Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(vilmak @ 2012 03 25, 13:07)
jei kam reikes, del Kauni ( http://club.osinka.r...16077?start=975 ) siulu galima rasyti  ne tik  saite i az, bet ir  cia smipole@inbox.lv


O super,

o sakykit, kaip iš jų mezgasi? Nori pirštinių ir šaliko iš tų storesnių. MZ juos čiupinėjau, bet lyg šiurkštoki pasirodė. Ar išskalbus minkštesni pasidaro?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 04 01, 14:57)
O super,

o sakykit, kaip iš jų mezgasi? Nori pirštinių ir šaliko iš tų storesnių. MZ juos čiupinėjau, bet lyg šiurkštoki pasirodė. Ar išskalbus minkštesni pasidaro?

Jie ir yra šiurkštoki, matyt nečiupinėjot megzto daikto, jis pašvelnėja išskalbus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokema @ 2012 04 01, 08:44)
Noriu parašyti apie dropsų alpaką su šilku, jau viena minėjo, bet aš paantrinsiu, kokia man buvo naujiena, kad graužia jie baisiai, plonyčiai, švelnučiai, nusimezgiau bliuskytę ilgom rankovėm, galvoju, nešiosiu smagiai, bet ant nuogo kūno - kančia, visą graužia. Žiūrisi gražiai, malonu liesti, nežinau, kaip nešiosis, bet graužiantys tai tikrai.  unsure.gif


Alpaka šiaip yra gan besikandžiojanti vilna palyginus smile.gif Aišku kiekvienas skirtingai jautrus
Papildyta:
QUOTE(super voverė @ 2012 04 01, 13:59)
Jie ir yra šiurkštoki, matyt nečiupinėjot megzto daikto, jis pašvelnėja išskalbus smile.gif


Vat megsto pačiupinėt neteko, skalbto juo labiau...
gal reiks ant MB išandyt, labai gražu man tie perėjimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 04 01, 15:04)
Alpaka šiaip yra gan besikandžiojanti vilna palyginus smile.gif Aišku kiekvienas skirtingai jautrus
Papildyta:
Vat megsto pačiupinėt neteko, skalbto juo labiau...
gal reiks ant MB išandyt, labai gražu man tie perėjimai smile.gif


Man alpakos pirštinės kanda tik tada, kai labai labai šilta, bet tada jau kitas pirštines imu smile.gif šalikas alpakos su šilku kanda kai šilta, bet šiaip superinis, mielas, puikiai nešiojasi...

Mezgimo zonoj, kiek pamenu, yra kažkas megzta ir išskalbta, paprašykit, tikrai parodys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(super voverė @ 2012 04 01, 14:18)
Man alpakos pirštinės kanda tik tada, kai labai labai šilta, bet tada jau kitas pirštines imu  smile.gif šalikas alpakos su šilku kanda kai šilta, bet šiaip superinis, mielas, puikiai nešiojasi...

Mezgimo zonoj, kiek pamenu, yra kažkas megzta ir išskalbta, paprašykit, tikrai parodys  4u.gif


Taip ir padarysiu.

O dėl kandimo dabar pagalvojau, na vaikystėje parsinešdavo mama pynę siūlų, pati nudažydavo, ką su dažais, ką su margancofkom smile.gif numegsdavo, ir džiaugdavomės ką turim smile.gif Ir lyg niekas ten labai nekasdavo.

O dabar nuo tų mišinių su akrilanais sunku vėl į natūralius produktus persiorientuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2012 04 01, 09:52)
ar kam teko ką nors megzti iš Tiftiko? kaip nešiojasi, skalbiasi ir ar labai tįsta?


Turiu porą megztukų iš Tiftiko, tų plonesnių siūliukų, tikrai patenkinta, beje mezgiau dvigubu siūliuku, nešioju ne pirmi metai, nesivelia, nešiurkštūs, visai geri siūlai thumbup.gif
Nusipirkau Tiftik moheros labai pūkuota, bandysiu iš jos ką nors megzti
Atsakyti
Gal galit patarti ar tinktų vaikiškam pledukui Merino Exclusive siūliukai, ar kas gal bandėt nerti vąšeliu, ar nesiburbuliuoja. Šiuos siuliukus radau www.siulai.eu/lt
Laukiu patarimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(super voverė @ 2012 04 01, 14:18)
Man alpakos pirštinės kanda tik tada, kai labai labai šilta, bet tada jau kitas pirštines imu  smile.gif šalikas alpakos su šilku kanda kai šilta, bet šiaip superinis, mielas, puikiai nešiojasi...

Mezgimo zonoj, kiek pamenu, yra kažkas megzta ir išskalbta, paprašykit, tikrai parodys  4u.gif

Taip taip, dropsų alpakos su šilku siūlas liuks, rūbas labai gražiai atrodo, tik sakau kanda man, tad jei jautrumas vilnai padidintas reikėtų planuot viršutinius rūbus mirksiukas.gif O ir spalvyčių tokių gražių yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2012 04 01, 10:55)
Tysimas priklauso nuo mezgimo laisvumo,


Ačiū, mrzgu labai kietai, reiškia viskas bus ok smile.gif
QUOTE(Anita25 @ 2012 04 01, 16:00)
Turiu porą megztukų iš Tiftiko, tų plonesnių siūliukų, tikrai patenkinta,

Dėkui, nuraminot 4u.gif , nes noriu megzti suknelę, bet iš vieno siūlo, svarbiausiai kad nesipūkuos.
Atsakyti
Sveikos darbstuoles, nusprendziau savo mazosios krikstynoms vasarai numegzti linine suknute, o gal dar ir sau, jei spesiu... Bet pasimeciau siulu pasirinkime- gal kuri ismanot, ka rinktis- vienguba siula, dvieju giju, triju giju ar bukle? Kuris geriausiai tiktu vasarinei lengvutei suknutei? Patarkit, prasau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tecer: 03 balandžio 2012 - 23:59
Mąsčiau mąsčiau kelias dienas, kol sugalvojau paklausti jūsų.
Jau senokai nededu ant stalo nertų servetėlių po kavos puodeliais, nes jau ne vieną turiu, kuri nebeišsiskalbia. Man patinka tefloninės staltiesės, nes jose nelieka dėmių. O gal yra kokie siūlai, kurie išsaugotų servetėles? Arba kažkokia servetėlių apdirbimo technologija, kuri saugotų nuo dėmių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2012 04 04, 00:58)
Sveikos darbstuoles, nusprendziau savo mazosios krikstynoms vasarai numegzti linine suknute, o gal dar ir sau, jei spesiu... Bet pasimeciau siulu pasirinkime- gal kuri ismanot, ka rinktis- vienguba siula, dvieju giju, triju giju ar bukle? Kuris geriausiai tiktu vasarinei lengvutei suknutei? Patarkit, prasau.



Cia jau pati turite nuspresti. Ar paprastas siuliukas, ar bukle, priklausytu nuo pasirinkto rasto, modeliuko, Jusu pacios skonio. Virbalai ar vasiukas? Vienos gijos tikrai bus per plonas. As vaseliu imu dvi arba tris gijas. Nors storumas priklauso ir nuo fabriko sukamos gijos storio.
Siulo storio pasirinkimas irgi priklauso nuo rasto. Jei norite smulkesniu motyvu, geriau butu plonesnis siuliukas, bet ilgiau krapstysites. Manau atsirastu ir konkreciau patarianciu, jei parodytumet mazdaug, ka planuojate daryti...
Atsakyti