Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

cit lotuliukas.gif man kaip kalakutei savi patys graziausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jos gi setos pries max dvi savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 03 07, 19:20)
cit lotuliukas.gif man kaip kalakutei savi patys graziausi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif jos gi setos pries max dvi savaites ax.gif


Pas mane tokio dyzdio, bet sejau vasario 7 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 03 07, 17:21)
Pas mane tokio dyzdio, bet sejau vasario 7  doh.gif

drinks_cheers.gif mano tokie pat vasario 10 sejimo smile.gif
Atsakyti
tai manau kad uzaugs ir musiskiai mazgiai, mirksiukas.gif juk saulyte dabar ne tik sviecia bet ir sildo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek įžiūriu, tai nelabai patinka substratas, puresnio ir smulkesnio reiktų 4u.gif
Atsakyti
mANO numyluotos, pirmi metai kaip savarankiskai nuo mamytes kazka darau, mokausi lotuliukas.gif
user posted image
sios krupikes Pearly Benary vasario 1d setos, kovo 7d ispikiuotos
user posted image
sitas ketvertukas irgi vasario 1d setos, kovo 7 ispikiuotos
user posted image
ir dichondra mixams biggrin.gif
user posted image

dalis cia mano, galiu jau sakyti, maza dalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 03 07, 17:38)
Kiek įžiūriu, tai nelabai patinka substratas, puresnio ir smulkesnio reiktų  4u.gif

universalus durpiu substratas durpetos gamybos g.gif spec gelems nebuvo geriau persodint? o sita siaip palikt pamaisymui su zemem?
Atsakyti
Pirma kart sejau siemet ir prisisejau devynias galybes dvieju rusiu lotuliukas.gif user posted image
user posted image
Siandien taip atrodo (kaip rasiau 02.10 setos):
user posted image
Idomu kokios ten uzaugs tos "balkonines" g.gif Gal kas auginot anksciau?
Atsakyti
QUOTE(Ela... @ 2012 03 07, 18:24)
Pirma kart sejau siemet ir prisisejau devynias galybes dvieju rusiu  lotuliukas.gif user posted image
user posted image
Siandien taip atrodo (kaip rasiau 02.10 setos):
user posted image
Idomu kokios ten uzaugs tos "balkonines"  g.gif  Gal kas auginot anksciau?

o jus ispikiavot kai jos dar buvo visiskai blusytes su dviem netikrais lapukais?as pasejau vasario 21 ir mano dabar isdygusiso bendroj dezutej ir visos yra su dviem lapukais ir vis visu klausiu ka dabar daryt ar galima jau pikiuot?
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 07, 18:33)
o jus ispikiavot kai jos dar buvo visiskai blusytes su dviem netikrais lapukais?as pasejau vasario 21 ir mano dabar isdygusiso bendroj dezutej ir visos yra su dviem lapukais ir vis visu klausiu ka dabar daryt ar galima jau pikiuot?

aha, ispikiavau praeita savaite dali siuliuku su 2 netikrais lapukais pabandymui (visos prigijo), likusias siandien ispikiavau.
Atsakyti
Siandien ir as tas Nojaus petunijas pasejau blush2.gif Ziuresiu kas bus, panasias sedavau Dalemos, tai jegu jega budavo thumbup.gif Svirdavo, sakodavosi, na, zinoma, ir trasas esdavo doh.gif O TAI AR GERAI TUOS SIULUS PIKUOTI????KAME ESME, KAM TOKIUS MAZUS KLIUDYTI, A????????Gal ir man tada pikuoti ?
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 07, 18:50)
Siandien ir as tas Nojaus petunijas pasejau blush2.gif Ziuresiu kas bus, panasias sedavau Dalemos, tai jegu jega budavo thumbup.gif Svirdavo, sakodavosi, na, zinoma, ir trasas esdavo doh.gif O TAI AR GERAI TUOS SIULUS PIKUOTI????KAME ESME, KAM TOKIUS MAZUS KLIUDYTI, A????????Gal ir man tada pikuoti ?

Keliu spalvu kazin jos bus? Ar cia tik siaip paveiksliukas toks ant pakelio, o bus kokios nors vienos spalvos ax.gif

As nezinau tikrai ar gerai, ar blogai smile.gif. Tik zinau, kad prigijo. Buciau laukus tikru lapeliu, bet kad labai tankiai sudygo (pribarscius seklu taip is dusios buvau doh.gif )
Atsakyti