Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Palme22 @ 2012 05 02, 14:31)
o jie tinka vasarinem kepurytem nert?



QUOTE(Palme22 @ 2012 05 02, 15:04)
http://www.e-midara....4481-1-422.html

sitie gal labiau tinka vasarinem kepurytem?

Bambuko savybė- vėsinti. Tuo savotiškai jie ir žavi, tik nereikia laisvai megsti. Linas- nuo senų laikų tnkamas ir pritinkamas. 4u.gif
Atsakyti
astaxa, ar pas jus būna nuolaidos? Pvz., ar galima tikėtis, kad vasarą vilnoniai siūlai būtų parduodami pigiau?
Atsakyti
QUOTE(bananžuvė @ 2012 05 02, 16:21)
astaxa, ar pas jus būna nuolaidos? Pvz., ar galima tikėtis, kad vasarą vilnoniai siūlai būtų parduodami pigiau?

tikėtis- gal ir galima, bet ar taip bus- rinka parodys. Prognozės pasaulinėje rinkoje vilnos pigimo nežada, atpiginama-išparduodama tai kas neturi paklausos. Nuolaidos pas mus būna lojaliems klijentams- kaupiami procentiniai taškai e-midara.lt, arba perkamas didelis kiekis tų pačių siūlų-tada tariamasi asmeniškai ir ieškomas kompromisas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaxa: 02 gegužės 2012 - 15:37
Gal kas bandėt siūliukus SMC "Cotton Linen"? Labai norėčiau vasarai megztinuką mergytei dovanų numegzti, tai vat įdomu kaip mezgasi, skalbiasi, nešiojasi...
Atsakyti
user posted image

Moterys, gal žinot kur Vilniuje yra Alize Bahar Batik šitos spalvos pirkti?
Atsakyti
Sveikos, norėjau paklausti,man siūlo iš fabriko vilnelės 80 proc. babina 1.5 kg siūliukas plonas vienos gijos Gal žinot kiek maždaug gali kainuoti blush2.gif nesinori būt apsipirkus ir apgautai blush2.gif o esu tik pradedanti mezgėja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PIŽAMA: 16 gegužės 2012 - 23:15
QUOTE(Zosse @ 2012 05 16, 09:02)


Moterys, gal žinot kur Vilniuje yra Alize Bahar Batik šitos spalvos pirkti?

gal numerį spalvos žinote?
Atsakyti

Moterys, gal žinot kur Vilniuje yra Alize Bahar Batik šitos spalvos pirkti?
[/quote]

Man atrodo, kad Savanoriu pr. ,,Midaroj''maciau.
Atsakyti
Astaxa, 1767.
Lorax, buvau ten, jie turi kitų atspalvių.
smile.gif
Atsakyti
mergaites, gal ka nors zinot apie Prismos siulus, sake sesuo 40 % nuolaida, kainuoja iki 5 lt, tik nezino metrazo g.gif sakau gal man reiktu, kadangi pas mane tokios pardes nera, o jai salia darbo tai mazu man paimtu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri uzmatet kur dar prekiaujama peterle natur print baumwolle siulais? as pirkau ermitaze ir pritrukau baltu.. ermitaze pirkt nebera sad.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal žinote kur dar Vilniuje prekiauja OnLine Hakegarn 20 siūlais (be el.parduotuvės ir Casa Lanos)?
user posted image

Iš el.parduotuvės ilgai laukti, o Casa Lanoj nebuvo baltos spalvos blink.gif o man reikia skubiai suknutę baigti doh.gif
Atsakyti