Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai


okur Vilniuj tokiu nusipirkti? Lanoso cotonax.


QUOTE(rasa32 @ 2012 04 29, 00:39)
Kepurytems nesirinkciau schmoll.gif juk tiek daug sintetikos,nerkit is 100%medvilnes.Pats siulas nerimaui tinkamas,bet toks labai gleznas nerinys gaunasi,man nelabai ax.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal kuri žinote kas tai per siūlai, kaip vadinasi ir kur yra tokių pirkti ? būtent domina tokie margučiai

user posted image
Atsakyti
Mergaitės, reikalinga pagalba.
Gal žinot kas Kaune prekiauja DMC nėrimo siūlais. ax.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos

Kur merginos galima gauti pajūrį Filetta siūliukų ..internetinius žinau bet norėtūsį gyvai papirkt turguose neradau g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutės darbštuolytės 4u.gif
kaip jums sekasi draugaut su" Alize bambo fine " siūliukas tikrai labai minkštas smagiai neriasi ir mezgasi , bet .... blush2.gif nusinėriau palaidinukę , buvau perspėta , kad šiek tiek tysta , išskalbiau išlyginau labai atsargiai , patįso labai nedaug , džiaugiausi be galo , bet užsidėjau ir išėjau į miestą ir ... grįžau vilkėdama beformį maišą , taip mano palaidinukė išaugo per tą pusdienį g.gif
taip , kad labai atsargiai tysta ir gana smarkiai .
Atsakyti
QUOTE(Šaja @ 2012 06 15, 17:34)
Sveikutės darbštuolytės  4u.gif
kaip jums sekasi draugaut su" Alize bambo fine "

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif nepyk, bet atsiminiau savo situaciją, kai nusimezgusi Naujametinę suknelę ji atrodė ideali, o paryčiais tapo maišu blink.gif visi juokėsi, kad per naktį iš manęs liko tik kaulai, nes suknelė KABOJO lotuliukas.gif ir ilgis gavosi vos ne su žeme nuo mini lotuliukas.gif
Mezgiau su Alize, bet berods ne bamboo g.gif
Atsakyti
Man iš bambuko siūlų virbalais megztas megztukas išsitampė nerealiai schmoll.gif , nieko nepadariau: nei gumutės veriamos į stulpelius nepadėjo, nei permezgimas stulpelių, vaizdas buvo klaikus verysad.gif , nešiojau tik po namus, nes nepaprastai meilūs siūlai...

Nors pasimokiau, bet vėl patraukė bambukas: dabar taikausi nerti...Ar nėrėt iš bambukinių siūlų vąšeliu ir kaip nešiojasi ? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Auksas+ @ 2012 06 15, 19:59)
Man iš bambuko siūlų virbalais megztas megztukas išsitampė nerealiai  schmoll.gif , nieko nepadariau: nei gumutės veriamos į stulpelius nepadėjo, nei permezgimas stulpelių, vaizdas buvo klaikus verysad.gif , nešiojau tik po namus, nes nepaprastai meilūs siūlai...

Nors pasimokiau, bet vėl patraukė bambukas: dabar taikausi nerti...Ar nėrėt iš bambukinių siūlų vąšeliu ir kaip nešiojasi ?  g.gif

aš nėriau ir bambukinių siūlų ir nėriau iš vadinamų "malūnėlių " tai gi atskiros detalės , o rezultatą berods jau aprašiau ....
dabar sėdžiu ir bandau mažinti savo palaidinukę , bet vis kankina mintis , gal ji tąsysis pastoviai g.gif ? Nes sumažinau" dviem gabaliukais " tiek per pusdienį "sulieknėjau " lotuliukas.gif
Atsakyti
na net nezinau, as is bamboo fine mezgiau suknele, tai slapia ji labai istyso, bet isdziuvusi atgavo savo formas.
Atsakyti
merginos, gal kam liko 2 matkeliai siulu ALIZE CASHMIRE 152? Visur jau ieskau!

Ir gal galite ka nors parekomenduoti: noriu nerti maudymosi kostiumeli, kad neissitampytu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile0409: 18 birželio 2012 - 13:02
QUOTE(meile0409 @ 2012 06 18, 14:02)

Ir gal galite ka nors parekomenduoti: noriu nerti maudymosi kostiumeli, kad neissitampytu?



kai neriau maudymosi kostiumeli , labai daug laiko praleidau osinka.ru . tai geriausiai tinka pagal rusaites DIVA stretch
user posted image
arba gazal
user posted image

jie su elastanu, neissitampo ir nesitraukia, ka kartais gryna medvilne panirusi i vandeni padaro. Dziusta gana greitai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 18 birželio 2012 - 15:11
QUOTE(meile0409 @ 2012 06 18, 14:02)
merginos, gal kam liko 2 matkeliai siulu ALIZE CASHMIRE 152? Visur jau ieskau!

o kokia čia spalva, nes neturiu prie šono likučių ax.gif
Atsakyti