Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Panos,
prašau padėkite susiskaičiuoti smile.gif

reikia siūlų suknelei be rankovių ( kliošas neplatus) iki žemės 40 dydžio 170 cm ūgio moteriškei. siūlai yra medvilnė 50 gr- 150 m. neturiu supratimo kiek gramų/metrų to siūlo man pirktis doh.gif

dėkui labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 07 rugpjūčio 2012 - 09:07
QUOTE(taram-param @ 2012 08 05, 21:41)
Gal kas žinot kur rasti 100% viskozės siūlų? Būtų dar geriau 100% šilko, bet jaučiu beviltiška net klaust unsure.gif  internete kiek ieškojau tai nėra... labai noriu tokių gerą kritimą turinčių siūlų, nes suknelė, kurią noriu megzt turėtų būti su kutais, taigi reikia kad tokie "birūs" būtų.

QUOTE(agotas @ 2012 08 07, 09:39)
Sveikos,

gal kuri zinote kur Kaune prekiauja rusiskais Troitsk Yarn siulais. Domina merinosu vilna.

Ir 100proc .viskozes ,ir Troitsk merino vilnos yra Kaune ABC parduotuvej prie Urmo bazes.

QUOTE(axioma @ 2012 08 07, 10:06)
Panos,
prašau padėkite susiskaičiuoti smile.gif

reikia siūlų suknelei be rankovių ( kliošas neplatus)  iki žemės 40 dydžio 170 cm ūgio moteriškei. siūlai yra medvilnė 50 gr- 150 m. neturiu supratimo kiek gramų/metrų to siūlo man pirktis  doh.gif

dėkui labai  4u.gif

Daug biggrin.gif Neaisku,koks rastas,bet 600g reiks tikrai tikrai.Storoki siuliukai,gali reikti ir iki 1000g doh.gif
Atsakyti
rasa32, dėkoju smile.gif

dar neparašiau, kad iš jų ruošiuosi nerti, o ne virbalais narpliučinti, tai dar kokius 30 prc. reikia užsimesti doh.gif

bėda ta, kad tuos siūlus kur nusižiūrėjau vienos spalvos gali sugraibyti iki 700 gr, kitos- 1000 gr tiktai. na liudnuma ištiesų. reik iki 38 dydžio dasibadauti nebent unsure.gif
Atsakyti
va, apie tokią sjajoju suknutę smile.gif :

user posted image
Atsakyti
axioma-man atrodo viso kilogramo tokiai suknutei reiketu...as va sitai sumezgiau 700 gr. beveik tokio pat metrazo siulo( alize diva...100 gr-350m.)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 08 07, 13:05)
va, apie tokią sjajoju suknutę smile.gif  :

Nuostabi wub.gif O kodel is tokiu storu norit nerti?nepakelsit sukneles ax.gif Be to,gali buti,kad nuo svorio ji labai nutis ir liemuo gali atsirasti kokioj visai ne toj vietoj ax.gif

Ir plonu,ale Maxi gali reiketi 800-1000g.
Atsakyti
uhu, su tuom liemeniu palei bubcę visai nepagalvojau.

na kaip, stori tam, kad greičiau nertųsi biggrin.gif tuos kur nužiūrėjau sudėtis labai patiko : 50/50 šilkas/medvilnė, manau jie būtų tokiam reikalui labai gerai ir gražu. dar prie jų rašo, kad jie šiek tiek plonesni nei tų pačių duomenų vien tik medvilnė. bet taip, svoris visvien didelis. gerai, kad dar laiko turiu viską permąstyti smile.gif

bet vat galvoju apie originalią tos suknelės versiją. iš ko ji? mezgėjos tikriausiai žino, kad čia Vanessos Montoro darbas ir osinkoje rašo, jog ši dizainerė dirba su nat. šilku ir vilna. šis modelis kažin grynas šilkas? tuomet koks originajo svoris galėtų buti? g.gif

dėkui merginos už patarimus ir pamąstymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 07 rugpjūčio 2012 - 21:16
na jos visos sukneles''svarios'' biggrin.gif .ir man atrodo ji dirba tik su silku.....bet vat axiomos modeliui-tai tas liemuo kad ir pazemes-tai nieko tokio g.gif .nebent del ismatavimu,o ne del rasto ir modelio ...man atrodo tokiai suknelei reikia siulu,kurie netystu beveik visai-nes doh.gif paskui gali is ''ilgos'' virsti ''su sleifu'' biggrin.gif ...ir dar-siulo reiktu pakankamai minksto,kad neriant turetu kritima ir nestyrotu.o be to ,ir siulo blizgesys svarbu wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 08 07, 09:09)
biggrin.gif Aš jau apsidžiaugiau, galvoju mokėsiu bilekiek, nes i vestuves eisiu, tai vistiek ta suknelė brangi gaunas. Nu bet jau spalvos doh.gif vos nuo kėdės nenusiverčiau biggrin.gif Nu reiks dar ieškot arba atsargini varijanta galvot . Ačiū už pagalba 4u.gif

Būtų galima pabandyti šiuos
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 08 07, 22:09)

na kaip, stori tam, kad greičiau nertųsi  biggrin.gif 

Kokia gudruole biggrin.gif Tikrai ieskok plonesniu.Maziausiai 100g-500m
Atsakyti
Labas vakaras mergytes,
sakykite,o kokie siulai labiausiai tinka zaisliuku nerimui? Viena auksaranke rase,kad neria su 0,8mm siulu. Kokius naudojate jus? Kalbu apie stori ir rusi. Is anksto ACIU uz ats 4u.gif
Atsakyti
merginos, kur galėčiau geriausia kaina Kid Mohair silk nusipirkti (internetu) ?
Atsakyti