Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

Pas ka galima uzsisakyti is HM?
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2012 06 18, 19:27)
na as esu pirkus ne viena svarkely is sios parduotuves ,tai visada atitikdavo dydy  mirksiukas.gif  4u.gif

dekui,svarbiausia nemazintas 4u.gif

Paskutini karta pirkau pas astulkinas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2012 06 18, 23:43)
Pas ka galima uzsisakyti is HM?


DE - mam5, UK - myma, bet myma užsakinėja retai smile.gif
Atsakyti
astulkinas irgi is DE ax.gif
Atsakyti
Gal kas Marni for h&m batus pirkot ar matavotės? Įdomu kaip su dydžiais.. smile.gif
Atsakyti
na dabar jau daugiau turinciu, turbut , yra. Taigi, kokio dydzio, 8 ar 10 reikia devinciai S dydi (krutine apie 89-90 cm), liemuo apie 66cm. buciau linkusi pirkti 8, bet jis maziausiais siulomas UK, o vokiskam puslapy dydziai prasideda nuo 34. Reikia atitinkancio S dydi, tai, turbut 10?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 28 birželio 2012 - 10:01
QUOTE(kavamale @ 2012 06 28, 10:00)
na dabar jau daugiau turinciu, turbut , yra. Taigi, kokio dydzio, 8 ar 10 reikia devinciai S dydi (krutine apie 89-90 cm), liemuo apie 66cm. buciau linkusi pirkti 8, bet jis maziausiais siulomas UK, o vokiskam puslapy dydziai prasideda nuo 34. Reikia atitinkancio S dydi, tai, turbut 10?
user posted image



Mane taip pat domina? Pečiai mano gan platūs verysad.gif o krutinė 86, liemuo 65 gal biggrin.gif Žodžiu reikia S
Atsakyti
Mane irgi domina šie švarkai, kokį imti, jeigu nešioju S dydį? ax.gif
Atsakyti
Merginos, kaip manot, jei H&M atidarys LT parduotuves, tai gal ir siųst in Lietuvą pradės?
Atsakyti
QUOTE(iš Australijos @ 2012 06 29, 13:53)
Merginos, kaip manot, jei H&M atidarys LT parduotuves, tai gal ir siųst in Lietuvą pradės?

Greičiausiai neatidarys HM Lietuvoje, nes Lietuvoje karaliauja Apranga, neužleis vietos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 06 29, 14:14)
Greičiausiai neatidarys HM Lietuvoje, nes Lietuvoje karaliauja Apranga, neužleis vietos  biggrin.gif


nu gal kaip nors..
Atsakyti
Gal kas galit patarti kokio dydžio švarką imti su 89 krūtine? atrodo lyg ir 12 reiktų, bet manau per pečius būtų platokas, kaip manot 10 pakaktų?

Dėkui 4u.gif
Atsakyti