Įkraunama...
Įkraunama...

H&M



user posted image

Shop online....
Atsakyti
Gal kas pirkot/matavotės/matėt tokias maikeles? Paprastos jos, o man kaip tik tokių ir reikia, tai imčiau ne vieną, bet nu jei prisipirksiu belekokių dydžių tai irgi kur jas dėsiu paskui biggrin.gif tai noriu paklaust kaip su dydžiais jų? Nes atrodo tokios oversized šiek tiek ir dvejoju kokius čia dydžius imt g.gif ir šiaip tas jų didumas man kaip tik pliusas, nes dažniausiai mėgstu tokius bent jau su rankovėm pirkt kaip tik keliais dydžiais didesnius, o čia tai bijau, kad nekabotų šonų praskiepai iki liemens paskui unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Title: 07 kovo 2012 - 01:17
Kaip ta HM parduotuvė Lenkijoje prie Lt sienos? smile.gif didelė ar nelabai? smile.gif
Atsakyti
Gal kas tokius sijonukus pirko?

http://www.hm.com/de...article=75015-I

http://www.hm.com/de...amp;variant=040
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 09, 16:47)


Turiu ta antraji, tik pas mane juodas. Paprastas, fainas sijonukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(proporcija @ 2012 03 09, 17:12)
Turiu ta antraji, tik pas mane juodas. Paprastas, fainas sijonukas  4u.gif


Dydis atitiko, nėra labai trumpas? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 03 09, 15:47)

Tas pirmas paprastas, bet toks fainas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 03 09, 18:03)
Tas pirmas paprastas, bet toks fainas wub.gif


Nera irgi labai trumpas ar labai plonas?
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 03 09, 15:56)
Kaip ta HM parduotuvė Lenkijoje prie Lt sienos?  smile.gif didelė ar nelabai?  smile.gif

O apie kokį miestą kalbat? Suvalkus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2012 03 09, 18:14)
O apie kokį miestą kalbat? Suvalkus? smile.gif

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 03 09, 14:56)
Kaip ta HM parduotuvė Lenkijoje prie Lt sienos?  smile.gif didelė ar nelabai?  smile.gif
nelabai didelė, nors ir per du aukštus. mažas skyrelis kūdikiams, nemažas vaikams, vidutinis vyrams, moterims didžiausias, bet prekės visos prasčiausios - pigiausios. nevažiuočiau ten antrą kartą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2012 03 09, 23:14)
nelabai didelė, nors ir per du aukštus. mažas skyrelis kūdikiams, nemažas vaikams, vidutinis vyrams, moterims didžiausias, bet prekės visos prasčiausios - pigiausios. nevažiuočiau ten antrą kartą. smile.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti