Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Savaitgali buvau Berlyne H&M ant kiekvieno kampo kas 500metru... bet jei atvirai neradau nieko kas uzkliutu uz akies pasakyciau WOW ir nusipirkciau... taip kainos nera aukstos, bet nei naujos kolekcijos nei sale nebuvo nieko ispudingo...
o del Lietuvoje H&M domejomes mes jau del atidarymo jie kelia labai didelius reikalavimus del to tikriausiai niekas nesiryzta imtis sito reikalo...
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 07 02, 17:02)
Gal kas galit patarti kokio dydžio švarką imti su 89 krūtine? atrodo lyg ir 12 reiktų, bet manau per pečius būtų platokas, kaip manot 10 pakaktų?

Dėkui  4u.gif

mano krutine 87,is H&M parduotuves svarkelius visada imu 36 dydzio mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauravait @ 2012 07 02, 16:09)
o del Lietuvoje H&M domejomes mes jau del atidarymo jie kelia labai didelius reikalavimus del to tikriausiai niekas nesiryzta imtis sito reikalo...


Atidarys atidarys, tik palaukt truputi reikia. O parduotuves buna paciu H&M ir per frnacize atidaromos, tai jauciu tom francizem sunkiau atsidaryt....

Siemet Latvijoj atidarys, Estijoj 3 parduotuves suplanuotos... Nu jau aplink LT yra kur pasipirkt.
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2012 07 02, 19:17)
mano krutine 87,is H&M parduotuves svarkelius visada imu 36 dydzio  mirksiukas.gif  4u.gif

o koks dydis atitinka 36? 10 ar 8?
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 07 02, 23:26)
o koks dydis atitinka 36? 10 ar 8?

Pagal jų lentelę 10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 02 liepos 2012 - 22:31
QUOTE(shopingas @ 2012 07 02, 21:39)
Atidarys atidarys, tik palaukt truputi reikia.

sakyciau ir kainos bus atitinkamos Lietuvai..Jei ir atidarys,tai,manau,vistiek apsimokes siustis biggrin.gif kaip ir Next parde, daug ka apsimoka siustis,o ne cia pirkti..
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2012 07 03, 12:08)
sakyciau ir kainos bus atitinkamos Lietuvai..Jei ir atidarys,tai,manau,vistiek apsimokes siustis  biggrin.gif


Nezinia, nes siaip kainos daugmaz apylyges visose salyse tu paciu daiktu - na verciant i litus, tai gaunasi skirtumas, bet jei ziuret tam tikru saliu valiutu skirtumus (pvz $ ir svaro), tai mazdaug tas pats. Tai noreciau tiket, kad ir LT tas isliks...
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 07 02, 21:30)
Pagal jų lentelę 10

..taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2012 07 03, 16:11)

bet nesitiki, kad man 10 reik. nebent dydziai pasikeite per 2 metus, nes kai Anglijoj buvau, tai jie man net padidinti pasirode ir maximum 8 reikejo doh.gif
gal kas mate realiai siuos sorukus?
http://www.hm.com/gb...article=00092-A
Atsakyti
ir dar, kaip maudymuku dydziai?
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 07 04, 22:27)
ir dar, kaip maudymuku dydziai?

Man tai atitinka viskas smile.gif Esu turejus 3 maudymosi kostiumelius is sios parduotuves.
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2012 07 04, 21:43)
gal kas mate realiai siuos sorukus?
http://www.hm.com/gb...article=00092-A


Maciau - medziaga plona, bet nepersisviecia, siaip tokia maloni, smagi prie kuno, gal kiek slidoka (net nezinau kaip ja ivardint tiksliai, bet cia jausmo prasme slidoka, o ne kokia blizganti). Tik sitoj foto jie tokie tiesoki, o realiai lyg vos platejantys i apacia ar tiesiog siaip laisvo kritimo...
Atsakyti