Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(garbane perliuke @ 2012 10 09, 20:34)
tai elektronine parduotuve - verpalai. lt

aaaaaa ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 10 09, 13:16)
klijentė norėtų mergaitei megztuko. bet mergaitė labai jautri siūlams. kutena sako. akrilanas tinka, bet nori šiltesnio daikto. gal turit kokių patarti, kad būtų švelnūs ir šiltesni?

as kai nepal drop isbandziau tai jie man pasakiski ,manasis jautruolis bet sake net ant nuogo kuno nesiotu megztini.

user posted image

as su tokiu klausimu, kliente nori sijono is plonos mohieros,bet su rastu,o ne kiaurarasciu kazi ar graziai ziuresis g.gif paskui pasirodo kad tokio stiliaus platejancio noretu su rastu panasaus. Ar nebutu per stori Drops Lima ,BabyAlpaca Silk siulai,kaip manot ar kazkas geriau ziuretus. Nezinau ar gerai issireiskiau pusiau saules klioso su rasteliu ne kiaurarasciu ,platejancio i apacia. Noretusi kad nebutu sunkus tas sijonas.
Atsakyti
O jeigu Alvitos Greve? Svelnus, lengvas, net, sakyciau, slidokas siuliukas. Gal grazus sijono kritimas butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 09 spalio 2012 - 21:40


Sveikos, labai reikalingas Jūsų, patyrusių mezgėjų patarimas.

Pasiskolinau pavyzdžio parodymui siūlus.
Kurie siūlai labiausiai tiktų kasdieniniam MEGZTUKO suaugusiam nešiojimui?
Dėl sudėtingumo megzti- baikos, išvargčiau...Aišku viena- jis bus kito atspalvio.
Iš anksto dėkoju už patarimus....

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo text: 10 spalio 2012 - 01:24
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 10 09, 19:58)
as kai nepal drop isbandziau tai jie man pasakiski ,manasis jautruolis bet sake net ant nuogo kuno nesiotu megztini.




Gal galima kokreciau, kas tai per siulas, kokia jo sudetis. Bandziau googlinti, bet nieko nerandu. Mano vaikams viskas kanda, kai uzmaukslinau kepure is akrilo, tai ir ta, sake , kad duria doh.gif doh.gif doh.gif . Jau nebezinau is kokiu siulu megzti jiems ziemai kepures.
Atsakyti
QUOTE(text @ 2012 10 10, 02:23)
Sveikos, labai reikalingas Jūsų, patyrusių mezgėjų patarimas.

Pasiskolinau  pavyzdžio parodymui siūlus.
Kurie siūlai labiausiai tiktų kasdieniniam MEGZTUKO suaugusiam nešiojimui?
Dėl sudėtingumo megzti- baikos, išvargčiau...Aišku viena- jis bus kito atspalvio.
Iš anksto dėkoju už patarimus....

user posted image

asmeniskai as rinkciausi Linate, labai daug is ju mezgiau ir tiek as, tiek mano klientes patenkintos
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2012 10 10, 08:52)
Gal galima kokreciau, kas tai per siulas, kokia jo sudetis. Bandziau googlinti, bet nieko nerandu. Mano vaikams viskas kanda, kai uzmaukslinau kepure is akrilo, tai ir ta, sake , kad duria  doh.gif  doh.gif  doh.gif . Jau nebezinau is kokiu siulu megzti jiems ziemai kepures.


http://www.vukas.lt/...rops-nepal.html

Gal kartais is siu siulu esate kuri mezgusi DROPS BabyAlpaca Silk http://www.vukas.lt/...lpaca-silk.html

Man cia ziuriu didesnis drops pasirinkimas,reiks dar i kitas parduotuves nueiti gal ka rasiu arba jau is lt uzsisakinet teks g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2012 10 10, 07:52)
Gal galima kokreciau, kas tai per siulas, kokia jo sudetis. Bandziau googlinti, bet nieko nerandu. Mano vaikams viskas kanda, kai uzmaukslinau kepure is akrilo, tai ir ta, sake , kad duria  doh.gif  doh.gif  doh.gif . Jau nebezinau is kokiu siulu megzti jiems ziemai kepures.

Sie svelnus ir silti:
http://www.vukas.lt/...drops-lima.html
Atsakyti
[quote=Ligvita,2012 10 10, 08:35]
asmeniskai as rinkciausi Linate, labai daug is ju mezgiau ir tiek as, tiek mano klientes patenkintos

Sveikos, gavau laiškučių į až.
Čia dėl siūlų pasirinkimo.
Pataria ir ANGORA2 nepamiršt.
Tai tuomet iš 4 variantų kas labių labiausiai?
Būčiau labai dėkinga, gavus patarimųsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo text: 10 spalio 2012 - 17:06
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 10 09, 21:58)

as su tokiu klausimu, kliente nori sijono is plonos mohieros,bet su rastu,o ne kiaurarasciu kazi ar graziai ziuresis g.gif  paskui pasirodo kad tokio stiliaus platejancio noretu su rastu panasaus. Ar nebutu per stori Drops Lima ,BabyAlpaca Silk siulai,kaip manot ar kazkas geriau ziuretus.  Nezinau ar gerai issireiskiau pusiau saules klioso su rasteliu ne kiaurarasciu ,platejancio i apacia. Noretusi kad nebutu sunkus tas sijonas.

Na,as tokiu turtingu klienciu neturiu,siu siulu nesu isbandzius,bet pagal metraza matau,kad Drops Lima stipriai per stori siulai puosniam sijonui.Na gal dar BabyAlpacaSilk tiktu g.gif ,bet irgi gana sunkus sijonas gautusi.Jei norisi tokio sijono kaip Dovydenaites,tai manau reikia rinktis mohera
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 10 10, 11:20)
http://www.vukas.lt/...rops-nepal.html

Gal kartais is siu siulu esate kuri mezgusi  DROPS BabyAlpaca Silk http://www.vukas.lt/...lpaca-silk.html

Man cia ziuriu didesnis drops pasirinkimas,reiks dar i kitas parduotuves nueiti gal ka rasiu arba jau is lt uzsisakinet teks g.gif


ir Nepal, ir Lima tikrai labai storas siulas...
baby alpaca silk labai malonus, bet sunkokas, nors, aisku, graziai kris. Devimas mezginys kiek sutankeja, kaip ir 'pasivelia'. Siule graziai isryskeja reljefinis rastas.
Parodau kepuryte savo megzta:
user posted image

Alpaca yra to paties storumo kaip baby silk, tik ne toks sunkus g.gif bet ir neatrodo taip prabangiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 10 10, 18:04)
ir Nepal, ir Lima tikrai labai storas siulas...
baby alpaca silk labai malonus, bet sunkokas, nors, aisku, graziai kris. Devimas mezginys kiek sutankeja, kaip ir 'pasivelia'. Siule graziai isryskeja reljefinis rastas.

o kaip iš Nepal ir Lima suknelė žieminė gautųsi? Klientė nori šiltos, neplonos suknelės. Bet ar šie siūlai nepradės tysti. Ir kaip jie po plovimo elgiasi, ar neišsitampo mezginys? Kaip atrodytų su daug pynių?

dar suknelei renkasi iš Peru ir Shetland Gal ką nors apie juos žinot? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima: 10 spalio 2012 - 19:29