Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(son @ 2012 09 08, 08:00)
sveiki, pirkau iš vukas.lt siulus AADE LÕNG  Storis 8/1 (lace), gavau greit , bet susivijUS i kamuoliuka ir pradejus megzti vos patempus truputi daugiau siulas truksta. ar cia man pasitaike nekokybiski ar jie tokie yra, bet cia gi vilna..... pasidalinkit patirtimi kas juos naudojo, AČIŪ


Labukas, įsigijau ir aš, gražių spalvų nuotraukoj suviliota, tokius, tik storesnius 8/2, na ir ką - susivijau į kamuoliuką, šiurkštūs baisingai, mezginys tikrai plonas, net pagalvojau apie tuos lace, kad jau neįsivaizduoju vilnos plonesnės, mezgu 2nr. virbalais, vietomis - visai išplonėja, vietomis - normaliai, nutraukiu rankomis, žirklių nereikia, bet man netrūkinėja mezginyje. Taip, spalvų perėjimai gražūs, nors atrodo kiek kitaip nei nuotraukoje. Reziume: kad pirkau nesigailiu, bet kitą kartą nepirksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes auksarankes.As nelabai i tema,bet tarp jusu matau yra daug profiu,tai gal galetumet man pagelbet?Is kokiu siulu patartumet nert tokia suknele/sijona?
user posted image
As nerus esu tik maxi siulais,bet zinau kad jie tikrai netinka,nelabai graziai krinta.Gal cia reikia kokiu nors storesniu siulu,nei Maxi?

Atsakyti
QUOTE(Nenyte* @ 2012 09 11, 12:13)
Gal cia reikia kokiu nors storesniu siulu,nei Maxi?

žiūrint kokiam sezonui suknelė- jei vasaros tipažo, tai gal apie liną net pagalvot galima, jei vėsesniam, gal angora 2- nes berods pūkelį matau mezginį.
Atsakyti
QUOTE(jokema @ 2012 09 09, 17:07)
Labukas, įsigijau ir aš, gražių spalvų nuotraukoj suviliota, tokius, tik storesnius 8/2, na ir ką - susivijau į kamuoliuką, šiurkštūs baisingai, mezginys tikrai plonas, net pagalvojau apie tuos lace, kad jau neįsivaizduoju vilnos plonesnės, mezgu 2nr. virbalais, vietomis - visai išplonėja, vietomis - normaliai, nutraukiu rankomis, žirklių nereikia, bet man netrūkinėja mezginyje. Taip, spalvų perėjimai gražūs, nors atrodo kiek kitaip nei nuotraukoje. Reziume: kad pirkau nesigailiu, bet kitą kartą nepirksiu   mirksiukas.gif

man tas pats, tokie pinigai o siulai baisus, mezgu nr.2 virbalais. tikiuosi nešiosis gerai, šiurkšTumas gal pasinaikins išplovus, gi čia vilna....... DAUGAIU NEPIRKSIU IR KITIEMS PATARSIU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo son: 13 rugsėjo 2012 - 13:25
QUOTE(uudraa @ 2012 09 09, 08:12)
sveikos merginos,
gal kas mezget iš tokių siūlų?
http://www.vukas.lt/...ops-alpaca.html
idomu kiek reiketu megztukui M dydzio



bandau pasiteiraut dar kartą....GAL KAS MEZGĖT??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2012 09 09, 08:12)
sveikos merginos,
gal kas mezget iš tokių siūlų?
http://www.vukas.lt/...ops-alpaca.html
idomu kiek reiketu megztukui M dydzio

as megiau, bet tik vaikiskus megztukus

QUOTE(Nenyte* @ 2012 09 11, 12:13)

As nerus esu tik maxi siulais,bet zinau kad jie tikrai netinka,nelabai graziai krinta.Gal cia reikia kokiu nors storesniu siulu,nei Maxi?

as tokia neriau is catolin
Atsakyti
QUOTE(Nenyte* @ 2012 09 11, 12:13)
Sveikutes auksarankes.As nelabai i tema,bet tarp jusu matau yra daug profiu,tai gal galetumet man pagelbet?Is kokiu siulu patartumet nert tokia suknele/sijona?

Fileta Online,Maxi vokiski ''Gerose akyse''.
Atsakyti
Nauji salikai, kaip juos megzti?!




zinau kad cia siuliukai, ta dali kur aplink kakla apsivinioja suprantu, bet nesuprantu to antro varianto, kaip jis padarytas?
gal jus padesit?
Atsakyti
QUOTE(pliuske123 @ 2012 09 14, 08:54)
Nauji salikai, kaip juos megzti?!
zinau kad cia siuliukai, ta dali kur aplink kakla apsivinioja suprantu, bet nesuprantu to antro varianto, kaip jis padarytas?
gal jus padesit?

Mano akiai, tai čia supinta kasa smile.gif
Atsakyti

mergaitės, jūsų noriu paklausti: ar kuri mezgėt iš midaros bamboo siūlų ką vaikučiams? sudėty 40 vilnos, 20 bambuko, 40 akrilano. ar nesitampo rūbai po skalbimo? ar nesivelia, nesipūkuoja ir pan...
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 09 14, 09:16)
Mano akiai, tai čia supinta kasa smile.gif

na man kazkaip dabar irgi taip atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif Reikia pagalbos. Gal kuri zinot kaip tokie siulai vadinasi ar matet kur pirkti?
user posted image
Jie tokie lyg su plaukiukais. Lieciant atrodo, kad kailiuka glostai. Ant pirktinio dukreles megztuko raso kad 100% akrilas. Jei kuri su informacija pagelbetumet, buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti