Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Mažulytė83 @ 2012 07 09, 00:21)
Na tuomet reikės būti atsargiai  g.gif Pasinaudosiu patarimu prieš perkant gerai apžiūrėti siūlus bent jau iš išorės. Nors kartais mėgstu pirkti siūlus ir iš internetinių parduotuvių, tai ten jau nepasižiūrėsi prieš perkant... Bet visos tos parduotuvės rašo, kad grąžina pinigus arba pakeičia nekokybišką prekę, tai gal neturėtų kilti problemų. Mano draugei buvo toks atvejis, tai sakė, kad pasikeitė be nuostolių  smile.gif

Žinok ne visada išoriškai matosi, aš praėjusią sav. vėl dėmėtą maxi kamuoliuką radau, tik šįkart smėlio spalvos siūlas su gana ryškiom geltonom dėmėm, kurias pastebėjau tik prie natūralaus apšvietimo.. pikta buvau ant viso svieto kai visą maxi kamuolį nuardyt teko doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, ar priimsit į kompaniją? 4u.gif

Turiu klausimą - ką darote, kai norimų siūlų nerandate nė vienoje lt parduotuvėje? Susiruošiau megzti suknelę, bet tokių siūlų, kokių reikia niekur nėra sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyli @ 2012 07 09, 17:38)
Sveikos, merginos, ar priimsit į kompaniją?  4u.gif

Turiu klausimą - ką darote, kai norimų siūlų nerandate nė vienoje lt parduotuvėje? Susiruošiau megzti suknelę, bet tokių siūlų, kokių reikia niekur nėra sad.gif

O ka jau cia bepadarysi. Dairytis internete, gal ten ka rasit atsisiust. O tai kokiu cia siuliuku ieskot?
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2012 07 09, 18:50)
O ka jau cia bepadarysi. Dairytis internete, gal ten ka rasit atsisiust. O tai kokiu cia siuliuku ieskot?



Internete radau - bet ta parduotuvė iš Rusijos į LT nesiunčia. Siūlai itališki - odette, bet itališkai nemoku blush2.gif O siūlai 90 m/50 g: 30 proc. viskozė, 10 proc. angora, 15 proc. merino vilna, 45 proc. akrilanas
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 07 09, 09:55)
Žinok ne visada išoriškai matosi, aš praėjusią sav. vėl dėmėtą maxi kamuoliuką radau, tik šįkart smėlio spalvos siūlas su gana ryškiom geltonom dėmėm, kurias pastebėjau tik prie natūralaus apšvietimo.. pikta buvau ant viso svieto kai visą maxi kamuolį nuardyt teko doh.gif

bet ar tokius keicia kai visas beveik sakykim kamuoliukas nuardytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 07 09, 19:16)
bet ar tokius keicia kai visas beveik sakykim kamuoliukas nuardytas  g.gif

Pernai gerose akyse CUP'e pirkus buvau, tai pakeite. Sikart pirktas Mildaroj Savanoriu pr. buvo, bet neturejau galimybes nuvaziuoti del pakeitimo, tad nzn ar bepakeis, nes pirktas seniau nei pries 14d.
Atsakyti
musu miesto siulines siulu nekeicia, ir likuciu nepriima... tipo gali but galiukas nuvyniotas. blink.gif

karta pirkau siulu kamuoliuka, isejau i lauka, spalva man truputi nepatiko, bet dar 5 min pavaiksciojau, kol sugalvojau grizt i parduotuve. Paprasiau , kad i kita spalva pakeistu... ir nekeite doh.gif sake siulai nekeiciami blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 07 10, 00:41)
musu miesto siulines siulu nekeicia, ir likuciu nepriima... tipo gali but galiukas nuvyniotas.  blink.gif

karta pirkau siulu kamuoliuka, isejau i lauka, spalva man truputi nepatiko, bet dar 5 min pavaiksciojau, kol sugalvojau grizt i parduotuve. Paprasiau , kad i kita spalva pakeistu... ir nekeite doh.gif  sake siulai nekeiciami  blink.gif

Visiskai naujus per 14 dienu su pirkimo cekiu privalo pakeisti, cia ne vaistai ir ne maisto produktai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 07 10, 10:01)
Visiskai naujus per 14 dienu su pirkimo cekiu privalo pakeisti, cia ne vaistai ir ne maisto produktai ax.gif

Casa tai keičia net ne čekių - į ka nori g.gif
Atsakyti
[quote=Lusasita,2012 07 10, 00:41]
musu miesto siulines siulu nekeicia, ir likuciu nepriima... tipo gali but galiukas nuvyniotas. blink.gif

Kas per parduotuve g.gif Pasveri - ir aisku, ar nuvyniotas... Jei taip sako, pacios, matyt, megsta nuvynioti... tokiu atveju perkant reiktu prasyt, kad kiekviena kamuoliuka atskrai pasvertu lotuliukas.gif
Atsakyti
Lusasita, kurioj parduotuvej tau nekeite g.gif nors tiesa pasakius as nei karto dar nekeiciau ir neprasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 07 10, 13:22)
Lusasita, kurioj parduotuvej tau nekeite  g.gif  nors tiesa pasakius as nei karto dar nekeiciau ir neprasiau  smile.gif


tikrai nekeicia ukmerges gatvej SAGOSE ( einant i turgu) ... Coliukeje klausiau sake nekeicia, tai emiaiu maziau ir prasiau, kad jei pritruksiu atidetu savaitei ...
Atsakyti