Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(jurakkk @ 2012 04 12, 08:19)
aš prisijungiu  smile.gif pirkčiau 1kg Kaauni siūlų



aš taip pat jungiuosi, bet pirkčiau Лимбажу Тине (Латвия) vieną margumyną, apie 300-400 gr. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 04 12, 15:26)
aš taip pat jungiuosi, bet pirkčiau Лимбажу Тине (Латвия) vieną margumyną, apie 300-400 gr.  smile.gif

situacija tokia : gyvenu Siauliuose, kartais tenka siekti Panevezio apskritį, ten galeciau pristatyti siuliukus, nebereiktu persiuntineti Lietuvoje ..Jei kam tinka, rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 12 balandžio 2012 - 14:40
Gal kartais kas nors tiksliai žino, kiek Kauni kainuoja Estijoje, Raasiku fabrike, kur juos gamina? Kiek beskaitau forumų, rašo, kad pigu, bet nerandu konkrečios kainos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2012 04 11, 22:39)
merginos, o Marijampoleje gal Vernito parduotuve yra? Gal paciam fabrike galima pirkti? ax.gif
4u.gif
dar, kazkas norejo Kaauni siūlų..Balandžio men jiems akcija- nuolaida 23 proc. kilogramas-23.10 eur.
http://club.osinka.r...6077?start=1515

(jei kas siųstusi, prisijunciau, man reikia tik kokio 0,5 kg, -pasto islaidos iseitų tiek pat, kiek siūlai... doh.gif  susikooperavus, siuntimas būtų pigiau.. )



Yra Marijampoleje viena, prie pat fabriko..
Atsakyti
Jei kam aktualu pigiai nusipirkti kojininių (bet tinka ne tik kojinėms smile.gif) siūlų „Regia Firn color“ tai jų dabar yra Vilniuje. Labai džiaugiuosi, jog užmačiau, nes sakė nuolaidos kitą savaitę nebebus, tai galvoju gal dar kam bus aktualu, tai nepykit, jei ne į temą aš čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(super voverė @ 2012 04 13, 18:42)
Jei kam aktualu pigiai nusipirkti kojininių (bet tinka ne tik kojinėms smile.gif) siūlų „Regia Firn color“ tai jų dabar yra Vilniuje. Labai džiaugiuosi, jog užmačiau, nes sakė nuolaidos kitą savaitę nebebus, tai galvoju gal dar kam bus aktualu, tai nepykit, jei ne į temą aš čia  ax.gif

"Mezgimo zonoj", ane? O kokia dabar kaina?
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2012 04 13, 19:25)
"Mezgimo zonoj", ane? O kokia dabar kaina?


Aha, ten pat. Kaina 7,50 Lt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Klausimelis: gal kuri zino kur Klaipedoj didesnis nerimo siulu pasirinkimas, ne tik maxi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgisius @ 2012 04 14, 14:16)
Sveikos,
Klausimelis: gal kuri zino kur Klaipedoj didesnis nerimo siulu pasirinkimas, ne tik maxi  4u.gif


Jei medvilne domina, tai ne kazin koks pasirinkimas.
Alvita (Taikos g. ir Akropoly) - Maxi ir Doppio Ritorto (gal 5-6 spalvos)
Turgus (siulai.eu taskiukas) - Lilly ir keli kitokie
Turgus (kur Vytury parduotuve dar yra) - pora Filetta spalvu
Dar Debreceno g. prie Vaiku pasaulio buvo (tikriausiai dar ir yra) tokia parduotuvyte, bet ten labai jau kainos nenormaliai kilo... Seniai ten bebuvau jau. Budavo ten Maxi, Sniegurka, Julia...
Vejo Verpste (prie Senojo turgaus G.Pylimo g.) Irisas ir kazkoks be pavadinimo.
Auksaranke.net irgi Klaipedoje, siuti nereiketu.

Jei linas nerimui, tai Lino namai senamiestyje ir Lino parduotuve prie Lornos.

Gal dar kas zino kokiu nauju geru tasku:)
Atsakyti
Sveikos darbštuolės, gal kartais perkat siūlus Gariūnuos, nežinau kurioj eilėj ieškot.
Atsakyti
Kaip nešiojasi nerti rūbeliai iš lino? Ir kuris linas geresnis? - mačiau yra jau motkeliais, ir yra sveriamo - vyniojamo lino g.gif
Atsakyti
Merginos, parekomenduokit kokiu siulu vasarinei megztai suknelei- norisi medvilnes, ar medvilnes su viskoze..
4u.gif
Atsakyti