Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Dėkui, merginos smile.gif
Pas rusaites Osincoj tos suknutės modelis yra. Man ir pačiai jis patinka. Ir Lily siūliukus pirmą kartą šitai suknutei pirkausi. Bet ne paskutinį. 0 tikrai gražiai atrodo siūlas ir tinkamo storio vasariniam nėriniam, ne per kietas.
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2012 03 22, 21:03)
Labas visoms darbštuolytėms. Prašau patarkit, kokiais siūlais geriausia nerti vaikišką suknytę ar tunikytę vasarai. Nenoriu nei labai plonos, nei labai storos. Mąstau apie http://www.mezgyklel...rnart-lily.html
Tik nesusigaudau, kiek apytiksliai jų reiktų 2,5 metukų panelytei suknelei su kepure bei 6,5 metų damutei tunikai su kepure. Pagelbėkit  4u.gif

Cia sitie siuliukai pigesni..

http://www.siulai.eu...;category_id=27
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2012 03 23, 16:06)


Dėkui, būtent čia ir užsisakiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2012 03 23, 20:22)
Dėkui, būtent čia ir užsisakiau  drinks_cheers.gif

Nera uz ka smile.gif
Atsakyti
kažkas seniau teiravosi, kur galima rasti Kauni (arba Aade Lõng )siūlų
Aš siunčiausi iš Latvijos http://club.osinka.r...16077?start=960
30 euru/kg, siuntinukas atejo labai greitai, 3-ą dieną, mokejau per paypal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 24 kovo 2012 - 17:04
Sveikutės,

gal galėtumėte patarti - norėčiau lininių siūlų vaikiškiems drabužėliams, bet kiek teko pačiupinėti lino (MIDAROS), jis man toks kietas siūlas pasirodė. Gal susidūrėt praktikoje su lino - medvilnės mišiniu (ar kitokiu mixu) ir žinote, iš kokios internetinės parduotuvės galima įsigyti, arba Vilniaus? O gal yra kokių kitokių "minkštesnių" lininių? blush2.gif Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 03 24, 18:26)
Sveikutės,

gal galėtumėte patarti - norėčiau lininių siūlų vaikiškiems drabužėliams, bet kiek teko pačiupinėti lino (MIDAROS), jis man toks kietas siūlas pasirodė. Gal susidūrėt praktikoje su lino - medvilnės mišiniu (ar kitokiu mixu) ir žinote, iš kokios internetinės parduotuvės galima įsigyti, arba Vilniaus? O gal yra kokių kitokių "minkštesnių" lininių?  blush2.gif Ačiū.  4u.gif


kai isskalbsit mezgini-nerini jis bus tikrai minkstas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 03 24, 19:19)
kai isskalbsit mezgini-nerini jis bus tikrai minkstas smile.gif


O lininis nėrinys išskalbus traukiasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 03 24, 19:22)
O lininis nėrinys išskalbus traukiasi?  4u.gif


Neturetu trauktis, greiciau siek tiek tista ir net pleciasi. Bent jau tokia mano patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Virvyte @ 2012 03 24, 20:45)
Neturetu trauktis, greiciau siek tiek tista ir net pleciasi. Bent jau tokia mano patirtis.

Ir man atrodo, kad paminkstejes patista g.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif , reiks kažką mąstyt su nėrinio apskaičiavimais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2012 03 24, 16:31)
kažkas seniau teiravosi, kur galima rasti Kauni (arba Aade Lõng )siūlų


Aade long siūlų atsirado ir www.vukas.lt .Pasirinkimas, aišku, nėra labai didelis, bet vis šis tas, mano mylimiausios spalvos yra, bet vis nesugeneruoju projekto konkretaus, tai laikaus iš paskutiniųjų biggrin.gif . O jūsų nurodyta kaina jau su siuntimu išėjo?
Atsakyti