Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(kavamale @ 2012 07 26, 11:27)


įdomu kokio ilgio realiai g.gif ar toks trumputis, ar iš ilgesnių
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 07 26, 11:31)
įdomu kokio ilgio realiai  g.gif  ar toks trumputis, ar iš ilgesnių


Turiu pilka 34 (pirkau Belgijoje, kaip matau nuorodoje kitokie dydziai surasyti), tai svarkas vidutinio ilgio, taciau mano ugis vos 164 blush2.gif

idedu nuotrauka, cia taip susikuprinusi/susirupinusi per posedzio pertrauka blush2.gif tiesiog neradau kitos nuotraukos, kur matytusi ilgis. Tikiuosi pagelbes smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2012 07 26, 14:25)


Ačiū, tikėjausi ilgesnio, metu jį iš galvos smile.gif
Atsakyti

Estela, turiu sita, net du (per klaida uzsisakiau), realiai toks melynas ir fainutis, grazios kisenes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo summersun: 26 liepos 2012 - 15:05
QUOTE(summersun @ 2012 07 26, 16:04)
Estela, turiu sita, net du (per klaida uzsisakiau), realiai toks melynas ir fainutis, grazios kisenes

Aš irgi jau nusipirkau, man jis tikrai super. thumbup.gif

Ir jis dengia klubus jei dydis tinkamas, ilgis labai normalus. Manau Argijai geriau atrodytų 36 dydis blush2.gif

... pati nešioju 36 tai kaip tik drinks_cheers.gif , ilgis man kaip ant HM manekenės:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 07 26, 16:59)
Aš irgi jau nusipirkau, man jis tikrai super.  thumbup.gif 

Ir jis dengia klubus jei dydis tinkamas, ilgis labai normalus. Manau Argijai geriau atrodytų 36 dydis  blush2.gif

... pati nešioju 36  tai kaip tik  drinks_cheers.gif  , ilgis man kaip ant  HM manekenės:



Na ilgis toks ir ant manes manau g.gif O del dydzio, tai taip. Nesioju 36, bet matavausi abu ir 36 peciai "stovejo" ne vietoje. Nuotrauka gal nelabai vykusi, bet siaip tikrai neblogai jis atrodo, ir manau man tinka smile.gif
Atsakyti
na ka, pasiemiau ir as savo deze pirkinuku.
Svarkelio noris dydziu didesnio doh.gif emiau 8, maniau atitks 36, deja, 34. siaip kaip ir geras, bet rankoves trumpos, jos tokios neturi buti, taip? atlenkus graziai atrodo biggrin.gif
dar labai faina maudymke gavau ir dydzis idealiai, 90-66-93, abi dalys 10 puikiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 07 26, 18:03)
na ka, pasiemiau ir as savo deze pirkinuku.

dar labai faina maudymke gavau ir dydzis idealiai, 90-66-93, abi dalys 10 puikiai bigsmile.gif

Su tokiais išmatavimais visada 10ą dydį imkit, mano beveik tokie pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 07 26, 19:18)
Su tokiais išmatavimais visada 10ą dydį imkit, mano beveik tokie pat  smile.gif

na as Anglijoj esu buvus H&M, tai visi 10 dydzio rubai dideli buvo, 8 - puikiai. Del to taip ir gavos, kad nepasiklioviau ju lentele dydziu
Atsakyti
O gal kuri turit si svarka? Mane domina kaip dydis, o ir sudetis 20% Polyester, 80% Modal idomu ar nieko.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 07 26, 18:03)
na ka, pasiemiau ir as savo deze pirkinuku.
Svarkelio noris dydziu didesnio  doh.gif emiau 8, maniau atitks 36, deja, 34. siaip kaip ir geras, bet rankoves trumpos, jos tokios neturi buti, taip? atlenkus graziai atrodo  biggrin.gif
dar labai faina maudymke gavau ir dydzis idealiai, 90-66-93, abi dalys 10 puikiai bigsmile.gif


as irgi tokiais dydziais, imu 10, na kelis sijonukus turiu 8, bet svarkai tai tik 10
Atsakyti
QUOTE(summersun @ 2012 07 26, 21:54)
as irgi tokiais dydziais, imu 10, na kelis sijonukus turiu 8, bet svarkai tai tik 10

dabar zinosiu verysad.gif stai svarkelis realiai, jei kam idomu
user posted image
Atsakyti