Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

neriau is lino kepurytes tai gal sakyciau siek tiek bet labai nezymiai pasitrauke tik bet tikrai netyso schmoll.gif
Atsakyti
sveikos mielosios noriu krikšto rubui prabangiai atrodančio balto siūlo nėrimui, parekomenduokit. iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas žinot, kur internetu arba Kaune galima rasti siūlų Narciz ? Pirkau kažkada IKI, tai patiko siūlas, o daugiau neteko jų niekur aptikti..
Ir apskritai, kur Kaune rusiškų siūlų galima rasti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 22 balandžio 2012 - 17:37
QUOTE(Alexandra83 @ 2012 04 22, 18:37)

Ir apskritai, kur Kaune rusiškų siūlų galima rasti?



Kaune yra kasiulai.lt - uzeikit i ju saita, tai yra ju adresas ir tt, turi rusisku maciau, ziurint kokiu jums reik...
Atsakyti
QUOTE(*Black kitty* @ 2012 04 22, 18:29)
Kaune yra kasiulai.lt - uzeikit i ju saita, tai yra ju adresas ir tt, turi rusisku maciau, ziurint kokiu jums reik...

Ačiū, šitą variantą žinau wink.gif o dar, ar tai vienintelė vieta? Labiausiai domina Kirovo fabriko Narciz, Iris, Žasmin (medvilnė).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 22 balandžio 2012 - 22:02
My Webpage

Gal kas žino kokie tai siūlai? Kažkada močiutė iš jų audė lovatieses, salė kad tai šilkas. Ritė labai didelė, su viskuo sveria 2,300 kg. Tai ar tikrai gali būti šilkas ir kiek ta ritė gali kainuoti? Gal yra žinančių? blush2.gif

Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Greičiausiai tai sintetinio šilko siūlas, jie buvo naudojami tautinėm juostom, lovatiesėm, staltiesėm
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2012 04 22, 22:02)
Ačiū, šitą variantą žinau wink.gif o dar, ar tai vienintelė vieta? Labiausiai domina Kirovo fabriko Narciz, Iris, Žasmin (medvilnė).

Dar yra IKI-Girstupyje (Kovo 11-osios g. 22) atskiras siūlų skyrelis, ten yra rusiškų siūlų.
Atsakyti
Jau suknelėse truputį diskutavom, kokį siūla su viskoze patartumėt nėrimui? Summer esu naudojusi megztai suknelei, o nėrimui turbūt jis per storas.
Atsakyti
QUOTE(daisy5693 @ 2012 04 24, 15:33)
Jau suknelėse truputį diskutavom, kokį siūla su viskoze patartumėt nėrimui? Summer esu naudojusi megztai suknelei, o nėrimui turbūt jis per storas.

nėriau suknelę ŠIĄ, nemanau, kad siūliukas perstoras, tačiau man nepatiko, nes viskozinis siūliukas neriant išsipešdavo, po nešiojimo suknelė pasitampė, o ir spalva nusiplovė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy5693 @ 2012 04 24, 15:33)
Jau suknelėse truputį diskutavom, kokį siūla su viskoze patartumėt nėrimui? Summer esu naudojusi megztai suknelei, o nėrimui turbūt jis per storas.

man patiko Lanoso papillon-medvilne su viskoze
Atsakyti
Merginos kas mesge is midaros Italy filatti ? is nuotraukos susidaro vaizdas jog nera svelnus? ir is sudieties neatrodo jog saliui tiktu.. ar laiko tampyma?
Atsakyti