Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(son @ 2012 04 04, 14:14)
patarkit mezgejos, kokius medvilninius siulus pirkt sijonui, sako yra gryna medvilne, kuri netysta gal kas isbandet.

Vernito labai geri siūlai ir tinka sijonams 4u.gif
Atsakyti
Mezgėjėlės, gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi.
Noriu megzti šiltesniam orui megztukėlį nestuke.gif dukrytei, visą vakarą prasėdėjau besirinkdama siūlus g.gif
Kokios nuomonės esat apie
Alize diva - mikrofibra.
Alize Bamboo fine - bambukas ir
Alize sunny - medvilnė.
Kiek skaičiau bambuką skalbiant sukietėja (megztukas bus baltas ir dažnai skalbiamas), o apie mikrofibrą išviso supratimo neturiu.
Labai labai laukiu jūsų nuomonių . 4u.gif
O gal ką mano nepaminėto pasiūlysit.
Atsakyti
Turėjau megztuką iš bambuko siūlų, gaila etiketę pamečiau pavadinimo nepamenu, pasakiškas rūbas buvo thumbup.gif , meilus, švelnus, šiltas, nesukietėja po skalbimo, tik išskalbus visai formą praranda, dėl bjauraus sišsitampymo tiko daugiau kaip kazdieninis megztinis
Atsakyti
QUOTE(Anita25 @ 2012 04 10, 02:48)
Turėjau megztuką iš bambuko siūlų, gaila etiketę pamečiau pavadinimo nepamenu, pasakiškas rūbas buvo thumbup.gif , meilus, švelnus, šiltas, nesukietėja po skalbimo, tik išskalbus visai formą praranda, dėl bjauraus  sišsitampymo tiko daugiau kaip kazdieninis megztinis

beto esu skaicius kad bambuko siulas sunkiai mezgasi skiresi tas siuliukas doh.gif ir kad labai tamposi.
kazkas buvo gyres mikrofibra, kad labai blizga ir svelnus darbelis gaunasi. kad pavz kokiai sukneliai, sijonui, maudymukui liuks dalykas.
as rinkciausi medvilne, bet kas persiulai nezinau bet naturalesnis dalykas. arba tada mikrofibra.
Atsakyti
sveikos merginos...sumaniau vasarai kažką sukurpt iš lino
gal kas galėtumėt patart koks geresnis nėrimui ir kur galima įsigyt unsure.gif
norėčiau spalvoto....gal kokią internetinę parduotuvę žinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2012 04 10, 06:50)
sveikos merginos...sumaniau vasarai kažką sukurpt iš lino
gal kas galėtumėt patart koks geresnis nėrimui ir kur galima įsigyt  unsure.gif
norėčiau spalvoto....gal kokią internetinę parduotuvę žinot  g.gif

man šis linas patinka smile.gif http://www.auksaranke.net/155-linas
o vasarai linas yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2012 04 10, 09:10)
man šis linas patinka smile.gif  http://www.auksaranke.net/155-linas
o vasarai linas yra thumbup.gif


dar vienas "superinis" klausimas...kuris malonesnis nert 2 giju ar 3? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2012 04 10, 08:15)
dar vienas "superinis" klausimas...kuris malonesnis nert 2 giju ar 3?  blush2.gif

tarp jų skirtumas tik storio, 3gijų truputi storesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2012 04 10, 07:50)
sveikos merginos...sumaniau vasarai kažką sukurpt iš lino
gal kas galėtumėt patart koks geresnis nėrimui ir kur galima įsigyt  unsure.gif
norėčiau spalvoto....gal kokią internetinę parduotuvę žinot  g.gif

http://www.linonamai...-verpalai.html#
Atsakyti
QUOTE(močiuttė @ 2012 04 10, 00:17)
Mezgėjėlės, gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi.
Noriu megzti šiltesniam orui megztukėlį  nestuke.gif dukrytei, visą vakarą prasėdėjau besirinkdama siūlus  g.gif
Kokios nuomonės esat  apie
Alize diva - mikrofibra.
Alize Bamboo fine - bambukas ir
Alize sunny - medvilnė.
Kiek skaičiau bambuką skalbiant sukietėja (megztukas bus baltas ir dažnai skalbiamas), o apie mikrofibrą išviso supratimo neturiu.
Labai labai laukiu jūsų nuomonių .  4u.gif
O gal ką mano nepaminėto pasiūlysit.

Numezgiau dukrai suknelę iš Alize Diva- ten akrilanas kažkaip apdirbtas- švelnus, blizgus ir pakankamai sunkus siūlas, labai gražiai krenta. Tik nežinau kaip per vasaros karščius nešiosis, nes šiaip tai sintetika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivele69 @ 2012 04 10, 13:59)
Numezgiau dukrai suknelę iš Alize Diva- ten akrilanas kažkaip apdirbtas- švelnus, blizgus ir pakankamai sunkus siūlas, labai gražiai krenta. Tik nežinau kaip per vasaros karščius nešiosis, nes šiaip tai sintetika smile.gif

Aš iš Divos pernai numezgiau seseriai tuniką kiauraraščiu smile.gif Nešiojo ir paleist nenorėjo, jau rudenį pradėjo vasaros laukti, kad vėl ją nešioti galėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(močiuttė @ 2012 04 09, 23:17)
Mezgėjėlės, gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi.
Noriu megzti šiltesniam orui megztukėlį  nestuke.gif dukrytei, visą vakarą prasėdėjau besirinkdama siūlus  g.gif
Kokios nuomonės esat  apie
Alize diva - mikrofibra.
Alize Bamboo fine - bambukas ir
Alize sunny - medvilnė.
Kiek skaičiau bambuką skalbiant sukietėja (megztukas bus baltas ir dažnai skalbiamas), o apie mikrofibrą išviso supratimo neturiu.
Labai labai laukiu jūsų nuomonių .  4u.gif
O gal ką mano nepaminėto pasiūlysit.



Kiek supratau, tai rūbelis bus dėvimas neilgai. Nenorite pabandyti iš Vernito medvilnės? Ir kaina nebloga, ir pakankamai neblogai žiūrisi mezginukai....
Atsakyti