Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

man irgi LILY labiau uz Filetta patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2012 09 22, 11:23)
Lily turi tokio vos žvilgesio, kaip visa mercerizuota medvilnė, o Fileta - matiniai.
Esu nemažai iš Lily nėrus. Patenkinta jų kokybe.

Blizgesio gal ir noretusi, nes sventinis rubelis g.gif nu turbut reikes ciupineti ir nuspresti rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit, ar M dydzio megztukui (ilgom rankovem, gerom akim - be rasto, iki klubu) uztektu 5 matkeliu 50g/ 205g ? Ar cia per daug bus? g.gif
Atsakyti
Aš megzdama maždaug 2 metų berniukui megstuką sunaudojau 3 kamuoliukus 50g/160m siūliukų. Mezgiau 3nr virbalais.

DAr noriu pasidalinti patirtimi dėl merinosų vilnos, išbandžiau trijų gamintojų: Grignasco Flavia baby, Schachenmayer Extra Merino bei kažkokie Merino soft superwash. megstuką mezgiau iš merino soft, tai neišsitampė, aišku skalbiant būna minkšti ir toks kaip tysalas, bet kažkaip neištysta, skalbiu rankom. Šalikus mezgiau iš Flavia baby, tai skalbimo mašinoj skalbiau irgi netyso:) kitą šaliką mezgiau iš Extra merino, tai patyso, bet galvojau kad dėl mezgimo ripsu:) Planuoju išbandyt alpakos vilną megstukui, tikiuos nebus labai sunkus:)
Atsakyti
gal žinote, kur galima būtų įsigyti šilkinių siūlų, prisireikė tokios kepurytės 4u.gif http://www.rasakila....e-kepuraite.htm
Atsakyti
ieškau juodų pusvilnės siūlų, kad nesiveltu ir nesiburbuliuotu.
Ką manote apie Alize lanagold. Kažkur girdėjau, kad jie nesiburbuliuoja, ar teisybė? g.gif Gal kas iš patirties pasakysite ax.gif o gal ir patarsite 4u.gif
dėkui
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 09 27, 09:38)
gal žinote, kur galima būtų įsigyti šilkinių siūlų, prisireikė tokios kepurytės  4u.gif http://www.rasakila....e-kepuraite.htm


Vilniuje Ditekse yra
Atsakyti
Merginos, gal zinot kur Vln pigiausiai galima butu nusipirkt kasmyro siuliuku??
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 09 29, 09:05)
Merginos, gal zinot kur Vln pigiausiai galima butu nusipirkt kasmyro siuliuku??

Yra Mezgimo zonoje ir Ditekse, bet, manau, kad tikrai ne pigiausia
Atsakyti
Ditekse maciau, bet spalvu mazas pasirinkimas..
aciu!
Atsakyti
QUOTE(Deimantine Saule @ 2012 09 27, 11:27)
ieškau juodų pusvilnės siūlų, kad nesiveltu ir nesiburbuliuotu.
Ką manote apie Alize lanagold. Kažkur girdėjau, kad jie nesiburbuliuoja, ar teisybė? g.gif  Gal kas iš patirties pasakysite ax.gif o gal ir patarsite 4u.gif
dėkui

MERINO PUSVILNE 6LT!
Atsakyti
Nelabai esu isitikinus ar cia rasau, bet ar imanoma paciam nusinerti elastine galvos juosta(kurios dabar populiarios kudikiams ir mergaitems) turiu omeny va tokia user posted image jeigu imanoma tai tada klausimas is kokiu siulu?? aciu labai
Atsakyti