Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Žuvelė @ 2012 06 20, 21:42)
Tikėjausi blogesnio rezultato smile.gif Atrodo visai neblogai, aišku, matosi pasitampymai.
Na, ūpą truputį atmušė suknelę megzti...  :S


Gali but, kad matosi ne pasitampymas, o tai, kad siek tiek skersuoja mezginys, lygiu rastu mezgant.
O sukneles is situ siulu tai tikrai neisivaizduoju. Nebent pabandyt nerti, kad butu standesne
Atsakyti
user posted image
Gal kuri su sitais siulais susidurusios. Nuemzgiau is viengubo vyrui megztini su pynem, sonai gerosiosm akim. Isplovus vaizdelis nikoks doh.gif Nu negraziai man ziurisi kazko is situ siulu g.gif
Atsakyti
Aš mezgiau megztinį iš šitų siūlų, taip pat su pynėmis, tik moterišką. klientė nesiskundė, kad blogai nešiojasi, ar tamposi, bet vilna, o juo labiau kašmyru, man jie tikrai nekvepia. Nors padeginus vilnos kvapas yra.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2012 06 21, 21:00)
Aš mezgiau megztinį iš šitų siūlų, taip pat su pynėmis, tik moterišką. klientė nesiskundė, kad blogai nešiojasi, ar tamposi, bet vilna, o juo labiau kašmyru, man jie tikrai nekvepia. Nors padeginus vilnos kvapas yra.

mano turbut patyso,kad nugara gerosiom tik, o priekys keliu rastu kombinacija,tai labai negraziai istiso ir nebegrizta i tokia padeti kokia buvo. Bandau dabar det dvigubu ir megzti dukriukui tik megztuka g.gif . Kiek siulu esu isbandziusi tai sis man kazkaip nelabai,internetu uzsisakiau daugokai doh.gif
Gal kuri mezgusi vyriska megztini is Nepal drops ziuriu tik 75m metrazas ,noretusi apsiskaiciuot kiek reiktu kamuoliuku vyriskam M dydzio megztiniui,kai priekis rastuotas,nugara gerosiom akim. Pamenu Ligvita paltui rase kad 27vnt sunaudojo. Kazkaip skaiciavausi kad apie 18 vnt reiktu (900g)Gal kuri vyreliui savo mezgusi is ju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina A-A: 21 birželio 2012 - 19:29
tuos bambukus reiketu is dvieju siulu (antra kitoki det) megzti, tada netysta
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 06 21, 19:36)
user posted image
Gal kuri su sitais siulais susidurusios. Nuemzgiau is viengubo vyrui megztini su pynem, sonai gerosiosm akim. Isplovus vaizdelis nikoks doh.gif  Nu negraziai man ziurisi kazko is situ siulu g.gif

mezgiau ŠIĄ suknutę. nebepamenu, kokio storio virbalais mezgiau, bet tikrai plonesniais nei buvo nurodyta ant siūlų etiketės. tysti tikrai netyso, bet manau bumbuluotis tai jie tikrai linkę.

dar tuo pačiu- labai nusivyliau Maxi siūliukais verysad.gif .Nėriau iš jų pirmąkart, ir net nežinau ar daugiau besiryšiu jų pirkt. nusipirkau 4 kamuoliukus ir 3 iš jų buvo su gelsvom dėmėm,vietom net gan tamsios ir tai vienur tai kitur buvo visam kamuoliuke ir grynai pats siūlas. gaila, kad ne parduotuvėj buvau pirkus doh.gif .
vargau kol išskalbiau, bet vistiek vienoj vietoj gavau ardyt, nes dėmė niekaip nepasidavė. tad pirkdamos būkit atidžios, gerai apžiūrėkit, man iš viršaus lyg nieko nesimatė nors turbūt nebuvau atidi, kažkaip pirkdamas naują daiktą tokių blogybių ir nesitiki verysad.gif
Atsakyti
user posted image
man negrazu kai mezginys svieciasi,ypatingai vyrams. Bandau dabar dviguba siula det ir megzti dukrai megztinuka.
Surizikavau uzsisakiau nepal drops siulu,lauksiu siuntinuko ir vel i darba kibti

emigma3 as irgi su ploniausiais virbalais mezgiau,bet va koks vaizdelis isskalbus.I jusu suknele paziurejus net nepagalvociau kad cia tie patys siulas. Gal kokybe ju keitesi g.gif nes pvz pirkausi midaros mohiera su silu ir pritrukau vieno,nulekiau nusipirkti,etikete kita,pardaveja uzgarantavo kad niekas nesikeite tik etikete,ir sudetis ta pati parasyta kad 30proc silko, bet grizus namo labai jautesi skirtumas,nebebuvo to svelnumo,siulas plonesnis.
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 06 21, 23:18)
mezgiau ŠIĄ suknutę. nebepamenu, kokio storio virbalais mezgiau, bet tikrai plonesniais nei buvo nurodyta ant siūlų etiketės. tysti tikrai netyso, bet manau bumbuluotis tai jie tikrai linkę.

