Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Ups, kad aš visai čia nekaltinu pardavėjų, atvirkščiai - bandžiau aprašyti, kaip veiksmas vyksta, nes irgi šiek tiek apie jų darbą ir bendravimą žinau.
Aišku, kad dėl nekokybiškų siūlų kalčiausi yra gamintojai ir parduotuvių savininkai, kurie, bent jau kiek aš susiduriu, važinėja į parodas, į gamyklas ir žino, ką užsako g.gif
Rašai, kad pati užsakai siūlus - iš kur? Iš gamintojų? Ar iš el.parduotuvių?
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2012 06 25, 19:51)
Mergaitės, pagalvokit logiškai: pardavėjos iš tiesų juk fiziškai nepajėgios prisimegzti sau drabužių iš visų, jų parduotuvėje parduodamų siūlų, juos masiškai dėvėti, skalbti  ir po to pateikti kiekvieno siūlo charakteristikas. Be to, kas vienam patinka (pvz, siūlo tempimasis, susukimas), kitam gali ir nepatikti. Čia kaip pyragų skyriuje girdi klausiant: "o šitas pyragas ar skanus?"  doh.gif
Bendra nuomonė dažniausiai susidaroma iš kitų pirkėjų atsiliepimų.


Pritariu.
Ir žinokit, man tikrai dar neteko susidurti, kad pardavėja bandytų įsiūlyti nekokybiškus siūlus. Kaip tik yra ne kartą tekę maloniai nustebti, kai pasako, kad šitas siūlas netiks mezgimui, geriau nerti, arba pasiūlo pigesnius ir kokybe nei kiek nenusileidžiančius. Bet čia, aišku, siūlų parduotuvėse, kur jos daug metų dirba ir pačios mezga, o ne turguje
Atsakyti
SOS, mergaitės, prašau pagalbos 4u.gif
Pradėjau megzti kūdikėliui šiltą žieminį vokelį (gims gruodžio pradžioj) iš storų, grynos vilnos siūlų. Siūlai Schachenmayr Ecologico - natūralios vilnos spalvos su šviesiai pilkais intarpais. Bandau įkelti nuorodą:

http://www.yarn.com/...mayr-ecologico/

Problema - neužteks verysad.gif turiu tik 4 matkelius, sumezgiau 2, matau, kad truks tikrai. Taigi planuoju rankovytes ir kapišoną megzti kitais siūlais.
Klausimas - kokius siūlus pasirinkti, nes šitų jau prekyboje nėra. Dėl spalvos, tai, manau, derės šviesiai pilka (tuo labiau dar nežinau leliuko lyties), bet kokie siūlai tiktų, reikėtų storesnių, kad megztųsi 5 nr virbalais. Gal turite idėjų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitukeee @ 2012 06 25, 18:58)
As ploviau saltame vandenyje. Siulas tai labai fainas minkstas, netasus.. Bet kad dazo.. Sakau mazu nustos dazyt po keliu skalbimu?..

po keliu skalbimu nustoja, as mezgiau klientei kostiumeli is ju, tai gal 5 ar 6 krtus skalavau kol nustojo vandeni dazyt... ir acto truputi pyliau
Atsakyti
QUOTE(Auksas+ @ 2012 06 25, 22:05)
Visi su bambuku bjauriai tamposi - išbandžiau vąšeliu nerti, net nebaigiau visko...jau dabar nugaroje kapšas kabo rolleyes.gif ...o užsidėjus bent vieną sykį iki kelių  nusitemps doh.gif

Tokie siūlai šalikams, kepurėms ( tik klausimas ar nesigaus beformė žarna iš kepurės g.gif  )  vikiškiems rūbeliams idealūs, bet normlaus rūbo iš jų megzti / nerti nerekomenduojama  schmoll.gif


