Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Noriu pasiklausti. Užmačiau akciją maximoj red heart siūliukai po 3,99lt 50/50 akrilas su medvilne. Ar apsimoka? Ir ten 50g, kažin kiek man jų prireiktų norint nusinerti suknutę M/L dydžio? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2012 07 01, 18:37)
Jeigu plauti - tai tik visus, nes po to gali skirtis atspalviai. Aš skalbiu mezginį, nebent būtų įtarimas, kad gali neišsiplauti kokios tai dėmės 4u.gif

Ačiū už išsakyta nuomone
kiekis nemažas virš 1,5kg tai su skalbimu kiek kebloka butu siulas už begonija plonesnis... turbut teks nuo viršaus nuvynioti ir tik murzinus išskalbti o iš ju ka nors kita nerti o iš neskalbtu nerti tai ka planavau nes rezervo daug
Atsakyti
Labai reikia ryškiai geltonų (kiaušinio trynio spalvos)siūlų, medvilnės storesnės, gal žinot kur tokius gaut?
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 07 08, 07:33)
Labai reikia ryškiai geltonų (kiaušinio trynio spalvos)siūlų, medvilnės storesnės, gal žinot kur tokius gaut?

va ŠIE manau atitinka reikalavimus, nors pagal metražą, jie ploni atrodytų, bet tikrai už Maxi storesni, nes tokie minkšti iš kelių siūliukų suvyti. Aš nėriau su nr.3 ir 4 vašeliu, tai man kaip tik buvo, nes nesu kietamezgė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busima @ 2012 07 08, 12:23)
va ŠIE manau atitinka reikalavimus, nors pagal metražą, jie ploni atrodytų, bet tikrai už Maxi storesni, nes tokie minkšti iš kelių siūliukų suvyti. Aš nėriau su nr.3 ir 4 vašeliu, tai man kaip tik buvo, nes nesu kietamezgė  mirksiukas.gif


Napasakyciau, kad jie storesni uz maxi, tiesiog ju apdirbimas kitoks, jie minkstesni, malonesni, bes vis del to priskirciau prie plonu. ax.gif as jas neriu nr.1,5, kaip ir maxi. storesniu manau reiketu is kokios begonijos, almina siulu ziuret 50 gr-169m. 4u.gif
Papildyta:
Visai smagus sitie siuliukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2012 07 08, 08:33)
Labai reikia ryškiai geltonų (kiaušinio trynio spalvos)siūlų, medvilnės storesnės, gal žinot kur tokius gaut?



Arba dar Bella http://www.siulupard...uct/alize_bella
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2012 07 08, 12:48)
Visai smagus sitie siuliukai  4u.gif

Ačiū merginos, gal šie geresni, nes reikia rudeninei kepurei.
Begonijos nėra tokios spalvos, labai blanki geltona, i ši manau tiks, dar kartą ačiū 4u.gif
Atsakyti
Beziurinedama jusu duotas nuorodas,radau va situos siuliukus http://www.e-midara.lt/vilnele.htm ,atrodo neblogai,bet kodel tokie pigus? Gal bandet kuri is ju megzti,kaip kokybe?ar verti demesio?
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 06 21, 22:18)

dar tuo pačiu- labai nusivyliau Maxi siūliukais verysad.gif .Nėriau iš jų pirmąkart, ir net nežinau ar daugiau besiryšiu jų pirkt. nusipirkau 4 kamuoliukus ir 3 iš jų buvo su gelsvom dėmėm,vietom net gan tamsios ir tai vienur tai kitur buvo visam kamuoliuke ir grynai pats siūlas. gaila, kad ne parduotuvėj buvau pirkus  doh.gif .
vargau kol išskalbiau, bet vistiek vienoj vietoj gavau ardyt, nes dėmė niekaip nepasidavė. tad pirkdamos būkit atidžios, gerai apžiūrėkit, man iš viršaus lyg nieko nesimatė nors turbūt nebuvau atidi, kažkaip pirkdamas naują daiktą tokių blogybių ir nesitiki verysad.gif


Kiek zinau, MAXI siuliukus juk kepa daug turkisku firmu, tai gal ir kokybe skiriasi. As jau kuris laikas perku tik Madame Tricote firmos MAXI siulus, tai broko kol kas nepapuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulytė83 @ 2012 07 08, 20:11)
Kiek zinau, MAXI siuliukus juk kepa daug turkisku firmu, tai gal ir kokybe skiriasi. As jau kuris laikas perku tik Madame Tricote firmos MAXI siulus, tai broko kol kas nepapuole  thumbup.gif

pirkdavau visada "Gerose akyse" visada buvo ok, o si karta bent vienam kamuoliuke 5 surisimai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulytė83 @ 2012 07 08, 20:11)
Kiek zinau, MAXI siuliukus juk kepa daug turkisku firmu, tai gal ir kokybe skiriasi. As jau kuris laikas perku tik Madame Tricote firmos MAXI siulus, tai broko kol kas nepapuole  thumbup.gif

na mano ir buvo Madame Tricote gamybos, bet jau tokie prasti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 07 08, 22:03)
na mano ir buvo Madame Tricote gamybos, bet jau tokie prasti  verysad.gif


Na tuomet reikės būti atsargiai g.gif Pasinaudosiu patarimu prieš perkant gerai apžiūrėti siūlus bent jau iš išorės. Nors kartais mėgstu pirkti siūlus ir iš internetinių parduotuvių, tai ten jau nepasižiūrėsi prieš perkant... Bet visos tos parduotuvės rašo, kad grąžina pinigus arba pakeičia nekokybišką prekę, tai gal neturėtų kilti problemų. Mano draugei buvo toks atvejis, tai sakė, kad pasikeitė be nuostolių smile.gif
Atsakyti