Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Karakum @ 2012 04 15, 00:11)
Jei medvilne domina, tai ne kazin koks pasirinkimas.
Alvita (Taikos g. ir Akropoly) - Maxi ir Doppio Ritorto (gal 5-6 spalvos)
Turgus (siulai.eu taskiukas) - Lilly ir keli kitokie
Turgus (kur Vytury parduotuve dar yra) - pora Filetta spalvu
Dar Debreceno g. prie Vaiku pasaulio buvo (tikriausiai dar ir yra) tokia parduotuvyte, bet ten labai jau kainos nenormaliai kilo... Seniai ten bebuvau jau. Budavo ten Maxi, Sniegurka, Julia...
Vejo Verpste (prie Senojo turgaus G.Pylimo g.) Irisas ir kazkoks be pavadinimo.
Auksaranke.net irgi Klaipedoje, siuti nereiketu.

Jei linas nerimui, tai Lino namai senamiestyje ir Lino parduotuve prie Lornos.

Gal dar kas zino kokiu nauju geru tasku:)

Dekavoju, bandysiu aplankyt smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2012 04 17, 08:58)
Kaip nešiojasi nerti rūbeliai iš lino? Ir kuris linas geresnis? - mačiau yra jau motkeliais, ir yra sveriamo - vyniojamo lino  g.gif



Man lininiai rubai patinka. Ir nerti, ir megzti, ir siuti. O ar siulas kamuoliukais, ar ar vyniojamas nelabai yra skirtumas. Tik vyniojamas didesniais kiekiais dazniausiai parduodamas. Ir kamuoliukais lyg ir brangiau kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2012 04 17, 15:47)
Man lininiai rubai patinka. Ir nerti, ir megzti, ir siuti. O ar siulas kamuoliukais, ar ar vyniojamas nelabai yra skirtumas. Tik vyniojamas didesniais kiekiais dazniausiai parduodamas. Ir kamuoliukais lyg ir brangiau kainuoja.

Ačiū 4u.gif o nesitampo rūbai? nenutysta?
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2012 04 17, 16:21)
Ačiū  4u.gif  o nesitampo rūbai? nenutysta?

Man linas net siek tiek pasitraukia lyg.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lijalik @ 2012 04 16, 15:20)
Sveikos darbštuolės, gal kartais perkat siūlus Gariūnuos, nežinau kurioj eilėj ieškot.


Eiles numerio nezinau, bandysiu papasakot,kur esu pirkusi: iejus per centrini iejima pirma eile po stogu eiti iki vidurio, ten yra toks tarpas tar po stikliniu stogu prekyvieciu ir eiti i desine iki galo. po kaire bus WC, kabokas ar uzkandine kazkokia, o po desine bus siulu prekyviete (salia prekes gyvunams) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda
@ 2012 04 17, 16:21)
Ačiū  4u.gif  o nesitampo rūbai? nenutysta?


Linas truputi linkes pasitraukti. Siaip jei fabrike gerai isdirbtas, apdirbtas, garintas ir t.t., tai nei tista, nei traukiasi. Jei laisviau neriate/mezgate, tai siek tiek patis ir del to. Jei siulo nezinote, pirmiau geriau pasidaryti nedideli pavyzdeli, ji isplauti ir matysite, kas gaunasi....
Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2012 04 17, 19:24)
Eiles numerio nezinau, bandysiu papasakot,kur esu pirkusi: iejus per centrini iejima pirma eile po stogu eiti  iki vidurio, ten yra toks tarpas tar po stikliniu stogu prekyvieciu ir eiti i desine iki galo. po kaire bus WC, kabokas ar uzkandine kazkokia, o po desine bus siulu prekyviete (salia prekes gyvunams) 4u.gif


Ar tikrai dar yra ta prekyviete? Kazkaip praejusia savaite toj vietoj maciau jau kitas prekes doh.gif Arba kazkur ne ten nubludijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2012 04 18, 08:04)
Ar tikrai dar yra ta prekyviete? Kazkaip praejusia savaite toj vietoj maciau jau kitas prekes  doh.gif Arba kazkur ne ten nubludijau  doh.gif


Na,paskutini karta buvau pries gera menesi ax.gif siaip sostines turguje dar yra prekiautoju,ten tikrai nesunku rasti smile.gif
Atsakyti
Sveiki, dar karta noriu pakart savo prasyma, jau keleta menesiu praejo, gal pasirode mano siuliukai

QUOTE(Ti_Na @ 2012 01 27, 23:20)
Mergaitės padėkite
help.gif  help.gif  help.gif
reikialingi siuliukai SUPER WOOL 100proc vilna kremines spalvos (midaros firmos(atrodo) ten skambinau i savanoriu pr. pasake kad visi ispirkti).

SUPER WOOL


Atsakyti
Kažkuri klausėte apie lininius siūlus ar nesitampo-nusinėriau tokį nertinuką vasarai bet kai išskalbiau tai patįso,rankovės tai gal kokiais 5m pailgėjo,na žinoma ir visas taip patįso.
Atsakyti
keista, man linas visai nekeicia dydzio, nei tysta nei traukiasi, tik paminksteja nuo skalbimo ir nesiojimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(barboryte1971 @ 2012 04 20, 18:01)
Kažkuri klausėte apie lininius siūlus ar nesitampo-nusinėriau tokį nertinuką vasarai bet kai išskalbiau tai patįso,rankovės tai gal kokiais 5m pailgėjo,na žinoma ir visas taip patįso.

Man irgi iš lino nerta palaidinė ištįso, nusprendžiau, kad daugiau nerizikuosiu ir iš jo nenersiu, nes jau ne pirmas kartas. doh.gif Prieš kelis metus draugės mergytei iš lino sarafaniuką mezgiau- po plovimo teko metams į spintą padėt. biggrin.gif Tai gerai, kad vaikai auga.
Atsakyti