Ačiū už info.
Na, kol kas sustabžiau šį projektą. Mąstau, kad jei kam ir tiktų, tai tokiam plačiam megztiniui...
Arba pirksiu dar kažkokių siūlų ir dėsiu kartu neriant/mezgant...
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 26, 08:36)
po keliu skalbimu nustoja, as mezgiau klientei kostiumeli is ju, tai gal 5 ar 6  krtus skalavau kol nustojo vandeni dazyt... ir acto truputi pyliau

aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2012 06 26, 06:40)
Ups, kad aš visai čia nekaltinu pardavėjų, atvirkščiai - bandžiau aprašyti, kaip veiksmas vyksta, nes irgi šiek tiek apie jų darbą ir bendravimą žinau.
Aišku, kad dėl nekokybiškų siūlų kalčiausi yra gamintojai ir parduotuvių savininkai, kurie, bent jau kiek aš susiduriu, važinėja į parodas, į gamyklas ir žino, ką užsako  g.gif
Rašai, kad pati užsakai siūlus - iš kur? Iš gamintojų? Ar iš el.parduotuvių?

gal tik man taip pasirodė g.gif
užsakinėju ne iš gamintojų, iš žmonių, kurie jau parsivežę siūlus. bet ką galiu pasakyti, tie iš ko užsakinėju perspėja, kad pvz tie šalikams garbanoti siūlai laaaabai dažnai būna brokuoti, bet pirkėjom visai vienodai, juos visą žiemą kaip galvas pametę pirko ax.gif pvz pasakai žmogui, kad vieni ar kiti siūlai nelabai kaip nešiojasi, tysta, bet vistiek perkančių buvo ir bus. vienom reikia pigesnių, nesvarbu kad ne kaip nešiojasi, kitos net į tą pusę nežiūri.tiesiog čia kiekvienos mezgėjos pasirinkimas. vat ir su bambukais, daug kur sako, kad jie tempiasi,o bet vasara vistiek populiariausi siūlai
Atsakyti
QUOTE(jokema @ 2012 06 26, 07:46)
SOS, mergaitės, prašau pagalbos  4u.gif
Pradėjau megzti kūdikėliui šiltą žieminį vokelį (gims gruodžio pradžioj) iš storų, grynos vilnos siūlų. Siūlai Schachenmayr Ecologico - natūralios vilnos spalvos su šviesiai pilkais intarpais. Bandau įkelti nuorodą:

http://www.yarn.com/...mayr-ecologico/

Problema - neužteks  verysad.gif turiu tik 4 matkelius, sumezgiau 2, matau, kad truks tikrai. Taigi planuoju rankovytes ir kapišoną megzti kitais siūlais.
Klausimas - kokius siūlus pasirinkti, nes šitų jau prekyboje nėra. Dėl spalvos, tai, manau, derės šviesiai pilka (tuo labiau dar nežinau leliuko lyties), bet kokie siūlai tiktų, reikėtų storesnių, kad megztųsi 5 nr virbalais. Gal turite idėjų? unsure.gif


Jau sumąsčiau - nepirksiu nieko, o panaudosiu siūlų likučius - Rowan Silky Tweed, spalva - žalia (dazzle) bigsmile.gif

Turiu ir aš bambuko kelis matkelius, galvojau, megsiu dukrytei bliuskutę, bet taip ir stovi...
Atsakyti

Gal kas turit likusi viena matkeli PRINCESE siulu geltonos spalvos? O gal uzmatet Kaune kurioj IKI?
Atsakyti
Keičiu maišą siūlų mezgimui į 1 kg. pakelį cukraus.
Nuotrauką galiu atsiųsti e.paštu. Teiraukitės šiuo adresu - sofiagenda@yahoo.com

Nerezervuoju, nesiunčiu.
Vilnius. Karoliniškės
Tel. 8 602 91324
Atsakyti
labas vakaras

turiu tokia problema turiu babina baltu medvilniniu siūlų ir jie nuo stovejimo papilkavo apdulkejo ir truputi nusitepe... ar man juos vynioti i gija ir skalbti ar nerti ir tiketis kad nerinys išsibalins? kaip darytumet jus?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 06 30, 21:02)
labas vakaras

turiu tokia problema turiu babina baltu medvilniniu siūlų ir jie nuo stovejimo papilkavo apdulkejo ir truputi  nusitepe... ar man juos vynioti i gija ir skalbti ar nerti ir tiketis kad nerinys išsibalins? kaip darytumet jus?

Jeigu plauti - tai tik visus, nes po to gali skirtis atspalviai. Aš skalbiu mezginį, nebent būtų įtarimas, kad gali neišsiplauti kokios tai dėmės 4u.gif
Atsakyti