Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

o kurioj tenvietoij. kiek einu nesu maciusi kad pardavinetu ivairiais ir daug. tik prie iejimo maxi sudeti keli..
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2012 09 05, 21:29)
o kurioj tenvietoij. kiek einu nesu maciusi kad pardavinetu ivairiais ir daug. tik prie iejimo maxi sudeti keli..

paskutinėj eilėj ax.gif
Atsakyti
Aciu labai smile.gif butinai reiks nuvykti nes jau ten paskutine viltis buvo, o dabar zinau kad tikrai yra thumbup.gif nes jau visa miesta aplekusi esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2012 09 05, 17:08)
aciu sirdingai Ligvita

pamelavau truputi, liko 4 kamuoliukai is uzsakytu 16
Atsakyti
sveiki, pirkau iš vukas.lt siulus AADE LÕNG Storis 8/1 (lace), gavau greit , bet susivijUS i kamuoliuka ir pradejus megzti vos patempus truputi daugiau siulas truksta. ar cia man pasitaike nekokybiski ar jie tokie yra, bet cia gi vilna..... pasidalinkit patirtimi kas juos naudojo, AČIŪ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo son: 08 rugsėjo 2012 - 08:01
QUOTE(son @ 2012 09 08, 09:00)
sveiki, pirkau iš vukas.lt siulus AADE LÕNG  Storis 8/1 (lace), gavau greit , bet susivijUS i kamuoliuka ir pradejus megzti vos patempus truputi daugiau siulas truksta. ar cia man pasitaike nekokybiski ar jie tokie yra, bet cia gi vilna..... pasidalinkit patirtimi kas juos naudojo, AČIŪ

konkrečiai šitų nenaudojus, bet kiek mano žinios siekia, tai grynos vilnos siūlai visada būna labai nestiprūs 4u.gif O jeigu vilna yra stipri tai reikia įtart, kad kažkiek yra papildomo pluošto sudėtyj ax.gif
Atsakyti
Sveikos

gal kuri patartumet, kiek metru siulu reiketu tokiam daiktui numegzti?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2012 09 08, 10:15)
konkrečiai šitų nenaudojus, bet kiek mano žinios siekia, tai grynos vilnos siūlai visada būna labai nestiprūs 4u.gif O jeigu vilna yra stipri tai reikia įtart, kad kažkiek yra papildomo pluošto sudėtyj ax.gif

Ačiū, nuraminot, maniau sumokejus tokius pinigus ir š.............
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2012 09 08, 09:15)
konkrečiai šitų nenaudojus, bet kiek mano žinios siekia, tai grynos vilnos siūlai visada būna labai nestiprūs 4u.gif O jeigu vilna yra stipri tai reikia įtart, kad kažkiek yra papildomo pluošto sudėtyj ax.gif

Nepykit,bet labai jau senoviskas Jusu poziuris i vilna smile.gif Siuolaikiniai vilnos apdirbimo budai leidzia grynos vilnos siulus padaryti labai stiprius.Nueikit i geru siulu parduotuve ir patampykit siulus mirksiukas.gif Net ir turkiski,pvz.Alize kashmira yra be galo stiprus.

Nestiprus buna silpnai sukti siulai arba kokie labai purus.Be to,gali pasitaikyti ir nekokybisku siulu,del to gali trukineti.
Atsakyti
sveikos merginos,
gal kas mezget iš tokių siūlų?
http://www.vukas.lt/...ops-alpaca.html
idomu kiek reiketu megztukui M dydzio
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 09 08, 23:38)
Nepykit,bet labai jau senoviskas Jusu poziuris i vilna smile.gif Siuolaikiniai vilnos apdirbimo budai leidzia grynos vilnos siulus padaryti labai stiprius.Nueikit i geru siulu parduotuve ir patampykit siulus mirksiukas.gif Net ir turkiski,pvz.Alize kashmira yra be galo stiprus.

Nestiprus buna silpnai sukti siulai arba kokie labai purus.Be to,gali pasitaikyti ir nekokybisku siulu,del to gali trukineti.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
kiek esu mezgus is vilnos tikrai niekas niekada netrukinedavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 09 08, 23:38)
Nepykit,bet labai jau senoviskas Jusu poziuris i vilna smile.gif Siuolaikiniai vilnos apdirbimo budai leidzia grynos vilnos siulus padaryti labai stiprius.Nueikit i geru siulu parduotuve ir patampykit siulus mirksiukas.gif Net ir turkiski,pvz.Alize kashmira yra be galo stiprus.

Nestiprus buna silpnai sukti siulai arba kokie labai purus.Be to,gali pasitaikyti ir nekokybisku siulu,del to gali trukineti.


tai aisku, kad nesamone, kiek atsimenu mano mociuciu siulus, tai oho kokie stiprus budavo! gal kandziu pakandzioti tie siulai? koks ten rubas bus, jei patrauki ir truksta.
Atsakyti