Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Pasiskaičiau temą ir dabar galvoju rolleyes.gif Kur Vilniuje pigiausiai galima rasti gerų siūlų mezgimui? Kad nebūtų tysaliukas ir nepersišviestų. Kokios firmos ir kokios sudėties patartumėte pirkti šiam mezginiui?

Ir kiek reikėtų siūlų pirktis?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 21 liepos 2012 - 20:42
mielosios patarkite prasau, skaiciau, kad labai geri siuliukai yra Alize Kašmyras, bet neradau norimos spalvytes, tai antras varijantas sie
http://www.siulai.eu...;category_id=26
Gal kas mezgete? kokie atsliepimai?
Aciu.
Atsakyti
Vijana, bet šių storis: 50%VIRDŽINIJOS VILNA,50%AKRILAS, 100G,150M. O Alize Kašmyro - 100g,300m ,100%vilna - dvigubai plonesni. Ar tinka numatytam mezginiui? Iš Kašmyro mezgus vaikam, iš tų kitų - ne.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2012 07 21, 22:07)
Vijana, bet šių storis: 50%VIRDŽINIJOS VILNA,50%AKRILAS, 100G,150M. O Alize Kašmyro - 100g,300m ,100%vilna  - dvigubai plonesni. Ar tinka numatytam mezginiui? Iš Kašmyro mezgus vaikam, iš tų kitų - ne.

Esu naujoke mezgime, tai pasimetusi siek tiek, noriu nusimegzti "ponco" tipo megztuka 36 dydzio, tai nelabai orentuojuosiu kiek siuliuku ir kokiu reiktu, deje. Klaidzioju siulu platybese doh.gif tai iseina, kad kasmyras yra plonesni, o tie kiti storesni? Taip? o kaip sudetis Ar vilna + akrilas gerai?
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 07 21, 23:38)
mielosios patarkite prasau, skaiciau, kad labai geri siuliukai yra Alize Kašmyras, bet neradau norimos spalvytes, tai antras varijantas sie
http://www.siulai.eu...;category_id=26
Gal kas mezgete? kokie atsliepimai?
Aciu.



as kai pasimokiau daugiau ju nebepirksiu niekada Alize kasmyro, o kai dar ir nesiojasi kaip kitos rase ne kaip tai ranka nebekyla kazka is ju megzti
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2012 07 21, 21:31)
Pasiskaičiau temą ir dabar galvoju  rolleyes.gif Kur Vilniuje pigiausiai galima rasti gerų siūlų mezgimui? Kad nebūtų tysaliukas ir nepersišviestų. Kokios firmos ir kokios sudėties patartumėte pirkti šiam mezginiui?

Ir kiek reikėtų siūlų pirktis?




Aš šiam mezginiui pirkčiau šiuos ar kažką panašaus. Imčiau 3. Kadangi esu ne vilnietė, tai nepasakysiu kur jų rasti gyvai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 07 20, 11:10)
Sveikos, merginos, gal matėt kur yra vaikiukams siūlų Lanoso Bella Baby 95% extra fine merino superwash, 5% cashmire. Va tokių:
user posted image

Geriausia būtų internete, bet tiktų ir Kaune iš bėdos. Nerandu pati niekaip.

Pas mus Kedainiuose yra parduotuvej.Kaune gal Dainavos turguj paieskokit g.gif ten visokiu didelis pasirinkimas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mezgu vaikui megztinį ir trūksta 1 matkelio . Siūlus pirkau Maximoje iš tų akcijinių stendų, vadinasi "Fairytale", gelsvos spalvos kainuoja 3,99 lt. O dabar kai reikia visi išpirkti, liko tik balti ir žydri. Gal kuri savo miesto Maximoje dar matėte ir galėtumėte nupirkti? Aš gyvenu Ignalinoje, bet žiūrėjau ir Utenoj jau nėra šitos spalvos.
user posted image
user posted image
Atsakyti
lino namuose užmačiau medvilnę pardavinėjamą sveriamą. Labai gražių spalvų - plius gali susivyti tiek siūliukų kiek reikia. Kokie atsiliepimai apie juos? mezgėt kuri? nes jų liną naudoju tai visai patenkinta. Bet ka-kaip jau gundausi ir medvilnei. Jei ka-kokių didelių minusų kas nepasakys tai jamsiu smile.gif
Atsakyti
mergaitės, padėkit prašau man su siūlais. Klientė nori pusvilnės, gal galit patarti, kurie siūliukai gerai nešiojasi, gal yra jau bandžiusių kokius nors, labai lauksiu patarimų, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ziurint kiek pinigu kliente gali skirti siulams ax.gif Mano mylimiausi-MONDIAL Merinos extra(''Gerose akyse'') ,Atlas tik BBB firmos, ONline yra geru siulu,bet kaina jau didoka(Kaune Pramones hipermaximoj).
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 07 25, 16:58)
Ziurint kiek pinigu kliente gali skirti siulams ax.gif Mano mylimiausi-MONDIAL Merinos extra(''Gerose akyse'') ,Atlas tik BBB firmos, ONline yra geru siulu,bet kaina jau didoka(Kaune Pramones hipermaximoj).


ačiū, pasidomėsiu šiais siūliukais 4u.gif
Atsakyti