Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(uudraa @ 2012 04 10, 07:50)
sveikos merginos...sumaniau vasarai kažką sukurpt iš lino
gal kas galėtumėt patart koks geresnis nėrimui ir kur galima įsigyt  unsure.gif
norėčiau spalvoto....gal kokią internetinę parduotuvę žinot  g.gif


Tikrai labai daug spalvų yra Vilniuje, Mezgimo zonoje (tik kiek žinau internetinės parduotuvės neturi dar), ten 4 gijų (kiek teko girdėti iš mezgančių / neriančių sukneles - visos patenkintos buvo, aš kol kas tokiam dideliam projektui nesiryžtu blush2.gif , tik papuošaliukus darausi, tai gražiai atrodo) ir faina, kad nereikia pirkti visos babinos, o atvynioja tiek, kiek reikia thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(močiuttė @ 2012 04 09, 23:17)
Mezgėjėlės, gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi.
Noriu megzti šiltesniam orui megztukėlį  nestuke.gif dukrytei, visą vakarą prasėdėjau besirinkdama siūlus  g.gif
Kokios nuomonės esat  apie
Alize diva - mikrofibra.
Alize Bamboo fine - bambukas ir
Alize sunny - medvilnė.
Kiek skaičiau bambuką skalbiant sukietėja (megztukas bus baltas ir dažnai skalbiamas), o apie mikrofibrą išviso supratimo neturiu.
Labai labai laukiu jūsų nuomonių .  4u.gif
O gal ką mano nepaminėto pasiūlysit.


Aš draugei dovanų mezgiau iš egiptietiškos medvilnės - labai gerai nešiojosi. Bet kuriuo atveju aš asmeniškai už natūralų pluoštą, ypač vaikams smile.gif dar žinoma gali būti linas, jis kietokas, bet ant nuogo kūno nevillksit, o su kiekvienu skalbimu jis minkštėja...
Atsakyti
Man tinkamiausi rodo Alize medvilne.Bambukas labai svelnu ir malonu,bet....baisu,kad nuolat skalbiant ir nesiojant nusitasys rolleyes.gif Sukieteja tik slapias,isdziuves vel labai svelnus.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 04 10, 17:41)
Man tinkamiausi rodo Alize medvilne.Bambukas labai svelnu ir malonu,bet....baisu,kad nuolat skalbiant ir nesiojant nusitasys rolleyes.gif Sukieteja tik slapias,isdziuves vel labai svelnus.



o kurie butent medvilne g.gif
Atsakyti
Gal kas neret? kaip sitie siuliukai lyginant su filetta, maxi, lily, puppets eldorado? g.gif
koks ju storis, svelnumas , minkstumas palyginus su kitais?

user posted image

Atsakyti
Ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif
Rezultate noriu pačiupinėt Alize diva smile.gif ir išbandyt šį siulą , jei ne šiam tai kitam mezginiui.
Atsakyti
QUOTE(MezguVisiems @ 2012 04 09, 13:47)
Vernito labai geri siūlai ir tinka sijonams  4u.gif

merginos, o Marijampoleje gal Vernito parduotuve yra? Gal paciam fabrike galima pirkti? ax.gif
4u.gif
dar, kazkas norejo Kaauni siūlų..Balandžio men jiems akcija- nuolaida 23 proc. kilogramas-23.10 eur.
http://club.osinka.r...6077?start=1515

(jei kas siųstusi, prisijunciau, man reikia tik kokio 0,5 kg, -pasto islaidos iseitų tiek pat, kiek siūlai... doh.gif susikooperavus, siuntimas būtų pigiau.. )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmak: 11 balandžio 2012 - 21:43
mezgejeles, patarkit kokius gerus siuliukus su mochera, kad nesiburbuluotu netystu nesusitrauktu po skalbimo bigsmile.gif bigsmile.gif

zinau kad silkmochera geri bet kaina irgi gera smile.gif. Patarkit kokius kokybiskus ir pigesnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2012 04 11, 21:39)
dar, kazkas norejo Kaauni siūlų..Balandžio men jiems akcija- nuolaida 23 proc. kilogramas-23.10 eur.
http://club.osinka.r...6077?start=1515

(jei kas siųstusi, prisijunciau, man reikia tik kokio 0,5 kg, -pasto islaidos iseitų tiek pat, kiek siūlai... doh.gif  susikooperavus, siuntimas būtų pigiau.. )


aš prisijungiu smile.gif pirkčiau 1kg Kaauni siūlų
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti nuomone apie Vernito pusmedvilnę? Ar netįsta, kaip dėvisi?
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 04 12, 10:16)
Gal kas galite pasidalinti nuomone apie Vernito pusmedvilnę? Ar netįsta, kaip dėvisi?

mai tai ji gera. thumbup.gif suneliui kepure nunerus, skalbiu skalbianke ir nieko dar nepasidare thumbup.gif dar mezguosi sau megztuka (tik nezinau kada galas bus jam) smagiai mezgasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2012 04 11, 23:30)
mezgejeles, patarkit kokius gerus siuliukus su mochera, kad nesiburbuluotu netystu nesusitrauktu po skalbimo  bigsmile.gif  bigsmile.gif

zinau kad silkmochera geri bet kaina irgi gera smile.gif. Patarkit kokius kokybiskus ir pigesnius  4u.gif


Man tai mochera su šilku - patys geriausi, nes su kitais tai nemalonios patirties esu turėjus ir jokių kitų nebeperku... Kaina nėra labai maža, bet šiaip gi jų gan ne daug reikia, tai kartais verta investuoti ax.gif O kai siūlas kokybiškas, tai tada jis ir nenusivels...
Priklausomai ką planuojat megzti, gal tiktų ir alpaka smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal atsirastu kas nores uzsakynet KAUNI is Klaipedos?
Primetem, kad reik geriau is vieno miesto but. As uzsakynesiu ir palauksiu pora dienu jei atsiras kas is pajurio:) 4u.gif
pridesiu dar pasta jei ka sissta@mail.ru
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sissta: 12 balandžio 2012 - 12:48