Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika - 2


 i 
Platinimas forume draudžiamas.
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 19, 20:22)
Nuojauta man sako,kad apie Sam odos tyrimą negirdėjot(arba nesidarėt)ir visus produktus išsirinkot savo nuožiūra g.gif Prieš perkant produktus reikėtų sužinoti savo odos tipą ir kokias dar papildomas priemones reikėtų naudoti,neteisingai pasirinktos priemonės gali padaryti meškos paslaugą ir tada manysit kad kosmetika nieko verta.Taip jau yra,kad norint sulaukti ir pamatyti gerus ir norimus rezultatus reikia naudoti visą kosmetikos liniją,t.y.Jei Artistry,tai tik Artistry(ar tai būtų essentials ar Time Defiance)ir jokiu būdu nemaišyti su Beautycycle.Jei jums tinka Beautycycle,naudokit,tik priežiūra turi būti reguliari.Kodėl naudojat vaikiškus multivitaminus?aš  karts nuo karto vartoju papildus oda,plaukai,nagai ir šiaip su vitaminais draugaujam diena iš dienos visa šeima ir taip visus metus.

ot ir neatspejot schmoll.gif SAM tyrima kokius tris kar dariau, deja juo parinktu priemoniu naudot negaledavau.Po keliu valandu reikedavo viska plaut , nes nerealiai grauzdavo.Visai netiketai buvau radus gyd. Oliver rekomendacijas, kuriose sakoma, kad individualu krepsi gali sudaryti gaminiai is keliu liniju.Pradejau pirkt gaminius ne per Varsuva, maisau visas tris linijas ir reikalai pasitaise,tik paakiai dar kartais buna negrazus.o vaikiskus multivitaminus naudoju todel, kad jie man skanesni , negu suaugusiems, tik reikia dvigubai daugiau.multivitaminai yra pagrindu pagrindas.jokie plaukai nagai ar kiti papildomi neveiks, jei nebus pagrindo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saliutas @ 2012 03 20, 01:04)
Paklausiu kaip jusm vitaminai oda, plaukai , nagai ? 4u.gif

kiek girdejau tai patenkintos visos.vienom anksciau, kitom veliau, bet suveikia.
Atsakyti
Pirmąkart girdžiu kad po Sam tyrimo taip būtų blink.gif tiko ir mano pažystamoms ir man ir dukrai,o dėl multivitaminų jūs teisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 20, 19:57)
Pirmąkart girdžiu kad po Sam tyrimo taip būtų blink.gif tiko ir mano pažystamoms ir man ir dukrai,o dėl multivitaminų jūs teisi drinks_cheers.gif

buna, kad ir su aparatu viskas nesigauna iki galo.priemones parinktos kaip ir teisingai.demeles ne vienos, tik zydras fonas ir akys, o vat teptis ir negalejau.panasu derini naudoju, bet ne toki koks buvo pasiulytas:))
Atsakyti
Kur Sam darėtės jei ne paslaptis ax.gif
Atsakyti
Na, pasakokit, naujovių medžiotojos, kaip jums beatycycle naujieji lūpų blizgesiai? Verti savo kainos? Kuo (ne)patiko?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif , ar vertas savo kainos artistry intensive renewing peel? g.gif
kame jis veiksmingiausias? ar tik balina oda?
ar glima ji naudoti, kai saule suintensyves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimaa: 21 kovo 2012 - 00:16
QUOTE(mylimaa @ 2012 03 21, 00:15)
Sveikutes 4u.gif , ar vertas savo kainos artistry intensive renewing peel?  g.gif
kame jis veiksmingiausias? ar tik balina oda?
ar glima ji naudoti, kai saule suintensyves?

Savo kainos vertas. Jis ne "balina" odą, o suvienodina jos atspalvį. lygina odos paviršių, gerina struktūrą, sugrąžina spindesį. Jei pradėsite naudoti dabar ir naudosite pagal rekomendacijas (2 kartus per savaitę 6 savaites), tai nelabai spės ta saulutė suintensyvėti. Be to, naudojant šią priemonę primygtinai rekomenduojama dienos metu naudoti drėkinamąjį kremą, turintį ne mažesnę nei 15uva/uvb apsaugą, nepriklausomai nuo sezoniškumo.
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 20, 22:29)
Kur Sam darėtės jei ne paslaptis ax.gif

Raudondvary
Atsakyti
ir tas pats žmogus darė Sam 3 kartus?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimaa @ 2012 03 21, 01:15)
Sveikutes 4u.gif , ar vertas savo kainos artistry intensive renewing peel?  g.gif
kame jis veiksmingiausias? ar tik balina oda?
ar glima ji naudoti, kai saule suintensyves?

as manu, kad vertas smile.gif jis ne tik gerai nuvalo, bet ir islygina oda(smukias rauksles, randelius, sumazeja ar dinsta poros).aisku, kad galima naudoti ir vasara:))
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 21, 10:57)
as manu, kad vertas smile.gif jis ne tik gerai nuvalo, bet ir islygina oda(smukias rauksles, randelius, sumazeja ar dinsta poros).aisku, kad galima naudoti ir vasara:))

Norint gauti geriausią rezultatą, aktyviuoju saulės periodu pilingo naudoti negalima schmoll.gif
Atsakyti