Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Kas pirko šitą švarką, ar vertas dėmesio? Kaip medžiaga, kaip ta mėlyna spalva ar realiai tokia tamsi ir ryški? 4u.gif

user posted image

Atsakyti
o kaip vyriski dydziai? atitinka ar didinti? ypac domina maudymosi sortai
reiktu skubiai, nes noriu siusti uzsakyma blush2.gif
Atsakyti
aš Vokietijoj prasinešiau pro HM sale'us, tai ***** kokios mažos kainos.. Visai būtų super, jei Lt atidarytų. Aš prisipirkau drabužių, kurių kaina nuo 5 iki 10 eurų. Be nuolaidų nusipirkau keletą balerinų, batelių 10-15 eurų. Kokybė tikrai padori (bet ne visų drabužių), o kaina bent man pasirodė labai maža, jeigu lygintume su Lietuvoj esančiom Mango, Zara, kurių kokybe paskutiniu metu vis nusiviliu, o kainos kokios.. dėl dydžių, tai internetu man būtų sunku pirkti, nes batus pirkau ir 40 ir 41 dydžio, nors 41 šiaip niekada nesu pirkus, dėl rūbų pirkau ir 34 ir 36. Gaila suknelės labai trumpos. Žemesnėm manau pritaikytos, nes aš 175, tai didžioji dalis suknelių šiektiek žemiau užpakalio smile.gif
Atsakyti
Sveikos,kokio dydžio kelnes reiktų rinktis nešiojant 40 dydį?Klubų apimtis kažkur 103cm.jaučiu.Nesinori apsišauti.Kaip su švarkais?Palaidinėm?Palaidines nešioju L dydžio.Švarko noriu to mėlyno,kur daug kas nori lotuliukas.gif Tik jaučiu galingo dydžio reik,nes per krūtinę turbūt cieli 101cm doh.gif
Atsakyti
sveikos, pas mane tikrai daugiau nei puse spintos uzima HM drabuziai... dazniausiai perku juos Norvegijoj, o siandiena teko pabuvot Lenkijos prekybcentri, tai siom dienom tikrai labai daug nuolaidu....
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 07 12, 20:10)
Sveikos,kokio dydžio kelnes reiktų rinktis nešiojant 40 dydį?Klubų apimtis kažkur 103cm.jaučiu.Nesinori apsišauti.Kaip su švarkais?Palaidinėm?Palaidines nešioju L dydžio.Švarko noriu to mėlyno,kur daug kas nori  lotuliukas.gif  Tik jaučiu galingo dydžio reik,nes per krūtinę turbūt cieli 101cm doh.gif

sveika,toki svarka pasiemiau 40dydzio, bet niekaip nesulaukiu,nes pirkau per Agneta,gal kada gausiu tai pranesiu biggrin.gif
o kelnes su 105cm klubais imu dazniausiai 40-42 dydzio.katik gavau linines 40 dydzio,tai net kiek didokos,bet modelis ties uzpakalou platesnis, bet siaip daug maz viskas 40 dydzio tinka,tai jums 40 bus sociai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2012 07 13, 13:42)
sveika,toki  svarka pasiemiau 40dydzio, bet niekaip nesulaukiu,nes pirkau per Agneta,gal kada gausiu tai pranesiu  biggrin.gif
o kelnes su 105cm klubais imu dazniausiai 40-42 dydzio.katik gavau linines 40 dydzio,tai net kiek didokos,bet modelis ties uzpakalou platesnis, bet siaip daug maz viskas 40 dydzio tinka,tai jums 40 bus sociai g.gif

Ėmiau 14dydį,rašo,kad atitinka 40.Švarko nerizikavau imti..Pas mane sunku su švarkais.Jei per krūtinę tinka,tai per liemenį tiek laisvos vietos,kad nors imk ir nėščia patapk,kad užpildyt tą tuštumą doh.gif Jei per liemenį gerai,tai per krūtinę nesusieina doh.gif
Atsakyti
gal kur pirkot, kaip ilgiai šių palaidinių, ar nėra labai trumpos?

http://www.hm.com/de...amp;variant=034

http://www.hm.com/de...amp;variant=034
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 26 liepos 2012 - 09:56
QUOTE(Estela_ @ 2012 07 06, 16:35)
Kas pirko šitą švarką, ar vertas dėmesio? Kaip medžiaga, kaip ta mėlyna spalva ar realiai tokia tamsi ir ryški?  4u.gif

As pirkau, tik pilkos spalvos,bent jau pilka tokia pat, kaip foto biggrin.gif man labai smagus, minkstutis toks, bandysiu pagriebti ir juoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2012 07 26, 12:14)
As pirkau, tik pilkos spalvos,bent jau pilka tokia pat, kaip foto  biggrin.gif  man labai smagus, minkstutis toks, bandysiu pagriebti ir juoda  smile.gif

as ji siandien atsiimsiu po darbo, bei dar keleta drabuzeliu. Smagu, kad patiko jums, svarbu, kad su dydziu nebuciau prasovusi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 07 26, 11:16)
as ji siandien atsiimsiu po darbo, bei dar keleta drabuzeliu. Smagu, kad patiko jums, svarbu, kad su dydziu nebuciau prasovusi  bigsmile.gif


Gal nuorodą galima? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 07 26, 12:22)
Gal nuorodą galima?  bigsmile.gif

tai juk prie svarku jis yra, stai
http://www.hm.com/gb...article=96893-C
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 26 liepos 2012 - 10:27