Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Gal kas bandė šiuos siūlus:

http://www.e-midara....4479-1-357.html

Ar jie panašaus šiurkštumo kaip "Terksenos":
user posted image

Atsakyti
kurie siulai geresni ar teksrenos ar vernito? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2012 04 26, 17:04)
Sveiki,

gal kas mezgėte iš tokių siūlų? LANOSO COTONAX.
50% medvilnė, 50% akrilas.
100g - 850m

ką galėtumėt pasakyt apie šiuos siūlus, ar jie geri? žadu nerti kepurytes vaikui,

user posted image

Kepurytems nesirinkciau schmoll.gif juk tiek daug sintetikos,nerkit is 100%medvilnes.Pats siulas nerimaui tinkamas,bet toks labai gleznas nerinys gaunasi,man nelabai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agneciuke @ 2012 04 26, 17:04)
Sveiki,

gal kas mezgėte iš tokių siūlų? LANOSO COTONAX.
50% medvilnė, 50% akrilas.
100g - 850m

ką galėtumėt pasakyt apie šiuos siūlus, ar jie geri? žadu nerti kepurytes vaikui,

user posted image


dabar neriu, super, man jie visai nieko, neriu skunelę
Atsakyti
[quote=agneciuke,2012 04 26, 18:04]
Sveiki,

gal kas mezgėte iš tokių siūlų? LANOSO COTONAX.
50% medvilnė, 50% akrilas.
100g - 850m

ką galėtumėt pasakyt apie šiuos siūlus, ar jie geri? žadu nerti kepurytes vaikui,

O man jie patiko, dabar mezgu iš jų tuniką virbalais- mezginys minkštas, o ir išplovus pavyzdėlį jis nei susitraukė, nei ištyso. Pirksiu jų dar....... blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus smile.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Patys siulai man visai patiko, smagiai neriasi, bet spalvoms "truksta spalvos"-visos spalvos kazkokios kaip nuskalbtos. Pirkau tamsiai melyna, tai man ji kaip tarybiniu laiku vyrisku "triusiku" spalva doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As taip pat siuos naudoju, spalvos pastelines, man grazu. smile.gif
Atsakyti
gal kokioj internetinėj parduotuvėj užmatėt siūliukus "Сосо" 50g-240m (100%medvilnė)? arba galit pasiūlyt panašaus metražo medvilnę?
ŠITIE turbut nelabai tiktų ilgai suknelei, dauguma sako, jog mezginukai ištįsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2012 05 02, 11:54)
gal kokioj internetinėj parduotuvėj užmatėt siūliukus "Сосо" 50g-240m (100%medvilnė)? arba galit pasiūlyt panašaus metražo medvilnę?
ŠITIE turbut nelabai tiktų ilgai suknelei, dauguma sako, jog mezginukai ištįsta  g.gif


Mezgant gal ir tysta, taciau as neriau pleduka ir man visiskai nepatyso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 05 02, 14:21)
Mezgant gal ir tysta, taciau as neriau pleduka ir man visiskai nepatyso  mirksiukas.gif

o jie tinka vasarinem kepurytem nert?
Atsakyti
http://www.e-midara....4481-1-422.html

sitie gal labiau tinka vasarinem kepurytem?
Atsakyti