Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

Pasirodysiu ir aš.
"Purple velvet"
Sėjau šešias sėklas 02.12 Sudygo po +/- keturių dienų. Po to, vos sudygusias sūnus "suskaičiavo". Liko keturios, kurios vėl buvo dantų krapštuku sukištos į žemę, iš jų viena ("mažoji") liko tik su vienu ir tuo palaužtu skilčialapiu. Tokia vat trumpa, o jau gyvenimo istorija. lotuliukas.gif Šiandien (03.07) išpikavau. Rodausi. wub.gif

user posted image
Papildyta:
Tiesa, bepikuodama girdėjau, kad vieno daigelio šaknelė nutrūko. Kaži, kaip dabar bus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savvy: 07 kovo 2012 - 19:32
QUOTE(Ela... @ 2012 03 07, 19:01)
Keliu spalvu kazin jos bus? Ar cia tik siaip paveiksliukas toks ant pakelio, o bus kokios nors vienos spalvos  ax.gif

As nezinau tikrai ar gerai, ar blogai smile.gif. Tik zinau, kad prigijo. Buciau laukus tikru lapeliu, bet kad labai tankiai sudygo (pribarscius seklu taip is dusios buvau  doh.gif )

tai va va ir as pribarsciau negailedama seklyciu ir sudygo tankiai ir joms vietos kaip ir nera...tai vsio ryt manes laukia rimtas darbas doh.gif siuliukus tada pikiuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 07, 19:39)
sitas ketvertukas irgi vasario 1d setos,  kovo 7 ispikiuotos
user posted image


Grožis wub.gif
Vansi, tą pačią dieną pikavom. Esam pikavimosi draugės. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savvy: 07 kovo 2012 - 19:35
QUOTE(Ela... @ 2012 03 07, 19:24)
Pirma kart sejau siemet ir prisisejau devynias galybes dvieju rusiu  lotuliukas.gif user posted image
user posted image
Siandien taip atrodo (kaip rasiau 02.10 setos):
user posted image
Idomu kokios ten uzaugs tos "balkonines"  g.gif  Gal kas auginot anksciau?


Pernai tokias sėjau. Dygo labai gerai, augo irgi labai gerai, bet...nei vienos svyrančios nebuvo doh.gif

Šiemet sėjau tik tas kur ant pakelio būvo užrašyta, kad svyrančios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2012 03 07, 20:34)
Esam pikavimosi draugės.  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

ir šiaip kelinti metai aš čia bendrauju, bet žiūriu šiemet kaip niekad daug naujų mergaičių pačios auginasi, smagu thumbup.gif
Atsakyti
Savy, Vijoleta20 wub.gif šaunuolės,labai gražūs daigeliai ir labai gerai padarėte,kad tokias mazas išpikiavote, nes tikrai pradės daug greičiau augti,joms reikia daug vietos šaknims smile.gif
nepergyvenkit dėl tos šaknelės nutrūkusios,nes tikrai ataugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 03 07, 17:01)
o cia trys lapukai biggrin.gif
user posted image

mano tokie daigiukai vasario 14 seti.

del pikiavimo mano nuomone tokia kaip Neili, kuomazesnes tuo geriau, ypac jei seklytes tos kur daug ir smulkios ir sudygsta kaip miskas, nes augti joms sitaip negerai, vietos trukumas, beto daigeliai gali susirgti, o ir lengviau prigyja kai maziukai pikiuojami, nes tos saknytes nebuna issipletusios.as kadangi pabandziau jau siais pirmaisiais metai, matai, jog daigeliams zymai geriau, tad nebijau sito rekomenduoti nei kitiems ir kitais metais darysiu tik taip 4u.gif
Papildyta:
Beje, laaaaabai grazus visu daigeliai, nuostabus jausmaskai matai savo augintines sitaip nuostabiai augancias.As konkreciai esu augaliuku maniake, kalbu apie juos kaip apie gyvus padarelius, o ir isgyvenu jei kasnumirsta unsure.gif as jauprimetu kokiu nuostabiu nuotraukyciu mes cia visos pridesime vasara, seiles net dabar tysta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 03 05, 11:26)
as sito s... nebenaudosiu  doh.gif
user posted image

zoles tik dygsta visokios biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

aš pernai šitame sodinau viską ir sudygo viskas smile.gif
Atsakyti
nusivaliau langus. gal saules bus daugiau biggrin.gif biggrin.gif nes kambaryje tai zymiai sviesiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
niu ir as savas petunijas ispikiavau siandien, rytoj svyrancias ispikiuosiu,darbelio buvo nemenkai doh.gif bet tikiuosi jos prigis ir viskas bus gerai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 07, 20:01)
Keliu spalvu kazin jos bus? Ar cia tik siaip paveiksliukas toks ant pakelio, o bus kokios nors vienos spalvos  ax.gif

As nezinau tikrai ar gerai, ar blogai smile.gif. Tik zinau, kad prigijo. Buciau laukus tikru lapeliu, bet kad labai tankiai sudygo (pribarscius seklu taip is dusios buvau  doh.gif )

Man tai budavo visokiu spalvu, baltu, rausvu, visokiu atspalviu violetiniu, tokios visos pastelines, bet graziai atrodo, nebus ypatingai ryskiai raudonu ar geltonu, buna ir dvispalviu pasitaiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif As pas jus naujoke ir pirmi metai auginsiu sitas gelytes biggrin.gif
Pasigirsiu savo siandienos ziedukais bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti