Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 08 14, 10:20)
Merginos,galo kuri matėt kitur be Midaros pirkt Limol Bebe firmos siūlus?Man reikalinga cru spalva,o niekur nebegaunu.Pirkdavau iš Midaros,o šiuo metu jie neturi ir neaišku dar aplamai ar turės.Liepė ieškotis pačiai kitur,jie neužsakinės atseit verysad.gif O man trūksta maždaug 2 matkelių verysad.gif
Jei kas žinot kur yra,rašykit čia ar į až. ax.gif

g.gif o Midaros parduotuvėse, ne internete, kurioj nors Lietuvos vietoj nėra? Prie progos kurią dieną nulėksiu pažiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 08 14, 10:26)
g.gif o Midaros parduotuvėse, ne internete, kurioj nors Lietuvos vietoj nėra? Prie progos kurią dieną nulėksiu pažiūrėti  mirksiukas.gif

sakė nėra nei internete,nei kitose jų pardose,o dėl manęs vienos neužsakinės specialiai verysad.gif .O man labai reikia pabaigt bliuzkutę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 08 14, 10:51)
sakė nėra nei internete,nei kitose jų pardose,o dėl manęs vienos neužsakinės specialiai verysad.gif .O man labai reikia pabaigt bliuzkutę ax.gif

g.gif na specialiai nueisiu mirksiukas.gif
Papildyta:
o čia ne tokie?
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 08 14, 10:57)
g.gif na specialiai nueisiu mirksiukas.gif
Papildyta:
o čia ne tokie?

Ne,ne tokie.Ten panašiai susukti kaip Maxi siūlai.ant sudėties užrašyta,kad 100%medvilnė.Savanoriuose tik balti buvo ir juodi,o kitur nežinau nebuvau,bet per FB susirašinėjau,tai sakė nėra pas juos.Tai jei užmatytum pranešk tada.Labai lauksiu žinių 4u.gif
Atsidariau jų puslapį Limol firmos tai va tokie,tik mano kreminės spalvosieškoti reikia tarp produktų su pavadinimu bebe,nes kitaip neduoda nuorodos įdėt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIKIENĖ: 14 rugpjūčio 2012 - 10:37
QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 08 14, 11:19)
Ne,ne tokie.Ten panašiai susukti kaip Maxi siūlai.ant sudėties užrašyta,kad 100%medvilnė.Savanoriuose tik balti buvo ir juodi,o kitur nežinau nebuvau,bet per FB susirašinėjau,tai sakė nėra pas juos.Tai jei užmatytum pranešk tada.Labai lauksiu žinių 4u.gif
Atsidariau jų puslapį Limol firmos tai va tokie,tik mano kreminės spalvosieškoti reikia tarp produktų su pavadinimu bebe,nes kitaip neduoda nuorodos įdėt 4u.gif

mirksiukas.gif žinau šituos - superiniai wub.gif jei orai prasiblausės tai dar šiandien nubėgsiu, nes ir man reikia vienų mirksiukas.gif o jei ką duosiu žinią rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 08 14, 11:51)
mirksiukas.gif žinau šituos - superiniai  wub.gif jei orai prasiblausės tai dar šiandien nubėgsiu, nes ir man reikia vienų  mirksiukas.gif o jei ką duosiu žinią rolleyes.gif

Labai malonu būtų 4u.gif .Aišku jei reiks laukt ir per žiemą vis tiek lauksiu,noriu tos bliuzelės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2012 08 14, 12:16)
Labai malonu būtų 4u.gif .Aišku jei reiks laukt ir per žiemą vis tiek lauksiu,noriu tos bliuzelės wub.gif  wub.gif

g.gif na jei nerasiu tai vis tiek kažkur gal yra, mažum tiek laukt nereiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 08 13, 11:56)
na dar radau vienus,  70/30  šilkas/medvilnė.  50 gr-  240 m.  plonesnių jau neįveksiu smile.gif  bet kaina žiauri- 50 gr išeina 25 lt.

linas būtų ir ne taip brangu ir visvien gražu, bet kažkur visai neseniai skaičiau, kad jis mėgsta tysti tai ir išsigandau, kad neatsirastų pažastys palei bambą   unsure.gif

dėl šilko su medvilne nežinau,bet šilkas su mochera irgi labai tysta,tai visko gali būti ir su medvilne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo {ne}ishprotejus: 14 rugpjūčio 2012 - 14:38
Gal galit patart kurie geriausi siūlai mezgimui ir kur yra jų pirkti?Kadangi kol anų siūlų negavau,pradedu megztuką sūnui,tai reikia tokių,kad išplovus neišsitemptų,nesusitrauktų,gerai būtų,kad nedažantys būtų.Nes greičiausias variantas megsiu su simpsono personažu,tai bus kelios spalvos.Tai gal kas galit patart kurie geriausi?
Atsakyti
Sveikos, gal zinote kur pirkti Kartopu Kristal 100% akrilo siulu? Man reikia juodu arba tamsiai pilku 4 matkiuku 4u.gif Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2012 08 13, 17:38)
o as bandysiu silka uzsisakyti is cia http://club.osinka.r...214?start=18555
http://fotki.yandex....b...78/url?&p=2
Lietuvoje jo kaip ir nerandu, tik Casa Lanoje maciau kazkada... O gal kas zinote, kur Lietuvoje jo rasti ir kokia kaina?


noriu pasiteirauti dėl šių siūlų smile.gif

kad gauti siūlo storį 50 gr/ 250 m ( tokį jau tinkamą rūbo nėrimui) reikės dėti 6 gijas. ar gerai atrodys 6 nesuvytos gijos, o dirbti nebus sunku?

ir dar, ten nemažai siūlų yra jau kažkam rezervuota verysad.gif tad, kad nusipirkti ~ 1 kg siūlų tai bus l. mažas spalvų pasirinkimas. nors, šilkas iš idėjos turėtų būti lengvas tai gal viso kg ir nereikėtų.
Atsakyti
http://www.auksarank...271-bamboo-fine
Ka galima is tokiu siulu nusimegzti ? kiek zinau rubas paskui issityse g.gif
Atsakyti