Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika - 2

gal yra aprašymas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monetuxe @ 2012 04 16, 09:42)
gal yra aprašymas? g.gif

Aprašymas anglų kalba
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 04 16, 11:21)

labai mazai schmoll.gif
Atsakyti
Mane labai domina realūs atsiliepimai apie Artistry TD skaistinamąją emulsiją. Tik iš bandžiusių! Teoriškai, kaip ji turėtų veikti, pasiskaityt ir pati galiu. Ačiū.
Atsakyti
Gal kas bandė Artistry hydrating balance krempudras? Ar maskuoja kiek? Kaip su atspalviais? Reiktų pačio šviesiausio
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2012 04 23, 16:22)
Gal kas bandė Artistry hydrating balance krempudras? Ar maskuoja kiek? Kaip su atspalviais? Reiktų pačio šviesiausio

Aš bandžiau. Bet rašydama "bandžiau", tai ir turiu omenyje - BANDŽIAU, ne nuolat naudojau. Tiesiog per Artistry produktų pristatymą turėjau galimybę pasibandyti. Beje, apie kurį visgi klausiate: Hydrating ar Balancing? Jos yra skirtingos, skirtos skirtingiems odos tipams. Hydrating labiau drėkinanti, lengvo maskavimo. Balancing - vidutinio maskavimo. Šviesiausias atspalvis būtų Pearl (abiejų pudrų). Bet jis TIKRAI šviesus. Drįsčiau sakyti, kad kone skandinaviško šviesumo odai skirtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbs: 23 balandžio 2012 - 20:18
QUOTE(angel666 @ 2012 04 23, 17:22)
Gal kas bandė Artistry hydrating balance krempudras? Ar maskuoja kiek? Kaip su atspalviais? Reiktų pačio šviesiausio

Aš naudoju Balance (mišriai odai), Nature spalva (esu šviesiaodė). Labai gražiai ir nepastebimai dengia, atrodo labai natūraliai, paslepia netgi nuovargį smile.gif. Pas kirpėją vis eidavau be makiažo, bet vieną kartą "pasišpaklinau" - tai iškart pastebėjo, kad gerai atrodau smile.gif - sako, kokia tu pailsėjus, atsigavus smile.gif. Nes mažiuką turiu, tai veidas jau iš formų išbėgęs nuo nuovargio smile.gif.
Žodžiu, labai faina.
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2012 04 23, 17:22)
Gal kas bandė Artistry hydrating balance krempudras? Ar maskuoja kiek? Kaip su atspalviais? Reiktų pačio šviesiausio

seip tai pudra ant nuvalytos ir sutvarkytos odos naudojama thumbup.gif
pacio sviesiausio nereiktu rinktis, nes busit numireliskai balta, net jei reikia kazka uzmaskuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 29 balandžio 2012 - 17:04
Sveikos, mielosios 4u.gif As isiverziu su tokiu blondinisku klausimu, bet kazkaip neramu blush2.gif Gavau Satinique Giliai valanti plauku sampuna, naudoju ji jau antra savaite. Mano galvos oda riebi, taigi plaukai prie saknu irgi verysad.gif Na bet kazkaip keistoka, kad plaunant siuo sampunu plaukai tiesiogine zodzio prasme girgzda g.gif na plaunant ir dar kol slapi, kai isdziusta tai viskas ok, bet taip keista ir neramu, ar cia viskas tvarkoj, ar taip ir turi buti toks efektas jo?
Atsakyti
QUOTE(Preilauskaitė @ 2012 04 29, 19:17)
Sveikos, mielosios 4u.gif  As isiverziu su tokiu blondinisku klausimu, bet kazkaip neramu blush2.gif  Gavau Satinique Giliai valanti plauku sampuna, naudoju ji jau antra savaite. Mano galvos oda riebi, taigi plaukai prie saknu irgi verysad.gif  Na bet kazkaip keistoka, kad plaunant siuo sampunu plaukai tiesiogine zodzio prasme girgzda g.gif  na plaunant ir dar kol slapi, kai isdziusta tai viskas ok, bet taip keista ir neramu, ar cia viskas tvarkoj, ar taip ir turi buti toks efektas jo?

kaip girgzda rolleyes.gif nieko nesuprantu, o seip tinka?plaukai pagrazejo?
Atsakyti
Nuo gegužės 7 d. iki birželio 30 d. naujos akcijos Amway kosmetikai:

- perkant bet kuriuos 6 Beautycycle produktus (išskyrus rinkinius, literatūrą ir pagalbines priemones), dovanų pridedami stilingi akiniai nuo saulės;
- perkant Satinique šampūną ir kondicionierių dažytiems plaukams, High gloss serumui taikoma papildoma 20% nuolaida thumbup.gif
- Peter Island kosmetikos nuo saulės rinkiniui bus taikoma papildoma 10% nuolaida.
Atsakyti
Pasirodė nauji Artistry lūpų blizgiai. 10 fantastiškai gražių atspalvių wub.gif Nekantriai lauksiu atsiliepimų iš tų, kurios naujienas išbando pirmiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti