Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(meile0409 @ 2012 08 31, 11:06)
as pirkau vaikui tokius siulus, nes visi jam kando, tai jam patiko labai http://www.siulupasa...b-bilati-record

aisku, priklauso ka mezgi ir panasiai

o kaip nesiojosi, nesipumpuravo labai? g.gif
Atsakyti
nu mezgejeles negi nepasakysit kiek gali sueiti matkiuku siai suknutei. noriu pirkti siulus internetu, bet ne zalio supratimo neturiu kiek imti. geriau jau liktu nei pritruks. o vdrug nebegauciau dasipirkimui is tos pacios partijos. kazkaip Ligvita, gal del laiko stokos, bet i AZ parasytas zinutes su nuosirdziu oagalbos sauksmu neatsiliepia cray.gif
Atsakyti
Ar tinka sitie siuliukai riesinems?

Man jie pasirode labai grazus, ar geriau rinktis 100pr.vilna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuske123: 31 rugpjūčio 2012 - 19:48
QUOTE(kvartetas @ 2012 08 31, 19:14)
nu mezgejeles negi nepasakysit kiek gali sueiti matkiuku siai suknutei. noriu pirkti siulus internetu, bet ne zalio supratimo neturiu kiek imti. geriau jau liktu nei pritruks. o vdrug nebegauciau dasipirkimui is tos pacios partijos. kazkaip Ligvita, gal del laiko stokos, bet i AZ parasytas zinutes su nuosirdziu oagalbos sauksmu neatsiliepia cray.gif

Na kaip Jums atsakyti,jei ne viena sios suknele dar nemezge ax.gif Pasiskaitykit osinkoj,kiek mazdaug siulu jos sunaudojo.Tada siek tiek orientuosites mirksiukas.gif Mano akimis 38dydziui reiktu kokiu 800g.
Atsakyti
QUOTE(pliuske123 @ 2012 08 31, 20:47)
Ar tinka sitie siuliukai riesinems?

Man jie pasirode labai grazus, ar geriau rinktis 100pr.vilna?

Aš rinkčiausi 100% vilną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2012 08 31, 21:23)
Aš rinkčiausi 100% vilną  mirksiukas.gif

o geriau kasmyras ar yarnarto wool? 4u.gif
Atsakyti
Daug kur girdziu sakant,kad cia vilna,o cia vilnele,o tai kuo jos skiriasi? blush2.gif
Atsakyti
SOS mezgejos. Ieskau pagalbos. Nusipirkau vasari siulu nakolen pusvilnes zalios turkio spalvos ir pritrukau. Gyvenu ne lietuvoje. Kiek ziurejau internetinese parduotuvese tokios spalvos nebera pirkti. Mazu kuri turi uzsilikusios ir parduotu? Arba gal patartu ka daryti tokiu atveju? Mezgu pleda su pynem. Is vieno siulu kamuoliuko iseina tik 15cm. O nusipirkau tik 10 kamuoliuku sad.gif doh.gif nesu profesionali mezgeja tai va kaip nesiseka su siulu apsiskaiciavimu
Atsakyti
QUOTE(Dolitukeee @ 2012 09 02, 13:20)
SOS mezgejos. Ieskau pagalbos. Nusipirkau vasari siulu nakolen pusvilnes zalios turkio spalvos ir pritrukau. Gyvenu ne lietuvoje. Kiek ziurejau internetinese parduotuvese tokios spalvos nebera pirkti. Mazu kuri turi uzsilikusios ir parduotu? Arba gal patartu ka daryti tokiu atveju? Mezgu pleda su pynem. Is vieno siulu kamuoliuko iseina tik 15cm. O nusipirkau tik 10 kamuoliuku sad.gif doh.gif nesu profesionali mezgeja tai va kaip nesiseka su siulu apsiskaiciavimu

Koks spalvos numeris ir partija?
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2012 09 02, 11:56)
Koks spalvos numeris ir partija?

raso parti NO 44163 ir renk: 10327

nezinau kaip as cia su tais siulais taip apsiskaiciavau. verysad.gif
Atsakyti
Gal žinote kaip šitie siūlai,t.y. ar ''nekanda'', ar netįsta, ar neperploni iš vieno megzt blush2.gif , metražas tai toks neblogas, kažin kiek reiktų panašiam paltukui S dydžio ,kažkaip paltukus megzdavau iš storesnių.
siūlai http://www.siulupard...15_6118931.aspx
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dolitukeee @ 2012 09 02, 17:08)
raso parti NO 44163 ir renk: 10327

nezinau kaip as cia su tais siulais taip apsiskaiciavau.  verysad.gif

Šios parduotuvėje turime 1 kamuoliuką ir to pačio partijos Nr. ne toks 4u.gif
Nežinau ką bepatarti, nes jau senokai šios spalvos negauname.
Atsakyti