dar tuo pačiu- labai nusivyliau Maxi siūliukais verysad.gif .Nėriau iš jų pirmąkart, ir net nežinau ar daugiau besiryšiu jų pirkt. nusipirkau 4 kamuoliukus ir 3 iš jų buvo su gelsvom dėmėm,vietom net gan tamsios ir tai vienur tai kitur buvo visam kamuoliuke ir grynai pats siūlas. gaila, kad ne parduotuvėj buvau pirkus  doh.gif .
vargau kol išskalbiau, bet vistiek vienoj vietoj gavau ardyt, nes dėmė niekaip nepasidavė. tad pirkdamos būkit atidžios, gerai apžiūrėkit, man iš viršaus lyg nieko nesimatė nors turbūt nebuvau atidi, kažkaip pirkdamas naują daiktą tokių blogybių ir nesitiki verysad.gif

kiek esu pirkus maxiuku tai tokiu dalyku nera buve schmoll.gif bet tikrai zinau kad reikia ne tik partijos nr ar siulu ziuret bet ir gamintoja, ir pan nes siulu atspalviai gali ryskiai skirtis, mano laimei kai pritrukau gavau dar viena paskutini kamuoliuka is vitrinos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 06 21, 19:36)
user posted image
Gal kuri su sitais siulais susidurusios. Nuemzgiau is viengubo vyrui megztini su pynem, sonai gerosiosm akim. Isplovus vaizdelis nikoks doh.gif  Nu negraziai man ziurisi kazko is situ siulu g.gif



Žiemą numezgiau savo mergytei megztinuką. Feee... Daugiau jų nebenoriu. Po kelių apsirengimų pradėjo burbuliuotis. O pavasarį tai išvis atrodė baisiai, jau net darželin nesinorėdavo rengti.... Kol buvo numegztas ir nedėvėtas, gražiai atrodė, bet sezono neatlaikė.
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2012 06 22, 00:43)
user posted image
man negrazu kai mezginys svieciasi,ypatingai vyrams. Bandau dabar dviguba siula det ir megzti dukrai megztinuka.
Surizikavau uzsisakiau nepal drops siulu,lauksiu siuntinuko ir vel i darba kibti



Kristina A-A, tokiai liemenei puikiausiai tiktu tu paciu Drops'u Alpaca, silta, netysta, nesiburbuliuoja, nekanda (bent jau man ir mano vaikams smile.gif ) mano mergytes apmegztos butent is sio siulo- ir kelnytem ir megztukais, kurie tikrai daznai plaunami, nes ir smelio dezej issitepa ir ar i kokia bala ilipa. Vienas megztukas 4 sezona nesiojamas- 2 metus viena atnesiojo, dabar kita antrus metus nesioja. Tikrai rekomenduoju sita siula thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakas @ 2012 06 22, 12:53)
Kristina A-A, tokiai liemenei puikiausiai tiktu tu paciu Drops'u Alpaca, silta, netysta, nesiburbuliuoja, nekanda (bent jau man ir mano vaikams smile.gif ) mano mergytes apmegztos butent is sio siulo- ir kelnytem ir megztukais, kurie tikrai daznai plaunami, nes ir smelio dezej issitepa ir ar i kokia bala ilipa. Vienas megztukas 4 sezona nesiojamas- 2 metus viena atnesiojo, dabar kita antrus metus nesioja. Tikrai rekomenduoju sita siula  thumbup.gif



Aciukas reiks sekanti karta ju uzsisakyt. Cia man turejo but megztinis,bet pamacius viena dali kaip isplovus patyso ir visa forma prarado,kazkaip nebekilo ranka pabaigti visa ir ziuret kas bus. Jau geriau daugiau uz siulus sumokesiu bet kokybiska ruba turesiu smile.gif
Atsakyti
Mielosios, kurios neriat iš FILETTOS siūliukų ( http://www.mezginiup...1126/filetta_2), gal patarsit kiek jų reiktų šiam nėrinukui http://imgbox.com/aazD1ZRw S-M dydžio 4u.gif
Atsakyti