Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Jolaida @ 2012 09 15, 15:35)
Sveikos mezgejeles 4u.gif Reikia pagalbos. Gal kuri zinot kaip tokie siulai vadinasi ar matet kur pirkti?


Šie siūlai vadinasi chenille (kaip lietuviškai nežinau tiksliai, gal šenilas?). Įveskite į google "chenille yarn", išmes daugybę pavyzdžių. Pirkti pačiai tokių neteko, taip kad daugiau patarti nieko negaliu ax.gif
Atsakyti
Vilniuje tikrai maciau. Patys siulai akyse "stovi", o kur maciau-niekaip nepamenu. Gal VCUPe, o gal Haleje...
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2012 09 09, 06:12)
sveikos merginos,
gal kas mezget iš tokių siūlų?
http://www.vukas.lt/...ops-alpaca.html
idomu kiek reiketu megztukui M dydzio

as mezgiau, bet viska ne sau, tai negaliu pasakyti ar gerai nesiojasi. bet tikiu, kad kokybiski, jauciasi vien paciupinejus, sekantis mezginys is sios apakos bus tik sau, nes labai noriu ir prisipirkus turiu kruvas biggrin.gif alpaka apskritai yra fantastiskas siulas - vilna, bet jausmas kaip silkas per rankas begtu.
M dydzio megztukui as pirkciausi apie 8 matkiukus, 2 nugarai, 2 priekiui, rankovem po 1.5 ir dar apdailai kad liktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2012 09 15, 20:48)
as mezgiau, bet viska ne sau, tai negaliu pasakyti ar gerai nesiojasi. bet tikiu, kad kokybiski, jauciasi vien paciupinejus, sekantis mezginys is sios apakos bus tik sau, nes labai noriu ir prisipirkus turiu kruvas  biggrin.gif alpaka apskritai yra fantastiskas siulas - vilna, bet jausmas kaip silkas per rankas begtu.
M dydzio megztukui as pirkciausi apie 8 matkiukus, 2 nugarai, 2 priekiui, rankovem po 1.5 ir dar apdailai kad liktu  ax.gif

Na,nezinau,as kiek ciupinejau alpakos siulu,ir net labai brangiu,tai jie man visi siurkstus pasirode ax.gif nezinau,ar su silku galima lyginti.Reiks dar situos paciupineti.
Atsakyti
QUOTE(jokema @ 2012 09 09, 16:07)
Labukas, įsigijau ir aš, gražių spalvų nuotraukoj suviliota, tokius, tik storesnius 8/2, na ir ką - susivijau į kamuoliuką, šiurkštūs baisingai, mezginys tikrai plonas, net pagalvojau apie tuos lace, kad jau neįsivaizduoju vilnos plonesnės, mezgu 2nr. virbalais, vietomis - visai išplonėja, vietomis - normaliai, nutraukiu rankomis, žirklių nereikia, bet man netrūkinėja mezginyje. Taip, spalvų perėjimai gražūs, nors atrodo kiek kitaip nei nuotraukoje. Reziume: kad pirkau nesigailiu, bet kitą kartą nepirksiu  mirksiukas.gif


Galvoju, kad nepamaišys ir kita nuomonė apie tuos pačius siūlus smile.gif. Pirkau Aade Long 8/2 pink/beige, nusimezgiau skarą Semele (dėl jos šiuos siūlus ir pirkau). Mezgiau 3,25 virbalais, niekas netrūkinėjo, išplauta skara iš pelenės pavirto Princese wub.gif - sušvelnėjo, sulygėjo akys, man labai labai patinka. Ir dar turiu tų siūlų kitos spalvos, planuoju megzti megztuką, pridėjus plonytės moheros siūlą. Žinau, kad kitos tiesiog iškart išplauna siūlą matkelyje, tik po to išsivynioja. Žodžiu, kiek žmonių - tiek nuomonių, kitąsyk verta ir pačiam išbandyti.
Kad ir ta pati Drops alpaca - man ji be galo švelni, ir labai kokybiškas siūlas, kitam ir kašmyras "kanda"...
Atsakyti
QUOTE(giedraja @ 2012 09 15, 19:56)
Šie siūlai vadinasi chenille (kaip lietuviškai nežinau tiksliai, gal šenilas?). Įveskite į google "chenille yarn", išmes daugybę pavyzdžių. Pirkti pačiai tokių neteko, taip kad daugiau patarti nieko negaliu  ax.gif


Dekui uz atsakyma - dabar bent jau zinosiu kaip vadinasi tai ko ieskau biggrin.gif Belieka tiketis, kad Alytuj tokiu siulu rasiu, nes internete tai nerandu, kad kas Lietuvoj pardavinetu verysad.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinot kur galima rasti ALIZE CASHMIRA 152 numeri? gal pas ka nors netycia uzsiliko keli simtai gramu?
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 09 15, 21:33)
Na,nezinau,as kiek ciupinejau alpakos siulu,ir net labai brangiu,tai jie man visi siurkstus pasirode ax.gif nezinau,ar su silku galima lyginti.Reiks dar situos paciupineti.


as tiesa pasakius kitu alpaku ir nelieciau, nes man sita pati paciausia. (Drops) O dar jie turi su silku alpaka tai ten isvis net pukeliu nera
Atsakyti
pasipasakosiu savo nuotykius su Drops alpaka.
Tikrai labai mielas siūlas, bet man po išplovimo taip ištįso, kad megztinis iš M pasidarė XL tunika... gal aš čia su jais nemokėjau elgtis, bet pasidarykit būtinai bandinuką prieš megzdamos...
smile.gif
Atsakyti
Gal kas užmatėt kurnors pirkti Drops Vienna siūliukų? Arba gal kažką labai panašaus žinot?

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2012 09 17, 08:53)
pasipasakosiu savo nuotykius su Drops alpaka.
Tikrai labai mielas siūlas, bet man po išplovimo taip ištįso, kad megztinis iš M pasidarė XL tunika... gal aš čia su jais nemokėjau elgtis, bet pasidarykit būtinai bandinuką prieš megzdamos...
smile.gif

O jūs laikėtės nurodymų skalbti rankomis, max 30°C ir džiovinti patiestą? Gal pakabinot, kad taip ištįso?
Atsakyti
Man taip visada su merino vilnos megztukais nutikdavo, tai dabar mezgu vienu dydziu mazesnius biggrin.gif
Atsakyti