Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

ne, kaina be siuntimo islaidu, su siuntimu (priklausomai nuo siuntinio svorio) apie 90-100 Lt/kg. tai pigiau nei MZir vukas.lt
Atsakyti
[quote=vilmak,2012 03 25, 00:44]
ne, kaina be siuntimo islaidu, su siuntimu (priklausomai nuo siuntinio svorio) apie 90-100 Lt/kg.


Noriu paklausti kaip darot užsakymą kai pasirenkat spalvą? Ar rašote asmenišką laišką puslapio moderatorei? Norėčiau plačiau sužinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 03 24, 17:26)
Sveikutės,

gal galėtumėte patarti - norėčiau lininių siūlų vaikiškiems drabužėliams, bet kiek teko pačiupinėti lino (MIDAROS), jis man toks kietas siūlas pasirodė. Gal susidūrėt praktikoje su lino - medvilnės mišiniu (ar kitokiu mixu) ir žinote, iš kokios internetinės parduotuvės galima įsigyti, arba Vilniaus? O gal yra kokių kitokių "minkštesnių" lininių?  blush2.gif Ačiū.  4u.gif

Kauno Megoj yra medvilnes-lino mixo,yra ir gryno lino.Visai minkstas,siulas plonokas,bet sudejus dvi gijas-pats tas.P.s.labai gera iseiga kamuoliuku-3kamuoliuku uzteko suknutei ant 1 metu merginos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew23 @ 2012 03 25, 10:49)
Kauno Megoj yra medvilnes-lino mixo,yra ir gryno lino.Visai minkstas,siulas plonokas,bet sudejus dvi gijas-pats tas.P.s.labai gera iseiga kamuoliuku-3kamuoliuku uzteko suknutei ant 1 metu merginos smile.gif

O sudejus atskiras lino gijas paskui neskersuoja mezginys virbalais mezgant? g.gif
Atsakyti
[quote=Gelita,2012 03 25, 09:53]
[quote=vilmak,2012 03 25, 00:44]
ne, kaina be siuntimo islaidu, su siuntimu (priklausomai nuo siuntinio svorio) apie 90-100 Lt/kg.


Noriu paklausti kaip darot užsakymą kai pasirenkat spalvą? Ar rašote asmenišką laišką puslapio moderatorei? Norėčiau plačiau sužinoti mirksiukas.gif
[/quote]

nezinau, ar jus prisiregistravote Osinkoje. jei registruota, tai rasote puslapio savininkei polina2004 az ( spausti ant avataro, atsiras laukelis почта) , kur nurodote, kiek gramu kurios spalvos norite ir kokiu būdu ( paypal, kortele atsiskatysite). Kadangi siulai yra gijose, ji parenka artimiausia svori jusu pageidaujamam, ir paraso i az suma apmokejimui. Aš rašiau rusiškai, bet dabar parašiau laiškelį, paklausiau , ar galima rašyti anglų kalba ir paprašiau email'o..

cia pasto islaidos ( eurais)
https://docs.google....amp;output=html
beje, as uzsakinejau pries kovo 8-aja, tad gavau ta proga dar 10 proc. nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 25 kovo 2012 - 11:17
jei kam reikes, del Kauni ( http://club.osinka.r...16077?start=975 ) siulu galima rasyti ne tik saite i az, bet ir cia smipole@inbox.lv
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 25 kovo 2012 - 13:08
QUOTE(Esemesas @ 2012 03 25, 10:33)
O sudejus atskiras lino gijas paskui neskersuoja mezginys virbalais mezgant?  g.gif

As neriau 4u.gif Tai man viskas puikiai
Atsakyti
[quote=vilmak,2012 03 25, 14:07]
jei kam reikes, del[b] Kauni
( http://club.osinka.r...16077?start=975 ) siulu galima rasyti ne tik saite i az, bet ir cia smipole@inbox.lv
[/B]
4u.gif Ačiū už informaciją
Atsakyti
Sveiki,

esu pradedancioji "mezgeja" ir pries pora men nusipirkau ivairiu siulu. dabar mezgu tokia skraiste, ir pritrukau siulu, kuriu niekur neradau. pirkau maximoj, gal kas netycia zinot, kur galima butu gauti, ar gal turit viena kamuoliuka parduot? kalbu apie Nako Pearl (moheriniai siuliukai), spalva 6687 tokia salotine...taip noreciau baigti ta savo mezgini ax.gif
Atsakyti
ir as su panasia beda.pritrukau siulu,ir ju radau tik Marijampoles parduotuvej.tik gaila ,neturiu ten nei giminiu,nei pazistamu.buciau labai dekinga,jei atsirastu galinti man padeti.atsilyginciau
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 03 27, 14:48)
ir as su panasia beda.pritrukau siulu,ir ju radau tik Marijampoles parduotuvej.tik gaila ,neturiu ten nei giminiu,nei pazistamu.buciau labai dekinga,jei atsirastu galinti man padeti.atsilyginciau

Parasiau i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu ,siuliusioms pagalba. 4u.gif jau turesiu siulus smile.gif
Atsakyti