Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Labas vakaras,
viena mezgėja pasiūlė man tokį derinį- Roma su Angora2 kartu megzti. Kaip jums toks varijantas?tipo gerai dėvisi, nėra labai pūkuotas bet minkštesnis nei kad vien Roma imt.
Laukiu atsiliepimų apie šį derinį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 10 24, 17:00)
Labas vakaras,
viena mezgėja pasiūlė man tokį derinį- Roma su Angora2 kartu megzti. Kaip jums toks varijantas?tipo gerai dėvisi, nėra labai pūkuotas bet minkštesnis nei kad vien Roma imt.
Laukiu atsiliepimų apie šį derinį  ax.gif

Angora2 man kiek astroki siulai jei jautri siulam tai graus, o Roma siulu neteko isbandyti. O koki Roma siulai? ar svelnus ar nelabai? noreciau isbandyti juos tik nesiryztu
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

gal kas bandėte tuos siūlus jau?
http://www.vukas.lt/...man-s-wool.html
Kaip mezgasi, ar nešiurkštūs? radau žymiai pigiau juos, tik reikėtų siųstis iš toli. galvoju, ar verta...
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 10 24, 16:08)
Angora2 man kiek astroki siulai jei jautri siulam tai graus, o Roma siulu neteko isbandyti. O koki Roma siulai? ar svelnus ar nelabai? noreciau isbandyti juos tik nesiryztu

Angora2 kiek čiupinėjau susukus kartu su roma- tai labai neblogas varijantas, nei kietas, nei šiurkštus, bent man pasirodė. Čia bus vyriškas megztinis aukštu kaklu, žmogui dirbančiam vos ne lauko sąlygomis, tad po apačia tikrai bus golfas, manyčiau. Šiaip iš Romos riešines mezga, bet man vien Roma- kietoka jei megztukui. Tik įdomu kaip nešiosis toks derinys g.gif Vien iš Romos nenoriu megzti- iš vieno siūlo žudytis nesiruošiu, per plona, du ar trys- kietokas mezginys gaunasi. Šiaip siūlas gan malonus, bet man kaip sau labiau Teksrenos patinka siūlas. Problema tame, kad man grynai baltos spalvos reikia, o ne visų rūšių baltumai balti, tad sunku išsirinkt. Aišku- kaina ne paskutinėje vietoje
Atsakyti
Jus gal labai kietai mezgate? as neseniai kisenes senai liemenei primezgiau is Romos 2ju siulu, tai siulas labai minkstas ir mielas ir vos vos elastingas gavosi. Beje dar tankiau stengiausi truputi megzti, kad is kisenes per akis kiaurai niekas nebyretu doh.gif Siulas svelnumo igauna isplovus. Megztukui as rinkciausi 3 siulus 4u.gif bet tikrai neturetu kietas gautis...

O labai balta pirkau Baltica vilna. Megztukui jauciu 2ju siulu reiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2012 10 24, 19:46)
Jus gal labai kietai mezgate? as neseniai kisenes senai liemenei primezgiau is Romos  2ju siulu, tai siulas labai minkstas ir mielas ir vos vos elastingas gavosi. Beje dar tankiau stengiausi truputi megzti, kad is kisenes per akis kiaurai niekas  nebyretu doh.gif  Siulas svelnumo igauna isplovus. Megztukui as rinkciausi 3 siulus 4u.gif  bet tikrai neturetu kietas gautis...

O labai balta pirkau Baltica vilna. Megztukui jauciu 2ju siulu reiktu  4u.gif

kam megzti is dvieju siuliuku kai yra ir vieno pakankamai grazaus ir storo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 10 24, 19:28)

kažin kokį rekomenduotumėt? Man asmeniškai- nekanda jokia vilna ( sau pradėjau iš ožkos vilnos neverptos mezginį- ištversiu aaš jį ant savęs tikrai, svarbu šilta thumbup.gif ), mezginio tankumą pritaikau pagal siūlą, nes nepatinka nei per didelės skylės nei suveržta. O čia reikia kad megztukas per žiemą kasdien tarnautų, gerai skalbtųsi ir pan. ( keista kad labai balto nori, nu bet čia jau ne mano reikalas). Žiūrinėjau aš dar kelias rūšis, bet arba mūs apylinkėse baltos nebuvo arba metražas ir kaina netenkina ax.gif Intike mačiau Vernito ( o gal Teksrenos) baltą vilną, bet niekur reikiamo kiekio neturi ( man reikia xxxl dydžiui doh.gif , tai su 4 matkeliais po 200-300m neapsisuksiu).
Na, pabandyt gal reikia derinį kokį kartą gyvenime- o jei patiks lotuliukas.gif
Atsakyti
turiu suknele is Angora2 (dvigubo siulo), labai maloniai nesiojas ir nei truputi nesiurkstu, kojines labai siltos. Roma tai atsargiai labai skalbt reiketu, nusimezgiau pirstines, isskalbiau skalbimo masinoj tai gavos kaip veltos doh.gif
Atsakyti
sveiki kokius siulus geriau pasirinkti vyriškam megztiniu, renkuosi iš Alize lanagold, Yarnart merino buky, Yarnart Merino de lux? kiek maždaug patarsit pirkti siulų S/M dydžio megztiniui? didelis ačiū už patarimus
Atsakyti
as rinkciausi Yarnart Merino de lux,gerai nesiojasi,netysta,o ir nesiurkstus,ko vyrai labiausiai bijo smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti