Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 09, 17:13)
Nera irgi labai trumpas ar labai plonas?

Nežinau aš, nemačius jo realiai, tik pagal nuorodą patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 09, 18:13)
Nera irgi labai trumpas ar labai plonas?


Pirmas sijonukas medvilnines maikutes medziagos, tai gerai tistantis, nera storas, bet ir nepersisivecia. Ilgis gal iki puses slaunu.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 09, 17:32)
Dydis atitiko, nėra labai trumpas? wink.gif


Mano akim dydis atitinka, nera trumpas.
Atsakyti
sakykit, o suveikia tie nuolaidu kodai sitoj parduotuvej? 4u.gif gal kas pirkot neseniai ir naudojot?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2012 03 11, 19:29)
sakykit, o suveikia tie nuolaidu kodai sitoj parduotuvej?  4u.gif  gal kas pirkot neseniai ir naudojot?

suveikia, užvakar užsakinėjau, su kodu 1304 gavau - 5 sv. ir dar - 25 proc. brangiausiai prekei buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 03 11, 19:37)
suveikia, užvakar užsakinėjau, su kodu 1304 gavau - 5 sv. ir dar - 25 proc. brangiausiai prekei buvo  bigsmile.gif

o gal zinot, ar siuncia prekes i uk miesta, kuriame nera pacios parduotuves? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2012 03 11, 20:11)
o gal zinot, ar siuncia prekes i uk miesta, kuriame nera pacios parduotuves? ax.gif

neabejoju, kad siunčia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2012 03 11, 20:36)
neabejoju, kad siunčia  mirksiukas.gif

Aisku, dekui labai, reiks prasyt draugu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2012 03 11, 21:11)
o gal zinot, ar siuncia prekes i uk miesta, kuriame nera pacios parduotuves? ax.gif


Be abejo siuncia - gi ne parduotuve, o sandelys isuntimais uzsiima, tai parduotuves buvimas ne prie ko. wink.gif
Atsakyti
Sveiki,

norėčiau užsisakyti šią tašytę, bet man reikia kieno nors pagalbos užsisakant, randuosi Vilniuje 4u.gif
http://www.hm.com/gb...article=97435-A
Atsakyti
Sveikos,
gal paprotinsit, kurio UK tarpininku adreso H&M neatmeta... Tukis (Limcamca) atmeta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(avilnius @ 2012 03 13, 11:03)
Sveikos,
gal paprotinsit, kurio UK tarpininku adreso H&M neatmeta... Tukis (Limcamca) atmeta  verysad.gif



tik draugu arba giminiu bandykit mirksiukas.gif
Atsakyti