Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

SOS,merginos,gal atsiras kuri gales man padeti....Pritrukau siuliuku Hobi centro geros akys Pusvilnes nr 122,tamsiai raudonos.Pirkau ziema Iki centre,o dabar nebera tokiu.Bandziau skambinti i Hobi centra,bet ten tokiais neprekiauja....Nebezinau,kur dar galeciau ju gauti...Aciu uz patarimus ir pagalba.. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galite padėti pakonsultuoti - ar siūliukai kuriuos naudoja riešinėms megzti tinka skaroms megzt? netįsta? nekanda? ir ne per stori? ne per ploni? mochera mane alergizuoja, bandau rasti kitokį variantą.
Atsakyti
sakykit, siulais "Begonia" prekiauja tik netu ar Panevezy galima butu ir parduotuvej kokioj nusipirkti, siandien buvau Saules kraitej tai tokiu neuzmaciau kazkaip g.gif
Atsakyti
[quote=bazuka,2012 09 02, 21:33]
Gal žinote kaip šitie siūlai,t.y. ar ''nekanda'', ar netįsta, ar neperploni iš vieno megzt blush2.gif , metražas tai toks neblogas, kažin kiek reiktų panašiam paltukui S dydžio ,kažkaip paltukus megzdavau iš storesnių.
siūlai

Iš šių siūliukų mezgu vyrišką megztinį lygiu raštu. Man prireiks apie 600 gr siūlų L dydžio megztiniui, bet aš dėjau du siūliukus, nes iš vieno išeina labai "skystas". Manau, kad Jums prireiks apie 600-800 gr šių siūlų, jei dėsit du siūliukus. Buvau numezgus pavyzdį ir išlplovus, tai netįso. Žinoma čia dar nuo rašto priklauso. O dėl kandimo, tai paltukui bus gerai, juk ant "pliko" kūno nedėsit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 09 05, 12:05)
sakykit, siulais "Begonia" prekiauja tik netu ar Panevezy galima butu ir parduotuvej kokioj nusipirkti, siandien buvau Saules kraitej tai tokiu neuzmaciau kazkaip  g.gif



prie turgaus esancioje COLIUKEJE ( city bumo antram aukste ) tikrai yra begonijos. Vienam turgaus siulu taske irgi turi ( ne pas vyruka)
Atsakyti
[quote=smajolane23,2012 09 05, 13:03]
[quote=bazuka,2012 09 02, 21:33]
Gal žinote kaip šitie siūlai,t.y. ar ''nekanda'', ar netįsta, ar neperploni iš vieno megzt blush2.gif , metražas tai toks neblogas, kažin kiek reiktų panašiam paltukui S dydžio ,kažkaip paltukus megzdavau iš storesnių.
siūlai

Iš šių siūliukų mezgu vyrišką megztinį lygiu raštu. Man prireiks apie 600 gr siūlų L dydžio megztiniui, bet aš dėjau du siūliukus, nes iš vieno išeina labai "skystas". Manau, kad Jums prireiks apie 600-800 gr šių siūlų, jei dėsit du siūliukus. Buvau numezgus pavyzdį ir išlplovus, tai netįso. Žinoma čia dar nuo rašto priklauso. O dėl kandimo, tai paltukui bus gerai, juk ant "pliko" kūno nedėsit mirksiukas.gif
[/quote]
Tai va, tas kandimas labiausiai ir domina, nes dukrai megziu, ji nori švelnaus ir plono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2012 08 31, 19:14)
nu mezgejeles negi nepasakysit kiek gali sueiti matkiuku siai suknutei. noriu pirkti siulus internetu, bet ne zalio supratimo neturiu kiek imti. geriau jau liktu nei pritruks. o vdrug nebegauciau dasipirkimui is tos pacios partijos. kazkaip Ligvita, gal del laiko stokos, bet i AZ parasytas zinutes su nuosirdziu oagalbos sauksmu neatsiliepia cray.gif

Ligvita negauna kazkodel pranesimu apie naujas asmenines zinutes ar atsakymus temoje sad.gif
as pirkau 18 kamuoliuku Javos, bet zinokit nepamenu 3 ar 4 liko, reiks pasidaryt revizija, nes vel laukia tokia pati juoda, tai reiks ziuret kiek liko.
Atsakyti
aciu sirdingai Ligvita
Atsakyti
ner uz ka
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 09 05, 13:50)
prie turgaus esancioje COLIUKEJE ( city bumo antram aukste ) tikrai yra  begonijos. Vienam turgaus siulu taske irgi turi ( ne pas vyruka)

aciu, siandien kaip tik buvau salia, reiks ir vel pedint kuria diena doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, sakykit mezgejeles gal kuri zinot kur tu zymiuju "Begonija" siuliuku galima nusipirkti Klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(VikteK @ 2012 09 05, 20:27)
Sveikutes, sakykit mezgejeles gal kuri zinot kur tu zymiuju "Begonija" siuliuku galima nusipirkti Klaipedoje?

Tilžės turguje smile.gif
Atsakyti