Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

[quote=enigma3,2012 09 20, 14:05]


Papildyta:
[quote=aaagnex,2012 09 20, 14:03]Imčiau Filettą, nes Maxi kietoki, o begonija ir kietoka ir storoka, mažas rūbelis nebus gražus 4u.gif Begonija nebent tiktų jei megzt virbalais rolleyes.gif

[/quote]
Prie filettos labiausiai ir linko širdis. Ačiū už patarimus 4u.gif
Papildyta:
Dar užmačiau Yarnart siūlus Lily. Ką manote apie juos? Ar nėra labai kieti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bigfuciuke: 20 rugsėjo 2012 - 13:53
QUOTE(mamkaa @ 2012 09 20, 10:03)
kur kaune butu galima nusipirkti sio siulo http://www.mezginiup...tai/0/587/bingo

"Casa Lanoj' ir 'Pramonės pr. 'Maximos' II-am aukšte siūlinėj esu mačiusi.
Atsakyti
QUOTE(bigfuciuke @ 2012 09 20, 14:52)

Dar užmačiau Yarnart siūlus Lily. Ką manote apie juos? Ar nėra labai kieti? g.gif


as neriau kriksto rubus is siu, man jie labai patiko ir tikrai nera kieti. Va Maxi balti, tai tikrai labai kieti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2012 09 20, 10:03)
kur kaune butu galima nusipirkti sio siulo http://www.mezginiup...tai/0/587/bingo

Taip pat rasite parduotuvėje "APmezga", Žemaičių pl. 52 (Šilainiuose) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2012 09 08, 09:00)
sveiki, pirkau iš vukas.lt siulus AADE LÕNG  Storis 8/1 (lace), gavau greit , bet susivijUS i kamuoliuka ir pradejus megzti vos patempus truputi daugiau siulas truksta. ar cia man pasitaike nekokybiski ar jie tokie yra, bet cia gi vilna..... pasidalinkit patirtimi kas juos naudojo, AČIŪ


Aš mezgiau tris skaras iš jų ir tikrai megsiu dar. Truputį patempus jie tikrai netrūksta, bet elgtis reikia švelniau nei įprasta, tas tiesa. Be to, sutrūkusias vietas užtenka paspjaudžius pavelt tarp delnų - ir voila, siūlas kaip naujas bigsmile.gif sumezgus viskas okei, nešiojasi liuks, niekas ten netrūkinėja.
O siūlo nelygumas kaip tik sukuria įdomią gražią mezginio faktūrą. Bet čia mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 09 20, 19:34)
as neriau kriksto rubus is siu, man jie labai patiko ir tikrai nera kieti. Va Maxi balti, tai tikrai labai kieti  doh.gif

Ir kaina šitų panaši kaip filettos. Gal kas žinote kur Vilniuje rasti Lily siūlų? O Filleta turbūt rasiu Casa Lanoj, ar dar kažkur yra? Prieš perkant norisi pačiupinėti abu siūliukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bigfuciuke @ 2012 09 21, 08:37)
Ir kaina šitų panaši kaip filettos. Gal kas žinote kur Vilniuje rasti Lily siūlų? O Filleta turbūt rasiu Casa Lanoj, ar dar kažkur yra? Prieš perkant norisi pačiupinėti abu siūliukus  smile.gif


Lily esu pirkusi Halės turguje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2012 09 21, 09:25)
Lily esu pirkusi Halės turguje 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ir dar šitų siūlų yra Sostinės turguje
Atsakyti
Lilly yra storesni ir kietesni uz Filetta.Ir metrazas mazesnis.Tikrai abu siulai nevienodi.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 09 21, 19:51)
Lilly yra storesni ir kietesni uz Filetta.Ir metrazas mazesnis.Tikrai abu siulai nevienodi.

Tuomet nuspresta-pirksiu Filetta, kad kuo minkstesni rubeliai butu mano pupai 4u.gif
Atsakyti
Lily turi tokio vos žvilgesio, kaip visa mercerizuota medvilnė, o Fileta - matiniai.
Esu nemažai iš Lily nėrus. Patenkinta jų kokybe.
Atsakyti