Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Sveikos, merginos smile.gif

Turiu klausimą - gal galėsit padėti 4u.gif
Išsirinko draugas tokį megztinį
user posted image
Aprašyme rašo, kad reikia Rowan merino vilnos 100 g 80 m. Bet, jaučiu, nepigūs tokie. Gal galit patarti kokius kitokius siūlus? Sudėtį, gamintoją, metražą? blush2.gif
Atsakyti
As tai tokiu atveju nueinu i parduotuve ir renkuosi pagal stori,spalva ir kaina ax.gif ,siuo atveju manau tiktu kazkas is pusvilnes,kad ir lietuviskos ir kaina nedidele.
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,


nelabai "į temą" mano klausimas, bet gal galėsite padėti: jau senai buvau mačiusi čia, sm, šitą komplektėlį. Dabar radau jo parašymą: http://www.verena-st...ttbewerb-23.pdf

bėda ta, kad vokiškai "nė bum bum" smile.gif gal kas žinot kuriam verenos nr yra šis kostiumėlis? t.y. rusiškas variantas? Iš kur parsisiūst/nusipirkt tą numerį? g.gif

arba bent išvardinti kokių sūlų jam reikia blush2.gif nes nė žodžio nesuprantu ax.gif
Atsakyti
indrule, pažiūrėjus į modeliuką, tai čia forumietės mamytės uogytės autorinis darbas. Gal pabandykite jai į až parašyti... Manau, kad taip greičiau informaciją gausite, nei ieškodama žurnalo ar vertimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2012 10 16, 19:33)
As tai tokiu atveju nueinu i parduotuve ir renkuosi pagal stori,spalva ir kaina ax.gif ,siuo atveju manau tiktu kazkas is pusvilnes,kad ir lietuviskos ir kaina nedidele.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelita @ 2012 10 17, 12:27)
indrule, pažiūrėjus į modeliuką, tai čia forumietės mamytės uogytės autorinis darbas. Gal pabandykite jai į až parašyti... Manau, kad taip greičiau informaciją gausite, nei ieškodama žurnalo ar vertimo mirksiukas.gif


dėkui 4u.gif taip ir reikės padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indrule @ 2012 10 17, 12:43)
Sveikos, mergaitės,
nelabai "į temą" mano klausimas, bet gal galėsite padėti: jau senai buvau mačiusi čia, sm, šitą komplektėlį. Dabar radau jo parašymą: http://www.verena-st...ttbewerb-23.pdf

bėda ta, kad vokiškai "nė bum bum"  smile.gif gal kas žinot kuriam verenos nr yra šis kostiumėlis? t.y. rusiškas variantas? Iš kur parsisiūst/nusipirkt tą numerį?  g.gif

arba bent išvardinti kokių sūlų jam reikia  blush2.gif nes nė žodžio nesuprantu  ax.gif


Seika, as vokiskai moku. Siulai surasyti kiekvienam drabuzeliui atskirai. juodzua parasyta Material (medziagos), tada isvardinti siulai: gamintojo pavadinimas, sudetis, kiekis, spalva. Jei reikia konkreciau, parasyk az
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2012 10 18, 00:12)
Seika, as vokiskai moku. Siulai surasyti kiekvienam drabuzeliui atskirai. juodzua parasyta Material (medziagos), tada isvardinti siulai: gamintojo pavadinimas, sudetis, kiekis, spalva. Jei reikia konkreciau, parasyk az


dėkui labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif kol kas atidedu šios grožybės mezgimą, nes vaikams jau turiu mezginių, o va vyras pasijuto nuskriaustas, uzsiprašė megztinio doh.gif smile.gif Teks imtis, nors vaikiški man taip gerai mezgėsi - nepatiko, netiko - išardei, o va vyrišką numegzti - jau bus ką veikti doh.gif g.gif smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
vyriškis užsiskiedė mirtinai visai balto gryn. vilnonio megztuko aukštu kaklu, , neplono. Gal patarumėt kokius siūlus rekomenduotumėt. Su raštais draugauju, kažkiek bus jų, tikrai nemegsiu lygiai. Dar modelio neišrinkau, bet tikrai rasiu kažką. Norisi nesėdėt prie plonų siūlų, bet kad gražiai žiūrėtųsi ir gerai nešiotųsi, nes nešios kasdien visą žiemą ( prekiauja turguje žmogus), todėl norisi kokybės
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 10 20, 12:44)
Laba diena,
vyriškis užsiskiedė mirtinai visai balto  gryn. vilnonio megztuko aukštu kaklu, , neplono. Gal patarumėt kokius siūlus rekomenduotumėt. Su raštais draugauju, kažkiek bus jų, tikrai nemegsiu lygiai. Dar modelio neišrinkau, bet tikrai rasiu kažką. Norisi nesėdėt prie plonų siūlų, bet kad gražiai žiūrėtųsi ir gerai nešiotųsi, nes nešios kasdien visą žiemą ( prekiauja turguje žmogus), todėl norisi kokybės

man labai faini sitie:
http://www.yarnstore...ts/woollissimo/
svelnus kaip silkas, graziai gula mezgant. tiesa, nesiojimo patirtis nedidele, tai negaliu pasidalint.
Atsakyti
Ar yra pas mus, Lietuvoje, pikrtu siu siulu user posted image Si foto is rusaiciu forumo. O ar pas mus yra tokiu?
Atsakyti
Noriu pasidalinti viena nauja siūlų parduotuve Vilniuje blush2.gif

Vakar Minsko IKI Žirmūnuose antram aukšte radau naujai atidarytą parduotuvę, nuo sagų iki skarų thumbup.gif viskas vienoj vietoj thumbup.gif nebereikės trenktis niekur toliausiai thumbup.gif
Atsakyti