Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika - 2

QUOTE(ringav @ 2012 03 14, 12:25)
koks gražus naujas Amway puslapis thumbup.gif [COLOR=yellow]Ar kalba apie Jūros peizažo paletę akių ir skruostų makiažui?tos dar neturiu,bet kiek to gerio namie turiu ankščiau pirkto doh.gif tik dažyk ir dažyk,tik gražėk ir spindėk...

ar kiekviena diena dazotes?
Papildyta:
QUOTE(saliutas @ 2012 03 12, 13:51)
Labai super parasyta  thumbup.gif  Pritariu  thumbup.gif
Beje, ir mane domintu kaip galima nusimusti temperatura vitaminu pagalba  blush2.gif

labai paprastai.ne tik temperatura, bet ir pulinga angina ar sinusiniu daubu uzdegimus galima netgi keliu valandu begyje issigydyti.temperaturai numusti reikia isgertidviguba ar net triguba acerolos doze.geriau inividualia, bet ne ta kur parasyta ant etiketes smile.gif sinusitas tai ir su kosmetika siejasi, nes joks kremas, jokia pudra neuzmaskuos paburkusiu ,patinusiu skruostu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 14 kovo 2012 - 16:23
Svarbiausia man ryte nusiprausti veidą,po to tonikas,kremas paakiams ir dieninis kremas+aliejuko porą lašelių thumbup.gif(Naudoju Artistry Time Defiance) .O tada jau pagal poreikį,žiūrint kur einu. ax.gif maskuojamasis pieštukas,makiažo pagrindas,šešėliai,tušas.Dažniausiai naudoju tik tušą ir lūpų blizgį mirksiukas.gif
Temperatūros numušimui,arba kai tik pajuntame pirmus peršalimo požymius, vartojame Acerola ir česnaką(po 2 vnt.) tris kartus per dieną,taip esu dariusi ne kartą ir su antibiotikais draugauti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringav: 14 kovo 2012 - 20:53
QUOTE(ringav @ 2012 03 14, 21:48)
Svarbiausia man ryte nusiprausti veidą,po to tonikas,kremas paakiams ir dieninis kremas+aliejuko porą lašelių thumbup.gif(Naudoju Artistry Time Defiance) .O tada jau pagal poreikį,žiūrint kur einu. ax.gif maskuojamasis pieštukas,makiažo pagrindas,šešėliai,tušas.Dažniausiai naudoju tik tušą ir lūpų blizgį mirksiukas.gif
Temperatūros numušimui,arba kai tik pajuntame pirmus peršalimo požymius, vartojame Acerola ir česnaką(po 2 vnt.) tris kartus per dieną,taip esu dariusi ne kartą ir su antibiotikais draugauti nereikia thumbup.gif

oi!kaip as vargstu su savo paakiu oda doh.gif kartais net kremo nereikia, o kartais ir aliejuka ir paakiu krema naudoju ir tai nelabai gerai.vis ieskau L/X paakiams, bet niekur nerandu.gal kartais zinot kur nors meginiu galima gaut?
Atsakyti
O kas su tais paakiais negerai?ką jūs naudojat?kas tasL/X? Luxury?aš nesusiprantu niekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 16, 15:29)
O kas su tais paakiais negerai?ką jūs naudojat?kas tasL/X? Luxury?aš nesusiprantu niekaip doh.gif

mano paakiai kartais susirauksleja kaip pas krokodila verysad.gif doh.gif bigsmile.gif o L/X, tai Luxury sutrumpinimas
Atsakyti
Sakot kad kartais susiraukšlėja?ką darot prieš tai?kas galėtų tai įtakoti?
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 16, 21:58)
Sakot kad kartais susiraukšlėja?ką darot prieš tai?kas galėtų tai įtakoti?

niekaip nesuprantu kame reikalas g.gif kodel viena kart viskas gerai, o kita oda grobleta pasidaro.dabar jau reciau, bet vis dar pasitaiko
Atsakyti
Ką iš kosmetikos naudojat?viską parašykit g.gif kokius papildus naudojat?vandens pakankamai geriat?[COLOR=yellow]ir kiek jums metų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 18, 16:49)
Ką iš kosmetikos naudojat?viską parašykit g.gif  kokius papildus naudojat?vandens pakankamai geriat?[COLOR=yellow]ir kiek jums metų? blush2.gif

cia ant lentos taip viska ir isdestyt ax.gif nu pabandysiu.naudoju peelinga,tonika, tris kremus(viena is earth serijos, viena is beauty cycle ir viena time defiance serijos.time defiance ne kasdien.po peelingo situ tepuosi) ir papildomu drekikliu kartais pasilepinu.tiesa , isbandziau visus tris paakiu kremus vistiek negerai.paskutinius tris menesius jokiu papildu nenaudojau , o pies tai multivitaminus, vaikiskus, vietoj deseerto kai ko nors skanus uzsimanau.kaip ir viskas.kiek vadens isgeriu nematuoju
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 18, 20:01)
cia ant lentos taip viska ir isdestyt ax.gif nu pabandysiu.naudoju peelinga,tonika, tris kremus(viena is earth serijos, viena is beauty cycle ir viena time defiance serijos.time defiance ne kasdien.po peelingo situ tepuosi)  ir papildomu drekikliu kartais pasilepinu.tiesa , isbandziau visus tris paakiu kremus vistiek negerai.paskutinius tris menesius jokiu papildu nenaudojau , o pies tai multivitaminus, vaikiskus,  vietoj deseerto kai ko nors skanus uzsimanau.kaip ir viskas.kiek vadens isgeriu nematuoju

dar ne pensijoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 03 18, 19:01)
cia ant lentos taip viska ir isdestyt ax.gif nu pabandysiu.naudoju peelinga,tonika, tris kremus(viena is earth serijos, viena is beauty cycle ir viena time defiance serijos.time defiance ne kasdien.po peelingo situ tepuosi)  ir papildomu drekikliu kartais pasilepinu.tiesa , isbandziau visus tris paakiu kremus vistiek negerai.paskutinius tris menesius jokiu papildu nenaudojau , o pies tai multivitaminus, vaikiskus,  vietoj deseerto kai ko nors skanus uzsimanau.kaip ir viskas.kiek vadens isgeriu nematuoju

Nuojauta man sako,kad apie Sam odos tyrimą negirdėjot(arba nesidarėt)ir visus produktus išsirinkot savo nuožiūra g.gif Prieš perkant produktus reikėtų sužinoti savo odos tipą ir kokias dar papildomas priemones reikėtų naudoti,neteisingai pasirinktos priemonės gali padaryti meškos paslaugą ir tada manysit kad kosmetika nieko verta.Taip jau yra,kad norint sulaukti ir pamatyti gerus ir norimus rezultatus reikia naudoti visą kosmetikos liniją,t.y.Jei Artistry,tai tik Artistry(ar tai būtų essentials ar Time Defiance)ir jokiu būdu nemaišyti su Beautycycle.Jei jums tinka Beautycycle,naudokit,tik priežiūra turi būti reguliari.Kodėl naudojat vaikiškus multivitaminus?aš karts nuo karto vartoju papildus oda,plaukai,nagai ir šiaip su vitaminais draugaujam diena iš dienos visa šeima ir taip visus metus.
Atsakyti
QUOTE(ringav @ 2012 03 19, 20:22)
Nuojauta man sako,kad apie Sam odos tyrimą negirdėjot(arba nesidarėt)ir visus produktus išsirinkot savo nuožiūra g.gif Prieš perkant produktus reikėtų sužinoti savo odos tipą ir kokias dar papildomas priemones reikėtų naudoti,neteisingai pasirinktos priemonės gali padaryti meškos paslaugą ir tada manysit kad kosmetika nieko verta.Taip jau yra,kad norint sulaukti ir pamatyti gerus ir norimus rezultatus reikia naudoti visą kosmetikos liniją,t.y.Jei Artistry,tai tik Artistry(ar tai būtų essentials ar Time Defiance)ir jokiu būdu nemaišyti su Beautycycle.Jei jums tinka Beautycycle,naudokit,tik priežiūra turi būti reguliari.Kodėl naudojat vaikiškus multivitaminus?aš  karts nuo karto vartoju papildus oda,plaukai,nagai ir šiaip su vitaminais draugaujam diena iš dienos visa šeima ir taip visus metus.

Paklausiu kaip jusm vitaminai oda, plaukai , nagai ? 4u.gif
Atsakyti