumas man, kazkaip sunkiai sugalvojau ka su ja daryciau. Nors to pacio rasto palaidine be saguciu labai patiko (teko viena panele matyt persirengimo kabinoj i juodas ofisines kelnes susikisusia ja, vaizdas super atrode), bet tiek sita, tiek ta antra orandzine palaidine (ir nuolat jie sito modelio kitokiu spalvu/rastu turi) man per pecius nepatogi.  doh.gif Jei savo dydi imu, tai visur gerai, o peciai nepatogiai jauciasi, neina laisvai ranku judint, o tiksliau bijau staigiai rankas i prieki istiest ir pan, nes ramiai bunant tai viskas ok. O didesnis dydis, tai jau per visur nesiziuri.... sad.gif


Man ta oranzine per pecius jauciasi tempiasi nusiimant, uzsidejus lyg nieko, bet manau, kad dydziu didesne irgi negerai butu...
Atsakyti
Visos temos neskaičiau, tai nežinau ar jau ėjo kalba apie tai, bet būtų įdomu sužinoti kaip nešiojasi H&M džinsai? ar kokybiški? neišsitampo po kelių dėvėjimų ir pan? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 08 25, 14:59)
maciau  jas parduotuvej Austrijoj tai kabejo tokios suplotos visai nekaip atrode  unsure.gif oda prastoka, kietoka tokia, nu gal jas pridejus daiktu ir butu geriau  g.gif

Ačiū labai 4u.gif , na tai teks pamiršti apie ją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2012 08 28, 21:38)
Visos temos neskaičiau, tai nežinau ar jau ėjo kalba apie tai, bet būtų įdomu sužinoti kaip nešiojasi H&M džinsai? ar kokybiški? neišsitampo po kelių dėvėjimų ir pan?  rolleyes.gif

Turiu tik vienus džinsus, nešioju virš metų, laaabai patogūs, neišsitampę, nenublukę, nenusitrynę(nors man dauguma džinsų per klyną gana greit nusitrina), vienžo - kokybė tikrai superinė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brass @ 2012 08 29, 00:51)
Turiu tik vienus džinsus, nešioju virš metų, laaabai patogūs, neišsitampę, nenublukę, nenusitrynę(nors man dauguma džinsų per klyną gana greit nusitrina), vienžo - kokybė tikrai superinė  mirksiukas.gif


Mano visi džinsai suplyšta per kelėnus..nesuprantu kaip.. tai galvoju gal pamėginti kokius iš H&M smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brass @ 2012 08 29, 00:51)
Turiu tik vienus džinsus, nešioju virš metų, laaabai patogūs, neišsitampę, nenublukę, nenusitrynę(nors man dauguma džinsų per klyną gana greit nusitrina), vienžo - kokybė tikrai superinė  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Turejau vienus dzinsus, tikrai gera kokybe atnesiojau virs metu, ir beveik tokius pat ismeciau na gal ciut spalva ties kelieniais pasitryne.
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2012 08 28, 21:38)
Visos temos neskaičiau, tai nežinau ar jau ėjo kalba apie tai, bet būtų įdomu sužinoti kaip nešiojasi H&M džinsai? ar kokybiški? neišsitampo po kelių dėvėjimų ir pan?  rolleyes.gif


Turiu dvejus - abeji puikiai nesiojasi. Dar tik koks pusmetis kai juos turiu, bet nesiojami daznai.
Atsakyti
Sveikos merginos,sakykit o is kokios salies perkat rubelius,nes is UK kazkodel neduoda registruotis g.gif
Atsakyti
dėl džinsų, tai tie už 10e. kokybe nespindi biggrin.gif dažė kojas, o dabar jau labai ryškiai matosi nublukimai. Na, bet aš juos tai nuoširdžiai tampau jau beveik metus.
Atsakyti
sveikos, gal kuri turit sias kelnes, kaip kokybe, medziaga?

http://www.hm.com/de...A#shopOrigin=SA


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anastasssija @ 2012 08 30, 00:09)
Sveikos merginos,sakykit o is kokios salies perkat rubelius,nes is UK kazkodel neduoda registruotis g.gif

H&M tiesiogiai i Lietuva nesiuncia, todel perkame per tarpininkes is UK arba DE, arba is UK per giminiu , pazistamu, draugu adresa ir tada atsiuncia i Lietuva jau 4u.gif
Atsakyti