Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

apie nepal negalvoju net jie per stori,cia kur del kepuriu nekandanciu klause juos siuliau.

pati tarp limos ir baby alpaca silk svarstau, nes nori kad nepersisviestu sijonine dalis,o rankoves ir mohieros plonos daryt.
Atsakyti
QUOTE(busima @ 2012 10 10, 19:28)
o kaip iš Nepal ir Lima suknelė žieminė gautųsi? Klientė nori šiltos, neplonos suknelės. Bet ar šie siūlai nepradės tysti. Ir kaip jie po plovimo elgiasi, ar neišsitampo mezginys? Kaip atrodytų su daug pynių?


Nepalo nezinau, Lima turiu, tik nemezgiau, bet maciau mezgini. Neissitampys ir netys schmoll.gif Lima norint galima suvelti, tai skalbyklej neskalbiama suknele butu unsure.gif
Bendrai tai as pasitikiu drops siulais rolleyes.gif

QUOTE(Kristina A-A @ 2012 10 10, 19:45)
pati tarp limos ir baby alpaca silk svarstau, nes nori kad nepersisviestu sijonine dalis,o rankoves ir mohieros plonos daryt.


nu as tai salia mocheros tikrai rinkciausi baby alpaca silk, o dar geriau alpaca g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 10 10, 20:45)
apie nepal negalvoju net jie per stori,cia kur del kepuriu nekandanciu klause juos siuliau.

pati tarp limos ir baby alpaca silk svarstau, nes nori kad nepersisviestu sijonine dalis,o rankoves ir mohieros plonos daryt.


Kristina A-A, Lima tikrai per stora, ji vos plonesnė už Jūsų išbandytą Nepal'ą. Sjonas bus labai sunkus, daug siūlo sumegsit. Aš tai kažkaip įsivaizduoju nupasakotą mezginį būtent iš BabySilk Alpakos ir tada galima derinti Drops Kid-silk, nes net ir spalviškai šių siūlų spalvos labai gražiai dera, galima surasti vienodus atspalvius. Babysilk'as mezgams 2,5 mm virbalais nepersisviečia. Aš mezgiau tuniką Still light iš jų ir mezgiau 2,5mm, nes taip pat nenorėjau, kad persišviestų( kažkaip pabijojau 3mm), viskas gerai gavosi. Tik, kad tokiais plonais mezgant, daug kantrybės reikia.smile.gif doh.gif
Atsakyti
Lima sijonui tikrai netiks, nes as paltukus ryt parodysiu is ju megztus mamai ir dukrai
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
O kaip elgiasi sitie siulai po skalbimo ir nesiojimo?
user posted image

Atsakyti
Is situ kol kas mezgiau tik is dvigubo siulo,tai skalbiant neissitampe,mezginys pasvelnejo.O apie nesiojima dar neturiu ziniu.
Atsakyti
Vikse, mezgiau is viengubo suknute, su 2,7 nr virbalais . buvau uzsidejus viena kart tik, bet man patiso i ilgi siek tiek ir siek tiek prasitampe, bet manau cia del to kad virbalai per stori buvo ir gan greit mezgiau, tai gan laisvokas mezginys buvo (lygiuoju rastu mezgiau). gal parinkus tinkamesnius virbalus taip nenutiktu g.gif
Atsakyti
As dabar is situ dvigubo siulo mezgu sunui ir jo draugei pirstines Kaledoms.
O sau noriu svarkelio (labai grazu radau zurnale). Tai ir galvoju, ar tiks Merino Gold. Nes man sitas pats siulas labai grazus-lyg su blizgesiu. Ir spalvu pasitrinkimas didelis smile.gif
Megzciau is dvigubo siulo. Jauciu, bandysiu smile.gif
Atsakyti
Aš iš merino gold nusinėriau suknelę šitą
user posted image
tai dabar galvoju kam čia ją atidavus doh.gif Vieną dieną pavaikščiojau, tai po valandos pastebėjau, kad truputį per ilga, o į dienos galą tai trumpint jau 5 centimetrus reikia. doh.gif Ir per liemenį kažkaip išplatėjo. Visa suknė per didelė pasidarė. Žodžiu tamposi man tie siūlai.

Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2012 10 11, 08:54)
Labas rytas smile.gif
O kaip elgiasi sitie siulai po skalbimo ir nesiojimo?
user posted image

Mezgiau is viengubo Nr2 virbalais, suslapinus ir isdziuvus tik susvelnejo.
Atsakyti
Beje, šiandien Verpaluose VCUP'e nedidelės nuolaidos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2012 09 15, 21:43)
Galvoju, kad nepamaišys ir kita nuomonė apie tuos pačius siūlus smile.gif. Pirkau Aade Long 8/2 pink/beige, nusimezgiau skarą Semele (dėl jos šiuos siūlus ir pirkau). Mezgiau 3,25 virbalais, niekas netrūkinėjo, išplauta skara iš pelenės pavirto Princese wub.gif - sušvelnėjo, sulygėjo akys, man labai labai patinka. Ir dar turiu tų siūlų kitos spalvos, planuoju megzti megztuką, pridėjus plonytės moheros siūlą.  Žinau, kad kitos tiesiog iškart išplauna siūlą matkelyje, tik po to išsivynioja. Žodžiu, kiek žmonių - tiek nuomonių, kitąsyk verta ir pačiam išbandyti.
Kad ir ta pati Drops alpaca - man ji be galo švelni, ir labai kokybiškas siūlas, kitam ir kašmyras "kanda"...


Visai pritariu, kad kiekvienam kitaip atrodo. Man šitie siūlai labai patiko būtent tuo, kad tokia natūrali "tikra" vilna wub.gif kažkas aišku šaipysis, bet man tarkim merino vilna atrodo net nešilta, nes visai "nevilnonė"...
Spalvos irgi labai skanios, o kai aš šalčmirė, tai ir vasarą tą spalvingą megztinį nešiojau smile.gif
Atsakyti