Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

As irgi tokia suknia pasiemiau, zydra marga, norejau raudonos siaip, bet nebeliko dydzio, kol masciau, ar uzsakinet biggrin.gif Gausiu kita pirmadieni, galesiu ivertinti irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2012 04 15, 20:55)
As irgi tokia suknia pasiemiau, zydra marga, norejau raudonos siaip, bet nebeliko dydzio, kol masciau, ar uzsakinet  biggrin.gif Gausiu kita pirmadieni, galesiu ivertinti irgi  smile.gif

Bet šiaip kokybe labai nenusivylėt? g.gif Neperšviečiama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 15 balandžio 2012 - 20:06
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 15, 21:05)
Bet šiaip kokybe labai nenusivylėt?  g.gif Neperšviečiama?

Rasiau, kad dar neturiu jos ax.gif
bet siaip skaiciau atsiliepimus jau anksciau, tai normaliai ja vertina. Na, kaip uz 2 svarus, manau, nieko stebuklingo nereik tiketis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2012 04 16, 00:57)
Rasiau, kad dar neturiu jos  ax.gif
bet siaip skaiciau atsiliepimus jau anksciau, tai normaliai ja vertina. Na, kaip uz 2 svarus, manau, nieko stebuklingo nereik tiketis smile.gif

Ne taip supratau... biggrin.gif Maniau mėlyną turit, dar raudoną užsisakėt.

Bet kokiu atveju, atsiliepimai bus įdomūs drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 04 15, 14:24)
Kas turit tokių suknelių užsipirkę ar vertos dėmesio jos, nėra visai "seilės" medžiagos, nepersišviečia?  g.gif

https://lh5.googleus...s449/hmprod.jpg


Aš turiu tokią juodą, man ji visai normali kaip už tokią kainą, nėra kažkokia nutysus ar permatoma wink.gif aš irgi pirkau namams, bet išlįsiu ir į žmones laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 16 balandžio 2012 - 07:29



http://www.hm.com/gb...article=99516-A

O kaip jums sita suknele? Gal kas mate realybeje kaip atrodo? Ir kaip su dydziu ?
Atsakyti
O gal kas yra pirkę HM apatinį trikotažą...ar vertas dėmesio? Kaip liemenėlių dydžiai, atitinka?
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2012 04 16, 14:44)
O gal kas yra pirkę HM apatinį trikotažą...ar vertas dėmesio? Kaip liemenėlių dydžiai, atitinka?


jei sale kainom pirkti, verta smile.gif man dydžiai atitiko, turiu 2 ar 3
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 16, 12:54)
jei sale kainom pirkti, verta smile.gif man dydžiai atitiko, turiu 2 ar 3


drinks_cheers.gif aš ir tik už sale kainas.pilnos mano manymu jų apatinis trikotažas nevertas. dėvisi gerai, dydžiai kiek pirkau atitiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, patarkite del batu dydziu, jeigu 38 nesioju, koki reiketu imti is H&M? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2012 04 16, 13:44)
O gal kas yra pirkę HM apatinį trikotažą...ar vertas dėmesio? Kaip liemenėlių dydžiai, atitinka?
kelnaitės tai tikrai vertos. kiek turiu, visos puikiai nešiojasi, nenusiskalbia.
o liemenėlių dydžiai tai tikra loterija. kiek pirkau, nesu atitaikius idealiai nei vienos doh.gif
QUOTE(веро
@ 2012 04 17, 13:28)
Sveikos, patarkite del batu dydziu, jeigu 38 nesioju, koki reiketu imti is H&M?  4u.gif
jei iš vokiečių, tai tokį patį ir imti. man atitiko jų batų dydžiai.
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2012 04 17, 15:34)

jei iš vokiečių, tai tokį patį ir imti. man atitiko jų batų dydžiai.


jei is uk, imciau 5 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 17 balandžio 2012 - 18:33