Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- petunija

QUOTE(smileja @ 2012 03 06, 16:05)
na tu nepergyvenk, pradės sparčiau augti kai tik saulės bus daugiau smile.gif mano vieni irgi menkučiai, kiti geriau auga, bet aš nesuku galvos, žinau, kad gavę daugiau saulės spindulių ir šilumos, greičiau ims vešėti smile.gif

o jau persodinot atskirai visas?nes mane bendroj dezutej dar visos su dviem netikrais lapeliais ir nezinau ka daryt gal bandut jau persodsint visas atskirai?
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 07, 12:25)
o jau persodinot atskirai visas?nes mane bendroj dezutej dar visos su dviem netikrais lapeliais ir nezinau ka daryt gal bandut jau persodsint visas atskirai?

tik trys daigeliai jau perkelti į kitus indelius, o visi kiti auga dar dviejuose bendruose induose, bijau judinti, nes dar tokie gležni, kai kurie tik po vieną tikrą lapelį, kiti po du teturi, kiti iš vis rodos tik išlindę ir vietoj sustoję, neauga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 03 07, 11:40)
tik trys daigeliai jau perkelti į kitus indelius, o visi kiti auga dar dviejuose bendruose induose, bijau judinti, nes dar tokie gležni, kai kurie tik po vieną tikrą lapelį, kiti po du teturi, kiti iš vis rodos tik išlindę ir vietoj sustoję, neauga biggrin.gif

nu ir pas mane visi stukso su dviem netikrais lapukais ir daugiau nejuda is vietos.sakau jei persodinciau visus atskirai gal bus jiems geriau:)gal reiks bandyt nors kazkiek... g.gif
Atsakyti
pernesiau savas petunijas ant palanges kur saules daugiau kazkur nuo 11 valandos jei sviecia tai jau sviecia. tai vakar buvo du netikri lapukai siandien kai kur trecias matos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 03 07, 12:11)
pernesiau savas petunijas ant palanges kur saules daugiau kazkur nuo 11 valandos jei sviecia tai jau sviecia. tai vakar buvo du netikri lapukai siandien kai kur trecias matos bigsmile.gif

nu va o mano jau trecia savaite su dviem netikrais yra, kiti kazkodel dar nesirodo.
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 07, 11:25)
o jau persodinot atskirai visas?nes mane bendroj dezutej dar visos su dviem netikrais lapeliais ir nezinau ka daryt gal bandut jau persodsint visas atskirai?

as persodinau jau senokai, kai dar du netikri lapukaibuvo, bet tikrai daigeliams patiko, toke matos atsigave, jau ir kiti lapukai pradeda lysti.as tik uz tai, kad kuo mazesnius tuo geriau thumbup.gif

QUOTE(Freke @ 2012 03 07, 12:11)
pernesiau savas petunijas ant palanges kur saules daugiau kazkur nuo 11 valandos jei sviecia tai jau sviecia. tai vakar buvo du netikri lapukai siandien kai kur trecias matos bigsmile.gif

nu tai liuks.kaip butu faina, kad ir pas mus tas pavasarelis nebututoks velyvas, gelytes galetu anksciau nesti i lauka ir suvesetu greiciau ir ziedais dziugintu anksciau smile.gif
Atsakyti
Petunjios letapėdės,ner ko nervuotis mirksiukas.gif O persodint buvo patarta nebijoti,juo labiau,kad paskui bus blogesnė menulio padetis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 03 07, 14:51)
as persodinau jau senokai, kai dar du netikri lapukaibuvo, bet tikrai daigeliams patiko, toke matos atsigave, jau ir kiti lapukai pradeda lysti.as tik uz tai, kad kuo mazesnius tuo geriau thumbup.gif
nu tai liuks.kaip butu faina, kad ir pas mus tas pavasarelis nebututoks velyvas, gelytes galetu anksciau nesti i lauka ir suvesetu greiciau ir ziedais dziugintu anksciau smile.gif

po viena daigeli pasodinai i induka ar kaip?ar siais metais pirmakart seju uztat man cia neaisku viskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 07, 14:58)
po viena daigeli pasodinai i induka ar kaip?ar siais metais pirmakart seju uztat man cia neaisku viskas ax.gif

man taip pat pirmi tokie eksperimentiniai metai smile.gif as ispikiavau jau visus daigelius i atskirus indelius ir jie ma dabar laisvai augs iki tol kol bus palankus metas sodinti i lovelius ar vazonus vasarai.zodziu bandziau pradzioje viena daigiuka atskirai pasodinti, jam ziuriu labai patiko, prigijo tai po kokios savaites persodinau visus.ziuriu, kad jiem visiems kol kas viskas liuks smile.gif
Atsakyti
Mano 6 surfiniju daigeliai auga dezuteje nuo pyrago, jiems ten vietos sociai, tai as dar ilgai neketinu ju persodinti 4u.gif
Atsakyti
mano aplankstyta biski buvo bet ziu naujus lapelius leidzia tai situs negrazius veliau nuimsiu

user posted image

dar vienas pirktas daigelis

user posted image

o cia trys lapukai biggrin.gif
user posted image

jei bus saulutes daugiau tai manau greit paaugs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 07 kovo 2012 - 17:01
Graziausias tas su trimis lapukais lotuliukas.gif
Atsakyti