Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika - 2

QUOTE(jbs @ 2012 03 20, 22:53)
Na, pasakokit, naujovių medžiotojos, kaip jums beatycycle naujieji lūpų blizgesiai? Verti savo kainos? Kuo (ne)patiko?

Mačiau gyvai rolleyes.gif ir pabandžiau(draugė nusipirko)ant lūpų malonus,šiek tiek šaldantis, buteliukas su veidrodėliu, o ir tepti teptukas su šviesom taip įdomiai,gali tamsoje teptis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringav: 21 kovo 2012 - 11:01
QUOTE(ringav @ 2012 03 21, 11:01)
Mačiau gyvai rolleyes.gif ir pabandžiau(draugė nusipirko)ant lūpų malonus,šiek tiek šaldantis, buteliukas su veidrodėliu, o ir tepti teptukas su šviesom taip įdomiai,gali tamsoje teptis thumbup.gif

o spalvų pasirinkimas visur toks skurdus ar tik pas mus tiek užvežė?
Atsakyti
mačiau Anglijoje yra 4,o lietuviškoj parduotuvėje 3 spalvos
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 21, 11:56)
ir tas pats žmogus darė Sam 3 kartus?
g.gif

taip, kas pusmeti ar siek tiek ilgesni laiko tarpa
Atsakyti
Išbandžiau Beautycycle Fire serijos paakių kremą. Susigeria greitai, bet per lengvas jis man. Labai abejoju, ar toks kremas-gelis turės savo žadamą age repair efektą. Jaučiu, kad tikrai nekartotinas pirkinys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 03 23, 19:13)
Išbandžiau Beautycycle Fire serijos paakių kremą. Susigeria greitai, bet per lengvas jis man. Labai abejoju, ar toks kremas-gelis turės savo žadamą age repair efektą. Jaučiu, kad tikrai nekartotinas pirkinys  schmoll.gif

Jei jums daugiau nei 25 mėginkite iš Artistry time defiance krema paakiams,nes nuo to amžiaus jau galima naudoti,nereikia iš Beautycycle tikėtis stebuklo,tai linija skirta masėms,nebūna gerai ir pigiai,aš naudoju Artistry time defiance krema paakiams ir esu labai juo patenkinta,tikras SPA paakiams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 24, 15:20)
Jei jums daugiau nei 25 mėginkite iš Artistry time defiance krema paakiams,nes nuo to amžiaus jau galima naudoti,nereikia iš Beautycycle tikėtis stebuklo,tai linija skirta masėms,nebūna gerai ir pigiai,aš naudoju  Artistry time defiance krema paakiams ir esu labai juo patenkinta,tikras SPA paakiams thumbup.gif

Nesąmonė, kad nebūna gerai ir pigiai. Šildymo sezono metu man linija Water odai nepakeičiama, o vasarą, pavasarį - Earth nekeisčiau į jokią Artistry schmoll.gif O va paakių kremu nusivyliau. Man ką tik suėjo 31
Atsakyti
kada reiktu pradet naudot detoksikuojancias ir valancias organizma priemones? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 21, 16:07)
mačiau Anglijoje yra 4,o lietuviškoj parduotuvėje 3 spalvos

UK taip pat 3, pažiūrėkite atidžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 13, 21:10)
oi, oi!praleidau viena zodi doh.gif .gali keisti sudeti pagal savo rinkos vartototoju poreikiusjus atkreipkit demesi, kad ir i multuvitaminus.pas lenkus su jodu, pas vokiecius bent jau anksciau buvo be.ir taip visur.ir milteliai, ir kremai, ir sampunai ir t.t.

O dieve!!! Tai kokia tada šitos temos prasmė, jeigu naudojam "skirtingus" produktus lotuliukas.gif
Vitaminai - teisingai - gaminami pritaikant pagal šalis, nes kas tinka mums, kiniečių, japonų organizmui visiškai pro šalį. Taip pačiai ir maistas - mums netinka jų, o jiems mūsų, nes skirtingi žarnynai.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė Orchidėja @ 2012 03 27, 21:31)
Taip pačiai ir maistas - mums netinka jų, o jiems mūsų, nes skirtingi žarnynai.

Na, gal ne taip žiauriai lotuliukas.gif Tiesiog "genetinis kodas" yra kitoks, ne žarnynai smile.gif Prisitaikęs per šimtmečius prie aplinkos ir klimatinių sąlygų mirksiukas.gif
Nereikia taaaaip toli ieškoti. Skandinavija - ne Japonija, o oda labai skiriasi nuo pvz., lietuvaičių. Tai ir priežiūros kitokios reikalauja.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė Orchidėja @ 2012 03 27, 22:31)
O dieve!!! Tai kokia tada šitos temos prasmė, jeigu naudojam "skirtingus" produktus  lotuliukas.gif
Vitaminai - teisingai - gaminami pritaikant pagal šalis, nes kas tinka mums, kiniečių, japonų organizmui visiškai pro šalį. Taip pačiai ir maistas - mums netinka jų, o jiems mūsų, nes skirtingi žarnynai.

nesuprantu as jusu emociju g.gif nu irkas cia tokio, kad skirtingi????
galim ir skirtumus aptarti ,dar idomiau butu arba jus galit pabandyt tokius kaip as naudoju mirksiukas.gif is kitos puses pagalvojus, jei jau gamina skirtingus,tai reiskia ir reikia skirtingu.svarbiausia zinoti ir atsirinkti kam ko reikia, tik tada bus ir rezultatai, ir nauda.kam jums naudoti, tai ko ir taip turit, negi del mados ar kainos perkat.ar jus kitaip galvojat?o kas liecia Lietuva, tai ji turbut geografiskai taip issidecius, kad per ja daug liniju praeina ir visom pirkeju uztenka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 28 kovo 2012 - 14:37